5 знаків зодіаку, які залежать від циклів Місяця (і як це виявляється)

Комусь від Місяця дістається сильніше, комусь слабше. Розповідаємо, представники яких знаків найчутливіші до змін супутника Землі.

5 знаків зодіаку, які залежать від циклів Місяця (і як це виявляється)

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Близнюки

Під час Повного життя Близнюків наповнюється дивними подіями. Люди, народжені під цим знаком, можуть відчувати пригніченість та загальну слабкість. Гірше думається і ліньки щось робити — навіть незначні завдання вимагають колосальних зусиль. Такий період небезпечний емоційним вигорянням, безсонням, поганим апетитом та головними болями. Повня охоплює розум і почуття Близнюків, змушує занурюватися у глибокі переживання, накриває відчуттям самотності. Впоратися з таким станом допоможуть духовні практики, масаж та медитація.

2 Лев

5 знаків зодіаку, які залежать від циклів Місяця (і як це виявляється) Джерело: Unsplash (@justdushawn)

Молодий місяць – найкращий період для звершень і нових вершин. У період оновлення Місяця народжені під сузір'ям Лева відчувають приплив творчої наснаги та активності. У цей цикл вогненному знаку сприяють успіх і успіх у всіх починаннях. Можна сміливо братися за досягнення заповітної мети. Період сприятливий на навчання, зміни обстановки чи початку нових відносин.

3 Стрілець

Антагоніст Стрільців — Місяць, тому період Молодика йде їм на користь. У цей час представники знаку стають активними та швидко реагують на події. Період підходить для навчання – знання краще засвоюються. Занепад сил та апатія можуть обрушитися на Стрільців, коли Місяць почне спадати. Можуть на порожньому місці виникнути проблеми — наприклад, зірвуться плани, сварки вдома чи на роботі. Також Місяць погано відбивається на здоров'я Стрільців.

4 Діва

5 знаків зодіаку, які залежать від циклів Місяця (і як це виявляється) Джерело: Unsplash (@louishansel)

Період зростаючого Місяця добре відбивається на справах Дів. Тому важливі справи краще планувати на цей період — з більшою ймовірністю вони здійсняться і матимуть успіх. Але не треба думати, що зростаючий Місяць обдаровує удачею просто так. Позитивна енергія прийде до розважливих Дів, які діють, виходячи з логіки, а не на емоціях. Під час зростання Місяця представникам знака краще не робити поспішних дій і перевіряти ще раз інформацію. Час активності Місяця відмінно підходить для боротьби зі згубними звичками та дієт – це буде легше даватися.

5 Рак

Раки за своєю природою емоційні, але в період спадного Місяця вони стають непередбачуваними. Їм складно контролювати енергію, якою у цей період у них через край. Тому, поки Місяць зменшується, Раки можуть наробити різних справ. Наприклад, влізти у борги, стати жертвою азартних ігор чи отримати травму. Їхнє загострене бажання отримати від життя все може погано позначитися на звичному ході життя. Тому бажано, щойно Місяць переходить у цю фазу, взяти себе під контроль та стримувати кожен свій безбашенний порив.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua