5 знаків зодіаку, у яких найгірше з почуттям гумору

Будь-який жарт хороший у відповідний момент. Тому найчастіше реакція на гумор – це результат доречності. Знак зодіаку може бути ні до чого.

5 знаків зодіаку, у яких найгірше з почуттям гумору

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Діва

Діви розважливі і стримані, їм не так просто дається гумор. Вони настільки скрупульозні, що часто сприймаються оточуючими як зануди. Якщо жарт буде занадто вільним, Діва може порахувати людину, що відпустила її, вульгарним і дурним хамом. А може, навіть сприйняти його гумор як особисту образу. Через таку гостру реакцію Діви частенько припиняють спілкуванням з такими жартівниками — їм не подобається таке ставлення до себе.

2 Рак

5 знаків зодіаку, у яких найгірше з почуттям гумору Джерело: Unsplash (@ericjamesward)

Представники цього символу дуже чутливі. Вони часто драматизують на порожньому місці, а ще переживають з приводу і без і «застряють» в образах. Через це все Раков легко зачепити. Навіть найневинніший жарт на адресу представника знака може стати приводом для бойкоту на все життя. І, звичайно ж, Рак ніколи не дозволить собі таким чином пожартувати з оточуючих, адже в його світі іронічний чи цинічний жарт — це знущання та неповага.

3 Телець

Представникам цього знаку зодіаку властиво вважати себе унікальними, особливими. Собі вони дозволяють жартувати як завгодно і з кого завгодно. Але на свою адресу жарти рідко припускають. Особливо, якщо чийсь гумор виставляє їх у невигідному світлі. Є два види реакції Тельця на жарти: він або кривдиться, або думає, що йому таким чином вказали на недоліки. Тому, жартуючи з Тельця, людина ризикує загнати його в комплекси неповноцінності або посваритися.

4 Риби

5 знаків зодіаку, у яких найгірше з почуттям гумору Джерело: Unsplash (@arash_payam)

Причини проблем із почуттям гумору у представників цього знаку зодіаку дуже специфічні. Риби схильні до фантазій про щось велике і далеке від реальності: про потоп, потепління, метеоритний дощ, вічне і неземне. Тому їм складно сприймати гумор, щоб зрозуміти жарт, їм необхідно спуститися з небес на землю. Занурення у буденність їх засмучує, якщо Риби над настрої. Коли мрійливі представники знака перебувають у хорошому настрої, їм легко даються жарти на філософські теми. До речі, щодо сарказму Риби досить непогані. В цьому випадку постаратися не образитися доведеться вже їхньому опоненту.

5 Козеріг

Почесне п'яте місце належить Козерогу. Представникам знака властиво читати годинникові нотації, наводити повчальні приклади та зав'язати в деталях. З цієї причини будь-якої миті, навіть перебуваючи в хорошому настрої, Козеріг може вбити жарт тим, що переведе його в площину повчальної історії. Але варто віддати належне розуму Козерога — якщо жарт справді смішний, він його підтримає та оцінить.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua