Будь готова до сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 жовтня

Овну настав час подумати про свою фізичну форму, Дівам — перестати витати в хмарах, а Козерогу — зменшити запал на роботі, щоб не перевтомитися.

Будь готова до сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 жовтня

Тонус . Подбай про свій імунітет та фізичну форму, але не перестарайся, не виснажуй себе надмірними тренуваннями. Особливу увагу приділили кісткам та суглобам. Можливо, варто відвідати стоматолога, перевірити причину болю в спині тощо. Намагайся уникати стресів, при цьому відкрито говори про свої емоції та почуття. Так ти уникнеш конфліктів та непорозумінь. Відкрита поведінка допоможе тобі вирішити багато проблем на роботі та вдома.

Вдалі дні: 24.10, 25.10

Телець

Клопіт . Тиждень обіцяє бути вдалим, але ти будеш дуже схвильований несподіваним візитом або якимись раптовими новинами. І даремно, бо до кінця тижня все проясниться та налагодиться. Сконцентруйся зараз на собі, своїх потребах та проблемах, якими давно нехтувала. Не варто недооцінювати та відкладати справи, які потребують твоєї уваги. Може, нарешті, настав час зайнятися своїм здоров'ям та скоригувати харчування.

Вдалі дні: 26.10, 28.10

Близнюки

Будь готова до сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 жовтня

Креатив . У тебе з'являться дуже зненацька ідеї. Захочеться розвивати свої творчі здібності, ти приділятимеш більше часу давньому хобі. Згодом твій нереалізований талант може принести і якийсь фінансовий зиск, особливо якщо ти займаєшся живописом, скульптурою чи рукоділлям. Ти знову здобудеш оптимізм і віру у свої сили. І зрозумієш, що варто присвятити себе захопленню, адже це ще й вигідно.

Вдалі дні: 28.10, 30.10

Рак

Здоров'я . Відмінний час відновлення. Варто подумати про відпочинок, навіть якщо зараз ти не відчуваєш симптомів вигоряння. Піклуйся про себе, проводи більше часу на свіжому повітрі, правильно харчуйся, зміни звички або спосіб життя, уникай стресів та шкідливих продуктів. Відмовся від алкоголю, солодощів та нездорової їжі. Твій організм чекає змін і дуже їх потребує. Підходящий час для прогулянок та занять спортом.

Вдалі дні: 28.10, 29.10

Лев

Робота . Намагайся бути пунктуальною, тримати слово та чітко виконувати повсякденні обов'язки. Недбалість на робочому місці може призвести до суперечок, а їх зараз справді варто уникати. Зберігай спокій і роби все можливе, щоб ніхто тебе не засмучував, не давай нікому приводу для зауважень чи скарг. Тобі необхідний спокій. В іншому випадку твоє тіло погано тебе слухатиметься. Займайся фізкультурою та розслабляйся.

Вдалі дні: 26.10, 29.10

Діва

Фантазії . Ти почнеш витати в хмарах і забудеш про все на світі. Час спускатися з небес на землю. Мрії потрібні і важливі, але вони не можуть самі собою втілитись реальність. Твоя відстороненість може бути сприйнята близькими як байдужість. Тим часом хтось із них дуже потребує твоєї допомоги чи турботи. Розсіяність також може призвести до проблем на роботі. Зосередься, можливо, скоро отримаєш привабливу пропозицію.

Вдалі дні: 25.10, 30.10

Терези

Будь готова до сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 жовтня

Кар'єра . Цього тижня ти матимеш багато роботи. З'явиться багато несподіваних обов'язків, і ти візьмешся до справи з ентузіазмом. Спочатку все виходитиме, але дуже скоро ти відчуєш втому. Постарайся все грамотно спланувати та розумно використовуй кожен момент свого робочого часу. Знайди можливість заспокоїтись, щоб закінчити тиждень у гарній формі. Попереду багато ділових зустрічей, навіть можливе відрядження.

Вдалі дні: 28.10, 29.10

Скорпіон

Зміни . Те, чого ти так чекала, нарешті здійсниться. Настав час покращити якість свого життя. Зміни виявляться масштабними та радісними. Будь готова до приємних сюрпризів та несподіваних поворотів долі. Завдяки цим подіям твій настрій значно покращає. Оптимізм та енергія, яку наповнить тебе Сонце, дозволять завоювати симпатію та визнання оточуючих. Використовуй цей час для переконання своїх супротивників.

Вдалі дні: 25.10, 26.10

Стрілець

Сім'я . Якісь домашні непорозуміння мають вирішитися цього тижня. Візьми ініціативу до своїх рук. Не чекай, поки хтось прийде до тебе і простягне руку допомоги. Почни діяти першою, не відкладай розмови на потім. Ти побачиш, як мало зусиль потрібно досягти компромісу. Приділи більше уваги дітям. Насамперед перевір, як вони проводять вільний час. Якщо між тобою та чоловіком є образи, варто зараз все прояснити.

Вдалі дні: 24.10, 27.10

Козеріг

Зліт . Події у професійній сфері розвиватимуться стрімко. Ти сповнена енергії, ентузіазму і здатна згорнути гори. І новий перспективний проект на роботі виявиться дуже доречним. Однак така старанність може призвести до швидкої перевтоми, тому частіше прислухайся до свого організму і не забувай про відпочинок. Також не залишай без уваги близьких, адже, з головою занурившись у роботу, ти можеш знехтувати їхніми потребами.

Вдалі дні: 26.10, 27.10

Водолій

Будь готова до сюрпризів: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 24 по 30 жовтня

Будинок . Візит несподіваних гостей викличе багато суєти і збентеження, але й принесе задоволення. Завдяки цій зустрічі до тебе дійде важлива інформація. Вона тебе дуже стривожить, прагне контролювати свої емоції, будь стриманою. Близькі захочуть проводити з тобою якнайбільше часу, діти намагатимуться тобі допомогти. Якщо відносини з сусідами чи родичами досі складалися не найкращим чином, зараз саме час це змінити.

Вдалі дні: 27.10, 28.10

Риби

Подолання . В особистому житті ти будеш дуже винахідливою. Це допоможе тобі уникнути багатьох неприємностей і знайти вихід із різних складних ситуацій. Ви також готові допомогти іншим, перш за все, доброю порадою. Навички подолання труднощів стануть у нагоді тобі як удома, так і на роботі. Твої головні козирі — самовладання та творче мислення — виявляться зараз дуже доречними. Люди це оцінять, чекай на компліменти, подяку і добрі слова.

Вдалі дні: 28.10, 30.10

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua