5 найрозкріпаченіших жінок за знаком зодіаку

Про комплекси вони навіть не чули.

5 найрозкріпаченіших жінок за знаком зодіаку

У відносинах Овни завжди визначають себе як лідерів. Причому це не залежить від їхньої статі. Це яскравий вогненний знак зодіаку, якому постійно потрібні емоції. У людях вони шукають розуміння, адже далеко не всіх влаштовує їхню вдачу. При цьому протилежній статі важко встояти перед наполегливістю та харизмою цього знака зодіаку. Жінка-Овен легко говорить про свої бажання, обговорює інтимну близькість із партнером та цікавиться його уподобаннями. Представники знаку люблять експерименти, бо завжди намагаються отримати насолоду від життя.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Близнюки

Близнюки – це жінка-свято, яка обожнює свої мінуси та плюси, цінує себе та свої переваги, і саме це змушує оточуючих її любити. Близнюки не входять до ступору, коли виникає якась неоднозначна ситуація. Вони легко знаходять спільну мову з оточуючими і не губляться побачивши чоловіка, який їм симпатичний. Представники цього знаку часто виконують усі свої мрії. Якщо їх щось не влаштовує або навпаки дуже подобається, вони скажуть про це безпосередньо.

3 Діва

5 найрозкріпаченіших жінок за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@jr_morannn)

Представниці знаку Діва знають, чого бажають від життя. Вони встановлюють свої правила поведінки і не соромляться відверто говорити оточуючим про свою позицію. Діви входять до списку найсексуальніших знаків зодіаку, і часто чоловіки відзначають, що такі жінки розкуті в ліжку. Звичайно, у них теж можуть бути якісь комплекси, але це не заважає їм бути самими собою та реалізовувати свої потаємні бажання.

4 Скорпіон

5 найрозкріпаченіших жінок за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@garinchadwick)

Жінка-Скорпіон – мрія практично будь-якого чоловіка. Вона випромінює пристрасть і сексуальну енергію, але з нею не завжди легко побудувати відносини, особливо якщо йдеться про якісь довгострокові перспективи. У ліжку Скорпіони винахідливі та розкуті. Чоловікові краще підготуватися до того, що він повинен відповідати вимогам та бажанням представниці знаку, інакше така жінка швидко втратить інтерес до нього.

5 Лев

Розкутість Львів не знає меж. Представниці знаку люблять себе, можна навіть сказати — височіють себе над іншими. Вони завжди добре одягаються, намагаються виглядати красиво та бути на висоті щодня. Якщо Лев ставить за мету зачарувати когось, він це точно зробить. А ще Леви люблять бути в центрі уваги і заради цього готові багато на що.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua