Використовуй свій зірковий шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 квітня до 1 травня

Тільцям треба готуватися до змін, Скорпіонам – зайнятися вихованням дітей, а Козерогам – приємним шопінгом.

Використовуй свій зірковий шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 квітня до 1 травня

Здоров'я . Наступний тиждень може стати небезпечним часом для твого самопочуття – ймовірні найжорстокіші застуди та серйозні травми. Особливо бережи ноги. Якщо неприємність все ж таки відбудеться, не займайся самолікуванням. Тобі трапляться дуже хороші лікарі, постарайся просто дотримуватися їх рекомендацій. На вихідних не починай нових справ, особливо якщо думка про це прийшла до тебе вперше і ти добре до цього не підготувалася.

Вдалі дні: 25.04, 30.04

Підписуйся на наші групи у соціальних мережах — там ще більше корисних порад, ідей, а ще надихаючі картинки та цікаві відеоролики.
– Яндекс Дзен
– Телеграм
– ВКонтакті
​​​

Телець

Зміни . Доведеться змінювати звичний спосіб життя, хочеш ти цього чи ні. Зміни самі увірвуться в твій упорядкований розпорядок і спочатку здадуться тобі нищівними. Перспективи будуть неясними, але насправді все на краще. Тим часом, це гарний час для того, щоб вдало вкласти гроші. Залишай звичку все і всіх контролювати — можеш на собі відчути, як виводить із себе чиєсь постійне прагнення керувати твоїм життям.

Вдалі дні: 26.04, 27.04

Близнюки

Використовуй свій зірковий шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 квітня до 1 травня Фото: pexels.com

Протистояння . Будь-які досягнення будуть тобі даватися зараз важко: обов'язково знайдуться ті, хто або не захоче жити за твоїми правилами, або вставлятиме палиці в колеса, щоб ускладнити тобі досягнення мети. З начальством можливі професійні суперечки та навіть конфлікти. Не варто воювати з кожного приводу. Витрачати сили на боротьбу лише за справді важливі принципи. В інших випадках просто роби свою справу, не афішуючи своїх вчинків.

Вдалі дні: 28.04, 1.05

Рак

Репутація . Ти вчиниш дії, які зміцнять твій авторитет. Можливо, нарешті вирішиш підвищити свій освітній рівень або поділишся з іншими людьми тими знаннями, які в тебе є. Ретельно вибирай навчальний заклад, де продовжиш свою освіту, наводь довідки, щоб не витратити час та гроші даремно. Проведи майстер-клас чи тренінг для нових колег. Це буде корисно і для тебе, допоможе систематизувати свої навички.

Вдалі дні: 25.04, 01.05

Лев

Труднощі . Цей тиждень можна назвати кризовим. Спочатку виникнуть ситуації, в яких доведеться боротися — відстоювати чи свої інтереси, чи інтереси колективу, за який ти раптом відчуєш величезну відповідальність. А ближче до вихідних доведеться залагоджувати якісь неприємні особисті проблеми, причому вони виявляться в невідповідний момент. Планову операцію краще робити на початку тижня, не треба переносити її на четвер або п'ятницю.

Вдалі дні: 27.04, 28.04

Діва

Спілкування . Свої принципи та думка доведеться не лише озвучувати, а й відстоювати у гарячих суперечках як з діловими партнерами, так і з другою половиною. А інакше нічого, крім образ, не залишиться, і ніхто з тобою не зважатиме. В інших випадках конфлікт може призвести до тимчасового припинення контактів, але потім все відновиться. У вільний час намагайся більше рухатися, займайся спортом, ходи пішки, катайся велосипедом. Найчастіше бувай на свіжому повітрі.

Вдалі дні: 30.04, 1.05

Терези

Використовуй свій зірковий шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 квітня до 1 травня Фото: pexels.com

Робота . Зараз тобі не треба виявляти ініціативу та звільнятися з насидженого місця. Навіть якщо все дратує та терпіти вже немає жодних сил. Адже ситуація з грошима в тебе більш менш стабільна, а зараз це дуже суттєвий показник. Пропозиції про роботу вислухуй, на співбесіди ходи, але на зарплату меншу за ту, яка в тебе є, не погоджуйся. Для радикальних змін дочекайся сприятливішого часу.

Вдалі дні: 25.04, 27.04

Скорпіон

Сім'я . Сусіди чи близькі родичі можуть висловити претензії щодо того, як ти виховуєш своїх дітей. Не поспішай сваритися і сваритися з усім світом. Подумай, може, в словах оточуючих є бодай частка правди. Зараз ти цілком можеш заповнити прогалини у вихованні своїх нащадків, тільки роби це, коли ви залишаєтеся наодинці. Гарним способом гармонізувати стосунки в будинку може стати якесь спільне сімейне заняття.

Вдалі дні: 26.04, 27.04

Стрілець

Будинок . Якщо ти давно мала намір щось пофарбувати або відремонтувати у своїй квартирі або на дачі, можеш приступати прямо зараз. Тільки обмежуй себе в масштабах цієї реконструкції, не варто зносити все вщент або викидати ще цілком гарні речі. У середині тижня ти зможеш вигідно здати квартиру, що простоює, в якій ніхто не живе. Додаткові гроші покращать стосунки між домочадцями.

Вдалі дні: 25.04, 28.04

Козеріг

Клопоти . Тебе дратуватиме необхідність збирати документи з різних інстанцій, особливо якщо для цього доведеться відвідувати установи, розташовані далеко від твого будинку. Але перекласти на когось цей обов'язок не вдасться, треба ходити особисто. Просто наберись терпіння і запасись гарною аудіокнигою, щоб не нудьгувати в дорозі. На зворотному шляху зайди до магазину, який тобі подобається. Вдалий шопінг може стати приємною розрядкою.

Вдалі дні: 26.04, 30.04

Водолій

Використовуй свій зірковий шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 25 квітня до 1 травня Фото: pexels.com

Доходи . Несподівано тиждень видасться дуже вдалим у матеріальному плані. Спрацює твоя репутація хорошого працівника, активність теж принесе свої плоди, тож без грошей ти точно не залишишся. Тобі можуть запропонувати вигідне підробіток. Не зважуй занадто довго всі за і проти, тому що ризикуєш упустити хорошу пропозицію. Зароблені кошти не витрачай дуже швидко, обов'язково відклади якусь частину в «подушку безпеки».

Вдалі дні: 26.04, 28.04

Риби

Підприємливість . Це найкраща твоя тактика на цьому етапі. Залучайся до процесів, які викликають інтерес. Можливо, у них відкриються для тебе нові шанси. Причому це буде не лише привід виявити та розвинути у собі ділові якості, а й отримати матеріальну віддачу від своїх дій. У будь-якому разі ти відчуєш упевненість у своїх силах. Будь уважна до свого харчування, обмежити себе у важкій та гострій їжі, особливо м'ясній.

Вдалі дні: 29.04, 01.05

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua