Найсприятливіші дні для весілля у 2022 році

Стаття для тих, хто хоче створити міцну сім'ю на рік Тигра. Зібрали сприятливі дати для одруження.

Найсприятливіші дні для весілля у 2022 році

Весілля – одна з найважливіших подій у житті дівчини. Тому хочеться, щоби цей день пройшов ідеально. Вибираючи дати для весілля у 2022 році, краще дотримуватись рекомендацій досвідченого спеціаліста. Це трохи обмежить вибір відповідних днів, зате дасть гарантію того, що свято пройде гладко, а шлюб принесе кохання та гармонію. Також не варто ігнорувати народні прикмети. Знання, які накопичувалися і перевірялися десятки років, найчастіше виявляються правдивими.

З цієї статті ти дізнаєшся про сприятливі дні для весілля у 2022 році, також розповімо, як фази Місяця та твій знак зодіаку допоможуть визначитися з датою урочистостей. Про гарні дати теж не забули.

Які дні тижня більше підходять для весілля

Астрологи вважають, що кожному з семи днів тижня заступається одна з планет, що носять ім'я стародавнього бога. Залежно від характеру божества певні характеристики набуває і сам день. Наприклад, вівторку покровительствує бог війни Марс, тому одружуватися цього дня небажано.

А ось п'ятниця та субота вважаються сприятливими днями для весілля. Але не однаково.

 • П'ятниця знаходиться під заступництвом Венери – планети кохання. Тому союз, укладений у цей день, буде міцним — подружжя оточить одне одного любов'ю та турботою.
 • Суботі опікується запальний Сатурн. Часто весілля проводять саме цього дня тижня. Варіант непоганий, але він не такий однозначний як п'ятниця. Клятви вірності, сказані в цей день, потрібно буде постійно підтверджувати – парі пройдуть деякі випробування разом. Якщо вони впораються з ними, тоді спілка стане міцною, як сталь.

Вплив Місяця на енергетику дня

Найсприятливіші дні для весілля у 2022 році Джерело: Unsplash (@vincefleming)

Залежно від фази, де знаходиться Місяць, ми можемо по-різному почуватися як фізично, і морально. Фази впливають і на енергетику днів. Тому, вибираючи дату для проведення урочистостей, прислухайся до мудростей астрології.

Ось деякі з них:

 • Місячний календар складається із сприятливих, нейтральних та складних днів. До складних відносяться 1, 4, 9, 14 та 15 числа місяця. Вони не підходять для прийняття важливих рішень, у тому числі укладення шлюбу. Пара, яка одружиться в один із таких днів, часто стикатиметься з неприємностями, які в результаті зруйнують їхню родину.
 • Молодий місяць теж вважається небезпечним днем — днем невизначеності. Тому в цей час категорично не можна одружуватися.
 • Успішні шлюби укладаються під час Місяця, що росте. Сім'ї, які з'явилися у спадній фазі, приречені на неприємності.
 • Повня робить людину надмірно емоційною — змушує робити необдумані вчинки, про які згодом доводиться шкодувати. Це не призначати весілля на такий період.

Заміжжя у правильний день принесе удачу не лише у стосунках із чоловіком, а й забезпечить вашій родині фінансове благополуччя. Так що астрологи радять не ставитись недбало до складних днів.

Як Венера вплине на вибір дати весілля у 2022 році

Серед усіх планет на небосхилі найбільше закоханих підтримує Венера. Від її становища на небі в день одруження залежить гармонія у сім'ї. Найменше впливає на людей ретроградна Венера. У 2022 році її вплив буде ослаблено:

 • з 1 по 29 січня – час ретроградної фази.
 • з 27 лютого по 31 березня – у цей час Венеру з двох сторін закриють Марс та Сатурн.
 • з 24 вересня до 18 жовтня.

Від одруження у періоди треба відмовитися. Також краще не одружуватися під час коридору затемнень. У 2022 році вони відзначатимуться двічі:

 • з 24 квітня до 23 травня;
 • з 18 жовтня до 15 листопада.

Найщасливіші та гармонійні шлюби укладаються у період, коли Венера перебуває в активній фазі. 2022 року такий час буде з 30 червня по 11 липня.

Благополучні дні для весілля у 2022 році

Лютий

Весілля у лютому відмінно підходить для створення сім'ї двох незалежних та фінансово успішних людей. Такий шлюб буде міцним та процвітаючим.

Сприятливі дні: 12, 13, 14, 15, 20, 21.

Березень

Підходить дівчатам, для яких пріоритет – створення затишного та спокійного сімейного гнізда. Незалежним кар'єристкам краще виходити заміж іншим часом.

Сприятливі дні: 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20.

Квітень

У цей час відбувається досить багато весіль. Але середина весни більше підходить весілля людей творчого складу характеру. Укладений тим часом шлюб обіцяє парі спокій, сталість, вірність. Навіть якщо між подружжям виникатимуть конфлікти, вони швидко вирішуватимуться.

Сприятливі дні: 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 21, 22.

Травень

Підходить для активних людей, котрим не сидиться на місці. Якщо ти така людина, сміливо виходь заміж у травні. Поруч із чоловіком тобі завжди буде цікаво, весело, на вас чекатиме безліч пригод.

Сприятливі дні: 1, 2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20.

Червень

Весілля у червні підходить практичним та приземленим людям. Разом вони працюватимуть як злагоджений механізм.

Сприятливі дні: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 15, 16, 24, 30.

Липень

Якщо прагнеш гармонії, рівності та спокою в сім'ї, варто призначити весілля на липень. Але є одне «але»: якщо у вас із нареченим немає окремого житла і ви плануєте жити з батьками, краще вибирайте для весілля інший місяць. Спільне життя з родичами розсмоктує вас із чоловіком. Якщо ж є окрема квартира, тоді липень підходить.

Сприятливі дні: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 22, 29, 30, 31.

Серпень

Якщо у твоєму союзі з нареченим крім любові є частка розрахунку (а це не завжди погано), серпень відмінно підійде для такого шлюбу.

Сприятливі дні: 2, 3, 4, 9, 10, 17, 18, 19, 20, 30, 31.

Вересень

Цього місяця найкраще одружуватися людям, які до цього довгі роки не мали пари.

Сприятливі дні: 2, 5, 6, 9, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 27.

Жовтень

Другий осінній місяць підходить пристрасним людям, у яких відзначається повна сумісність у сексі. Якщо укласти шлюб до однієї з перерахованих дат, такому союзу не завадить навіть велика різниця у віці.

Сприятливі дні: 2, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 16, 17, 18, 30, 31.

Листопад

Найбільше підходить для пар, які хочуть якнайшвидше стати батьками. Якщо поява спадкоємців не є твоєю першочерговою метою у шлюбі, краще перенеси весілля на інший місяць.

Сприятливі дні: 3, 4, 10, 12, 13, 14, 20, 21, 26, 27, 30.

грудень

Наприкінці року найкраще одружуватися людям, які знають одне одного вже дуже давно.

Сприятливі дні: 5, 6, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 24, 28, 29.

Гарні дати для весілля у 2022 році

Ми виділили кілька дат, які обіцяють бути щасливими відразу за кількома прикметами:

 • 02.07.2022, субота;
 • 22.07.2022, п'ятниця.

Якщо пара живе на Півдні, де у вересні все ще чудова погода, до списку особливо вдалих дат можна додати:

 • 02.09.2022, п'ятниця;
 • 22.09.2022, субота.

Приносять удачу як зазначені вище одинарні, а й подвійні дати. Наприклад, 01.01.2022; 02.02; 03.03 і таке інше.

Як вибрати дату весілля за знаком зодіаку

Найсприятливіші дні для весілля у 2022 році Джерело: Unsplash (@rawdyl)

Овнам краще одружуватися у травні, листопаді та жовтні. А ось лютий, березень та квітень не принесуть удачі у сімейному житті.

Тільцям краще одружуватися в літні місяці. Тоді сімейне життя буде довгим і щасливим.

Близнюкам у 2022 році краще зовсім не одружуватися. У крайньому випадку, можна вибрати одну із сприятливих дат у листопаді чи грудні.

Раки зможуть утворити міцну спілку, якщо одружуються з березня по червень. Липневе весілля може призвести до розлучення.

Левам найкраще призначити одруження на квітень-червень. Від весілля з січня до березня потрібно відмовитися.

Дівам найкраще одружитися влітку 2022 року. А укладений у квітні та травні шлюб незабаром може призвести до великих фінансових втрат.

Терезам вкрай небажано одружитися цього року. На відміну від Близнюків, навіть нейтрального часу у 2022 році астрологи не віщують.

Для Скорпіонів найвдаліший час для шлюбу — осінні місяці. Найнебезпечніший час для весілля – весна.

Для Стрільців вдалим виявиться листопад та грудень. Жовтневе весілля може призвести до великих фінансових втрат.

Козерога без побоювань можу одружитися в січні та будь-якого літнього місяця.

Водоліям краще не призначати весілля в період із квітня до липня. Сприятливим періодом буде вся осінь та лютий.

Рибам астрологи рекомендують одружитися у грудні. А від одруження у період із квітня по червень краще відмовитися.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua