Повня дасть тобі шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 травня

Близнюкам настав час взяти відпустку, Дівам — пройти повне обстеження, а Водоліям — підготуватися до зустрічі з чоловіком мрії.

Повня дасть тобі шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 травня

Труднощі . Має бути тривожний тиждень — навалиться багато проблем, як на роботі, так і вдома. Але не хвилюйся, твої природні комунікативні здібності допоможуть легко з усім розібратися. Ти швидко знайдеш потрібних людей, зумієш підібрати вірні слова та переконати у своїй правоті. Крім того, можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, але ти вирішиш і це питання — особливо якщо використовуєш народну медицину або якийсь сімейний рецепт.

Вдалі дні: 11.05, 12.05.

Телець

Самопізнання . Тобі захочеться провести час на самоті. Насичені травневі свята відібрали у тебе багато сил і енергії, тож прислухайся до свого організму та внутрішнього голосу — пригальмуй. При цьому в тебе можуть з'явитись нові ідеї, які допоможуть прийняти якесь важливе рішення щодо майбутнього твоєї родини. Але не поспішай діяти. Тільки пропрацювавши намічені плани, ти зможеш швидко та ефективно досягти бажаного.

Вдалі дні: 10.05, 15.05.

Близнюки

Повня дасть тобі шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 травня

Пауза . Не приймай поспішних рішень як у професійних, так і в особистих справах. Найкраще, що ти можеш зараз зробити — взяти відпустку хоча б на тиждень і повноцінно відпочити. Причому зовсім не обов'язково кудись їхати. Можна з користю провести час та вдома. Присвяти час спорту. Займися, нарешті, своїм здоров'ям, підтягни знання у тих сферах, де в тебе є прогалини. Цікаві перспективи в твоєму житті не за горами, і нові навички можуть стати у нагоді.

Вдалі дні: 9.05, 12.05.

Рак

Емоції . Існує небезпека зіткнутися з проблемою, пов'язаною з постійними перепадами настрою. Ти посваришся з кимось чи не зможеш упоратися з важливою роботою. Не переймайся, це скоро пройде, але зірки радять утриматися від виходів у світ і навіть тривалих прогулянок на свіжому повітрі. Краще посидь удома, подивися хороший телесеріал чи легку комедію – навіть у розважальному кіно можна знайти цікаві аналогії та ідеї.

Вдалі дні: 12.05, 15.05.

Лев

Альтернатива . Цього тижня перед тобою постане складний вибір. І перш ніж його зробити, ти маєш знати, що шанси на сприятливий результат у будь-якому випадку дуже малі. Подумай, чи може взагалі відмовитися від цих планів? Нині не найкращий час для активності. Уникай провокаційних думок про розваги та розкоші. Твоя голова повинна бути зайнята тільки роздумами про майбутній вибір, плюси та мінуси кожного варіанту.

Вдалі дні: 10.05, 11.05.

Діва

Повня дасть тобі шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 травня

Тонус . Ти відчуєш дискомфорт, старі болячки та нездужання раптом нагадають про себе. Якщо ти давно не проходила повне обстеження, варто серйозно замислитись про це. Як мінімум, для внутрішнього спокою та гармонії в душі. Тим більше що цього тижня в тебе з'явиться привід для радості: є можливість знайти роботу, яка приноситиме не лише гроші, а й задоволення. Це твоя давня мрія — і зараз вона може здійснитись.

Вдалі дні: 11.05, 14.05.

Терези

Фінанси . Ти зіткнешся з грошовими проблемами і навіть на якийсь час впадеш через це в зневіру. Але несподівана підтримка з боку друзів та родичів допоможе тобі впоратися з цим. Крім того, можливі деякі труднощі в особистому житті. Тобі варто трохи зменшити оберти у своєму прагненні перейти на наступний рівень стосунків. Можливо, ти з цим занадто поспішаєш, і це явно не подобається твоєму обранцю.

Вдалі дні: 10.05, 13.05.

Скорпіон

Самопочуття . Намагайся уникати конфліктів, інакше у тебе можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, особливо з нервовою системою. Якщо почнеться безсоння, підвищаться дратівливість та тривожність, не варто займатися самолікуванням, краще зверніться до фахівця. Інакше посваришся з близькими і потім жалкуватимеш про це. Найближчим часом тебе можуть обвести навколо пальця, тому будь уважною та перевіряй усі кілька разів.

Вдалі дні: 12.05, 14.05.

Стрілець

Випробування . У твоєму особистому житті можуть виникнути проблеми. У когось із родичів з'являться несподівані проблеми, причому настільки серйозні, що навіть ти зі своїми зв'язками та контактами не зможеш їх вирішити. Як завжди, допоможе твоє неймовірне везіння. У той самий момент, коли тобі конче знадобиться допомога, ти її знайдеш в особі своїх впливових знайомих. Швидше за все, вони самі зателефонують та запропонують підтримку.

Вдалі дні: 11.05, 12.05.

Козеріг

Повня дасть тобі шанс: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 9 по 15 травня

Пауза . Тобі доведеться трохи відволіктися від роботи та любовних справ та звернути знімання на здоров'я. Підвищений тиск та перепади температури – лише початок. Пам'ятай: що раніше ти зможеш відновити свій організм, то раніше приступиш до здійснення намічених планів. Найкращий варіант – взяти відгул або коротку відпустку і як слід відпочити. Причому не треба кудись їхати. Залишся вдома і проведи час у спокої та гармонії з собою.

Вдалі дні: 9.05, 14.05.

Водолій

Самоконтроль . Тримай емоції у вузді. Ти можеш наговорити зайвого на роботі та завдати душевного болю другій половинці. Щоправда, не варто зовсім відмовлятися від спілкування з людьми. Постарайся пояснити співрозмовникам, що ти не завжди можеш контролювати свій гнів, і вір, що скоро це минеться. У особистому житті можливі зміни. Є ймовірність цього тижня зустріти людину, яка буде з тобою поруч довгі роки.

Вдалі дні: 10.05, 13.05.

Риби

Кар'єра . Тобі здасться, що колеги і твій бос дуже багато вимагають від тебе. Не варто вступати з ними в суперечки і починати боротьбу за справедливість. Ти цим навряд чи чогось досягнеш, тільки стосунки зіпсуєш. Найкращий вихід – просто перетерпіти. Але не дуже хвилюйся – напруга скоро спаде і все налагодиться. Якщо ти сидиш без роботи, тиждень подарує подарунок у вигляді нескладного, приємного і дуже грошового підробітку.

Вдалі дні: 13.05, 15.05.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua