Шлюб «за розрахунком»: як визначити найкращий день весілля за датою народження

Розрахуй дату та прочитай розшифровку.

Шлюб «за розрахунком»: як визначити найкращий день весілля за датою народження

У розшифровці результату дізнаєшся, у чому полягатиме особливість твого щасливого шлюбу.

Як розрахувати сприятливий день для весілля

1. Склади всі цифри дати народження – свою та свого партнера.
2. Наведи суму до одиничного значення.

Допустимо, день народження нареченої 14.07.1996, а нареченого – 01.05.1995. Підсумовуємо всі цифри: 1+4+7+1+9+9+6+1+5+1+9+9+5. Отримуємо – 67. Складаємо, доки не отримаємо однозначне число – 6+7=13; 1+3 = 4.

Потрібне число – 4.

Значить, цій парі краще планувати весілля на четверте число кожного місяця. Крім того, отримана кількість допоможе дізнатися, яким буде шлюб.

Важливо! Стаття має рекомендаційний характер. У кожному шлюбі є свої плюси та мінуси, про які знають лише подружжя. Усі дії у відносинах індивідуальні.

Розшифровка значення

«1»

Союз, для якого потрібно багато сил, щоб зробити його міцним та стабільним. Важливо, щоб цього прагнули обоє, інакше побудувати міцний шлюб буде важко. Величезний плюс, що між партнерами у сім'ї-одиначку, як правило, повне порозуміння та підтримка.

«2»

Шлюб-двійку чекає романтична гармонія — подружжя дивитиметься на світ очима одне одного. Їх з кожним роком будуть сильніше поєднувати спільні цілі, ідеї та плани на майбутнє. Однак гармонія випарується, якщо в парі з'являться недовіра та ревнощі. Щоб цього не сталося, не можна допускати сумнівів щодо своєї другої половинки та вчитися довіряти коханій людині безумовно.

“3”

Спокійний та мирний шлюб, у якому немає місця ненависті, злості чи недовіри. Але важливо зрозуміти, як знаходити компроміс у побутових питаннях, бо саме тут зростає ймовірність появи непорозуміння.

«4»

Шлюб «за розрахунком»: як визначити найкращий день весілля за датою народження Джерело: Unsplash (@nomadicfitlust)

У такому союзі «сімейний вогонь» завжди горить на максимум: між партнерами неймовірна пристрасть та емоції, які можуть зруйнувати все на своєму шляху. Насамперед необхідно навчитися контролювати їх, щоб вони не призвели до негативних наслідків.

«5»

У шлюбі є тотальна довіра до партнера: повна свобода дій, немає жодних обмежень. Партнери не заважають один одному розвиватись, хоча майже весь час проводять разом.

«6»

Зазвичай такий шлюб нагадує союз людей похилого віку, які вже багато пройшли. Обидва партнери розуміють, що треба робити і як, щоб шлюб був стабільним та міцним. Подружжя підтримує і допомагає одне одному.

«7»

Партнери віддані сім'ї та шлюбу. Жодна дія не буде зроблена на шкоду другому. Подружжя розвивається разом і допомагає одне одному бути постійно в русі. З появою проблеми вони разом її вирішують. Але під час сварок можуть наговорити зайвого один одному.

«8»

Романтика йде на другий план. Як головну мету подружжя переслідує матеріальне благополуччя. Їхні дії, цілі та плани будуть спрямовані на фінансову стабільність. Тут важливо пам'ятати, що шлюб — це не лише про партнерські відносини, це насамперед почуття та турбота.

«9»

Оскільки партнери розуміють одне одного, довіряють і не сумніваються у почуттях, цей шлюб відрізняється особливою стабільністю. Навіть швидкоплинні інтриги не зможуть внести розлад у союз.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua