Юпітер переходить в Овен: що це означає і як головна астроподія травня позначиться на твоєму знаку зодіаку

Юпітер переходить на знак Овна з Риб, енергії цих сузір'їв дуже відрізняються. Розповідаємо, у чому особливості цих знаків та як обернути цей період собі на користь.

Юпітер переходить в Овен: що це означає і як головна астроподія травня позначиться на твоєму знаку зодіаку

11 травня Юпітер переходить у сузір'я Овна. З нашої статті ти дізнаєшся, що цей перехід обіцяє твоєму знаку зодіаку і чому його називають головною астроподією травня.

Чому транзит Юпітера на знак Овна такий важливий

Коли цикли планет тільки-но почали вивчати, вважалося, що Юпітер проходить по 12 знаках зодіаку протягом 12 років, тобто знаходиться в одному знаку протягом року. Проте згодом з'ясувалося, що це не зовсім так. Наприклад, у 2022 році найбільша планета Сонячної системи повинна була залишатися в складному сузір'ї Риб, адже це Рік Водяного Тигра, якому відповідає саме таке становище Юпітера.

Проте відбулося зрушення, яке змусило у 2022 році Юпітер поводитися нестандартно. 11 травня планета достроково перекочує у прямолінійний, імпульсивний і відкритий знак Овна, де пробуде до 28 липня, а потім знову повернеться до Риби — 28 жовтня. Таким чином, він спочатку почне новий 12-річний зодіакальний цикл, а потім зробить відступ назад.

Цей незвичайний перехід назвали головною астрологічною подією травня, тому що він несе із собою глобальну зміну трендів та енергетики у світі. Основні зміни, які принесе зміна становища планети, відбудуться у перші чотири місяці після травня. Таємниці та інтриги, які були характерні енергії Риб, змінять ясність, конкретика та рішучість, властива Овнам.

Тому, якщо до 11 травня успіх у соціумі могли забезпечити натяки, недомовки, інтриги та плітки, то після цього все працювати не буде. Овен не терпить домислів та різночитань, цей знак любить правду. Це означає, що до 28 липня 2022 року в житті багатьох з нас відбудуться події, які розсіяють туман у голові і подвигнуть на відверті розмови та несподівані визнання іншим або самому собі.

Що й у яких сферах до 28 липня потрібно зробити знакам зодіаку

Овен

Зосередься на вирішенні власних проблем. Бери участь у будь-яких справах, де ти можеш проявити якісь свої особисті якості, навіть якщо це робитимеш вперше. Це час, коли ти не мусиш боятися брати відповідальність на себе. Можливо, ти займеш вищу щабель у соціальній ієрархії, отримаєш хорошу посаду, владу, авторитет. Може помінятись твій соціальний статус. Наприклад, станеш дружиною, мамою чи бабусею.

Телець

Для тебе час перебування Юпітера в Овні буде не дуже комфортним, насамперед психологічно – ті сили та вміння, які ти усвідомлюєш у собі, складно буде реалізувати. Продовжуй нарощувати потенціал, який вже є, не починай нічого нового, а також займися відновленням здоров'я.

Близнюки

Юпітер переходить в Овен: що це означає і як головна астроподія травня позначиться на твоєму знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@rekamdanmainkan)

Тебе може залучити громадська робота. Волонтерство – ось сфера, через яку може прийти вигідний розвиток – відкриються нові можливості, з'являться впливові друзі та цікаві пропозиції для соціальної реалізації. Тобі потрібні однодумці, без них поговорити нема з ким. Тому не соромся відновлювати старі дружні зв'язки — не відмовляйся зустрітися з колишніми однокласниками та колегами по роботі. Вони теж підкинуть тобі унікальні шанси.

Рак

Вдалий час для самоствердження у професії. Але доведеться багато працювати, вивчати нові навички, зокрема вчитися керувати та самостійно вести проекти. Можливо, з'явиться наставник, у якого ти багато чого навчишся. Наполеглива робота принесе визнання твоїх заслуг, популярність у професійному середовищі та затребуваність. Можуть реалізуватися мрії, що стосуються як роботи, а й особистого життя.

Лев

За Юпітера в Овні тобі легше буде реалізуватися в іншому місті чи країні. Особливо тій, чия культура й до того тебе приваблювала — надихала вивчати традиції та мову. Також у період з 11 по 28 травня можеш відкрити для себе нові цікаві захоплення з перспективою на майбутнє. Гарний час вивчення іноземної мови. Крім того, успіх чекає в здобутті вищої освіти.

Діва

Юпітер переходить в Овен: що це означає і як головна астроподія травня позначиться на твоєму знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@grstocks)

На тебе чекає період криз і конфліктів, коли неодноразово доведеться долати себе, змінюватися відповідно до обставин. Можливо, з'явиться людина, якій постійно протистоятимеш. Але не лякайся, труднощі заклятий твій характер, дозволять впізнати себе краще та наділять якостями, які допоможуть вистояти у майбутньому. Не виключено, що ти отримаєш спадщину або розумно розпорядишся накопиченнями, які робила кілька років.

Терези

Якщо ти заміжня, усіма силами допомагай дружину в його громадських справах — через визнання заслуг партнера, отримаєш і свою частку соціальних «плюшок». Подібним чином позначиться на тобі успіх твого ділового компаньйона або роботодавця. Чим частіше відвідуватимеш громадські заходи, тим швидше опинишся в центрі уваги. Це піде тільки на користь — твій образ, думки та слова викликатимуть інтерес у оточуючих. Дуже добрий період для покращення репутації.

Скорпіон

Юпітер переходить в Овен: що це означає і як головна астроподія травня позначиться на твоєму знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@carocaro1987)

Чим більше працюватимеш, тим краще йтимуть справи у всіх сферах. Навіть якщо не отримаєш вищу посаду, напевно, тобі довірять обов'язки, з якими більше ніхто зі співробітників не зможе впоратися. Разом з відповідальністю збільшиться заробітна плата. Тож повага колег та фінансовий стан зростатиме. Не забувай у робочій метушні про здоров'я – не відкладай візити до стоматолога, проходь необхідні курси лікування.

Стрілець

Якщо мрієш про дитину, з 11 травня добрий час розпочати втілювати своє заповітне бажання. Не можна обіцяти, що все пройде гладко та легко, але шанси високі. Тим, у кого вже є діти, потрібно в цей період приділяти їм максимум уваги. Особливо якщо йдеться про підлітків. Можливо, батьківська пильність та дружелюбність відвернуть твою дитину від небажаної компанії чи рішень. Мости, які вдасться навести у другій половині травня з дітьми чи рідними, надалі зіграють важливу роль.

Козеріг

Ти можеш покращити житлові умови. Саме час розширювати житлоплощу, покращувати якість житла, вибирати таку квартиру, яка буде розташована у престижному районі. Підтримуй будь-якого з домочадців, який, як ти вважаєш, вступив у смугу везіння та успіху, бо його досягнення позначаться на житті всієї родини. Можливо, збільшиться кількість членів твоєї родини — за рахунок новонароджених, наприклад.

Водолій

Юпітер переходить в Овен: що це означає і як головна астроподія травня позначиться на твоєму знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@thisisengineering)

З'явиться багато людей, які захочуть поспілкуватися з тобою чи побачитись. Це хороший привід відмовитися від спілкування по телефону або мережі, до якого ми всі звикли під час пандемії, і знову почати спілкуватися наживо. Ти будеш частіше виходити з дому, а також станеш мобільнішою. Хороший період, щоб записатися на йогу або регулярно відвідувати інші фізичні тренування. Уміння працювати з інформацією обіцяє тобі непогані прибутки.

Риби

Можуть зрости прибутки. Можливо, це станеться за рахунок підвищення зарплати на основній роботі, а може завдяки підробіткам. Гроші, отримані у цей період, стануть основою твоєї матеріальної бази на наступні 12 років. Тому не лінуйся, ретельно вивчай пропозиції, що надходять, і не втрачай можливості. Є в цей період і одна небезпечна для фігури тенденція посилиться апетит. Якщо не хочеш погладшати, зміни співвідношення солодощів і овочів у своєму раціоні.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua