Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 лютого

Незважаючи на холод, ми разом з усією природою відчуваємо наближення весни. А також авітамінозу та занепаду сил. Як до цього підготуватись?

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 лютого

Чудовий день для планування. Як особистого, і колективного. Можна зустрічатися з керівництвом, обговорювати зарплату та умови праці. Ти будеш дуже переконливою. Постарайся не дратувати оточуючих своєю скрупульозністю. Якщо хочеш перевірити чи уточнити щось, зроби це самостійно, без чужої допомоги.

Вівторок, 15.02

Це період спокус. Захочеться порушити все табу — з'їсти щось заборонене і дуже смачне, повалятися в ліжку, подзвонити колишньому. Тримай себе в руках уже завтра можеш пошкодувати про це. Краще зроби приємне близьким. Можеш щось купити, а краще зроби сюрприз своїми руками, наприклад, приготуй щось.

Середа, 16.02

У Повня ти можеш відчути деякий надлишок сил. Важливо направити цю енергію у продуктивне русло, інакше є небезпека наламати дров. Місяць у Леві посилить потяг до авантюр. Не піддавайся бажанню влізти до якогось сумнівного підприємства. Не піддавайся на лестощі, намагайся тверезо оцінювати свої досягнення.

Четвер, 17.02

День, коли ти відчуєш себе вільною від багатьох кайданів. Наприклад, від своєї природної сором'язливості. Використовуй це звільнення для того, щоб зробити крок, на який не вирішувалася. Наприклад, розкажи обранцеві про свої почуття. При цьому будь обережна, остерігайся маніпуляторів та шахраїв.

П'ятниця, 18.02

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 лютого

Несподівано можуть виникнути проблеми у справах, які здавались давно завершеними. Не панікуй і не гнівайся. Видихни і спокійно обміркуй свої кроки. У спокійному стані ти з усім впораєшся і швидко приведеш усе до ладу. У спілкуванні з близькими не будь надто скептичною, ненароком можеш когось зачепити та образити.

Субота, 19.02

Познач цей день у своєму календарі та постарайся нікуди не виходити, не покидати будинок. Зараз найнесприятливіший час майже для всіх важливих справ — робітників, сімейних, любовних та ін. Щоб ні з ким не посваритися і не наробити помилок, займися чимось дуже простим і буденним — наведи лад у шафі, протріть пил.

Неділя, 20.02

Намагайся повернути борги, якщо затрималася з поверненням. Цей день вдалий для самоаналізу, оцінки своїх досягнень та помилок. Можна вибачатися у тих, кого ти образила – тебе зрозуміють і вибачать. Займися духовними практиками, медитацією. Або просто погуляй на самоті у найближчому парку. Головне — бути в гармонії із собою.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua