Кар'єрний гороскоп для всіх знаків зодіаку на жовтень 2022 року

Надихаючі пророцтва для твого знака, які допоможуть настроїтись на робочий процес.

Кар'єрний гороскоп для всіх знаків зодіаку на жовтень 2022 року

Час зібрати свій досвід і застосувати його на практиці! Якщо ти готова діяти стратегічно, зможеш легко просунутися кар'єрними сходами. Місяць підходить для підписання контрактів, відряджень та важливих зустрічей.

Телець

У тебе з'явиться можливість змінити напрямок діяльності. Ймовірно, це буде вимушене рішення, але воно точно піде тобі на користь. Відкриються всі шанси проявити себе у суміжних областях.

Близнюки

Твоя свідомість визначає буття. Чим гірше ти мислиш, тим більше створиш кар'єрних обмежень. Завдання на цей місяць — зосередитись на собі та розвитку справи. Щоб успіх став твоїм супутником, необхідно думати як успішна людина!

Рак

Кар'єрний гороскоп для всіх знаків зодіаку на жовтень 2022 року Джерело: freepik.com

Жовтень тобі буде завантаженим і напруженим. Доведеться опанувати навички тайм-менеджменту, щоб нічого не проґавити. У прийнятті важливих рішень варто покладатися на свою інтуїцію, цього місяця вона точно тебе не підведе, а от порадам колег і близьких людей краще не довіряти, їхня думка не завжди може бути вірною.

Лев

Приплив життєвих сил та творчої наснаги тобі забезпечений. Зірки підказують, що є всі шанси виявити себе з креативного боку. Якщо навіть до математичних розрахунків зможеш підійти з часткою творчості — успіх не забариться!

Діва

Кар'єрний гороскоп для всіх знаків зодіаку на жовтень 2022 року Джерело: freepik.com

Ідеальний час, щоб показати творчі таланти, креативність може вплинути на зростання доходу. У бізнесі або монетизації хобі настане слушний момент, щоб зробити наступний крок. Наприклад, розпочати переговори з новим замовником чи шукати можливість розширитись. Не ухвалюй рішення з позиції жадібності — це різко знизить твій рейтинг в очах начальства та потенційних партнерів.

Терези

Прагнення залишити офісну роботу і піти у фріланс може стати непереборним, і в цьому випадку можна піти у нього на поводі і знайти відповідний варіант самозайнятості. Може підвернутися і вдалий варіант змінити професію — тут зірки теж на твоєму боці, хоча попрацювати спочатку доведеться серйозно. Якщо колишнє місце роботи залишиться тобі вигідним. Не відмовляйся від нього – у жовтні зможеш вигідно показати себе на тлі колег. Наприклад, знайдеш нових ділових партнерів або укласти вигідний контракт.

Скорпіон

Кар'єрний гороскоп для всіх знаків зодіаку на жовтень 2022 року Джерело: freepik.com

На початку місяця відкриється можливість для гарного ривку до керівних вершин — сміливо відкривай двері та збагачуй свої кар'єрні перспективи на користь собі та спільній справі. Не слухай тих, хто намагається нав'язати тобі свою думку про нестачу досвіду – у них каже заздрість та бажання опинитися на твоєму місці. Займайся тим, що приносить тобі задоволення – пристрасть до робочих звершень принесе радість і винагороду.

Стрілець

У тебе є і потрібна чарівність, і достатній талант — скористайся цим, щоб впливати на колег і керівників у власних інтересах і прийняти твою точку зору на робочі питання. У другій половині місяця активність слід стримати і дати дозріти всім поточним планам — вони можуть виявитися успішнішими, ніж ти очікуєш. Прекрасна можливість залучення інвестицій.

Козеріг

Кар'єрний гороскоп для всіх знаків зодіаку на жовтень 2022 року Джерело: freepik.com

Сім'я, друзі та родичі намагатимуться зосередити твою увагу на собі, але цього місяця доведеться проявити строгість і вкласти максимум у роботу. Місяць сприятливий для опрацювання професійних знань та навичок. Така завзятість не дасть упустити нових людей, здатних відчинити двері до фінансового благополуччя.

Водолій

Час для пошуку союзників, однодумців та покровителів. Допомагай іншим у досягненні успіху та отримаєш аналогічну реакцію у відповідь у потрібний час. При цьому не будуй свій успіх за чийсь рахунок. Людина, через яку ти переступиш, затаїть злобу і в майбутньому стане джерелом складнощів у твоїй кар'єрі.

Риби

Зверніть увагу на курси щодо підвищення кваліфікації, поліпшення робочих чи комунікативних навичок або побудови кар'єри. Вони стануть стійкою сходинкою до трудових вершин. На робочому місці вияви акуратність і спокій — ймовірність скандалів із колегами зросте, ти мимоволі станеш частиною чиїхось інтриг.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua