Зима, давай, до побачення! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 до 26 лютого

Овну настав час чепуритися до весни, змінювати зачіску, оновлювати гардероб, Раку варто тверезо оцінити свої знання і розширити кругозір, а Водолію — постаратися не витратити всі гроші.

Зима, давай, до побачення! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 до 26 лютого

Самопочуття . Будь обережна зі здоров'ям. Цього тижня можуть статися рецидиви хронічних захворювань. Швидше за все, тобі доведеться обмежити активність, доведеться менше рухатись, оскільки виникнуть труднощі при ходьбі. Не дуже добрим буде і твій психологічний стан. У середині періоду займися своєю зовнішністю, сходи в перукарню. До вихідних підготуй інформацію, яка дозволить тобі перемогти у суперечці із родичами.

Вдалі дні: 20.02, 23.02

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Друзі . Захочеться більше спілкуватися, проводити час із однодумцями чи просто приємними людьми. Плануй зустріч із друзями, тобі вдасться відновити та зміцнити колишні дружні зв'язки. Добре, якщо цього разу зв'яжуть ще й спільні інтереси. Не варто побоюватися конфліктів, навіть спільні матеріальні справи зараз не зіпсують ваші стосунки. Можеш спробувати себе у якомусь новому занятті — воно буде вигідним і з фінансового боку.

Вдалі дні: 21.02, 24.02

Близнюки

Зима, давай, до побачення! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 до 26 лютого

Цілі . Гарний час для серйозних справ та відповідального вдумливого планування. Ти можеш зараз зосередитись на тих завданнях, які вважаєш найперспективнішими та важливішими. Це може бути і професійна реалізація, і нова посада, і проекти, які здатні зробити тебе відомою та затребуваною. Нині ти можеш братися за все, що хочеш. Будь-яких цілей зумієш досягти дуже швидко і без особливих турбот.

Вдалі дні: 22.02, 23.02

Рак

Освіта . Час тверезо і неупереджено оцінити свій рівень знань. А головне, з'ясувати, чи не настав час поповнити інтелектуальний багаж. Якою б розумною ти не була, цього тижня помітиш серйозні прогалини, відставання від актуальних тенденцій. І це природно – час біжить, з'являється багато нового. Ніщо не заважає тобі розширити свій світогляд. Вдало пройде навчання у студентів. Вдасться здати хвости, досягти порозуміння з викладачами.

Вдалі дні: 20.02, 25.02

Зима, давай, до побачення! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 до 26 лютого

Партнерство . Гарний час для укладання трудових договорів — швидше за все, співпраця, що зав'язалася зараз, триватиме довго, буде міцною і дасть змогу тобі розвиватися і набиратися досвіду. Однак надмірне захоплення роботою може дати зворотний ефект у особистих справах. Є небезпека, що у відносинах із другою половиною з'явиться легкий холодок — стеж, щоб він не переріс у тривале охолодження, виправити становище буде дуже складно.

Вдалі дні: 25.02, 26.02

Терези

Робота . Можеш себе похвалити, для цього будуть усі підстави. Ти зможеш надійно зміцнити свої позиції у трудовому колективі, твій авторитет суттєво зросте. Можливо тому, що тобі вдасться добре виконати складнішу роботу, ніж ти робила раніше. Не виключено, що в цей період на тебе покладуть нові обов'язки, не бійся, ти впораєшся. Трохи пізніше можна порушувати питання про додаткову оплату, поки доведеться працювати за ті ж гроші.

Вдалі дні: 22.02, 26.02

Скорпіон

Турбота . Зверніть увагу на тих, хто завжди поруч. Можливо, чоловік чи батьки зараз потребують твоєї допомоги. Придивись до них або спитай безпосередньо. Також використовуй можливість значно зміцнити свої стосунки із дітьми. Зараз ти можеш навчати їх тому, на що раніше не вистачало часу. Віддай перевагу якимось практичним навичкам, діти засвоять їх надовго, запам'ятають усі твої настанови. Гарний час для початку процедур, що гартують.

Вдалі дні: 21.02, 25.02

Зима, давай, до побачення! Гороскоп для всіх знаків зодіаку з 20 до 26 лютого

Гроші . Хоча деяким знайомим здається, що ти вічно ширяєш у хмарах, це не так. Практичність – твоя прихована і дуже корисна сторона. Цього тижня ти зможеш значно зміцнити своє матеріальне становище. Це станеться і завдяки твоїм умінням працювати, і через те, що ти прислухатимешся до шостого почуття. Відклади деяку суму, не витрачай відразу всі отримані гроші. Зроби запас продуктів, що довго зберігаються.

Вдалі дні: 21.02, 22.02

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua