Красиві жіночі імена для дівчаток 2022-2023 (підбір за місяцем народження)

Розповіли, які негативні якості може пробудити місяць народження у дитині, і підібрали по парі незвичних імен для дівчаток, які допоможуть знизити такий негативний вплив.

Красиві жіночі імена для дівчаток 2022-2023 (підбір за місяцем народження)

У імені людини закладено сакральні сенси — вони можуть як допомагати людині справлятися з життєвими складнощами, і бути причиною їх появи. Другий варіант можливий, якщо неправильно вибрати ім'я для новонародженого. У нашій статті зібрали сучасні та рідкісні імена для дівчаток. Усі варіанти розписали по місяцях (з вересня 2022 по серпень 2023) – з урахуванням особливостей характеру малюків, народжених у різні сезони. Підбір імені за таким методом допоможе збалансувати негативні та позитивні риси дитини. Про взаємозв'язок імені та місяця народження розповіла астропсихолог Тетяна Бережна.

В окремій статті ми розповідали про незвичайні та рідкісні імена для хлопчиків у 2022-2023 роках.

Незвичайні та красиві імена для дівчаток у 2022 році

Вересень – Теона, Офелія

Народжені у вересні дівчатка мають диктаторські нахили. У майбутньому вони можуть поранити людей, які не поділяють погляди на життя. Такі дівчатка схильні до егоїзму, лицемірства, впертості. Також вересневим дівчаткам складно виявити гнучкість у спілкуванні, плюс вони можу наобіцяти більше, ніж здатні зробити.

Звести до мінімуму негативні якості, подаровані першим осіннім місяцем, допоможуть рідкісні та незвичайні імена:

 • Теона. Такі дівчатка ростуть доброзичливими, слухняними, справедливими.
 • Офелія. Енергія цього імені пом'якшить різку і категоричну вдачу. Названа таким ім'ям дитина буде чуйною і розважливою.

Важливо! Далі всі характеристики імен – це якості, які вони пробуджують у дитині. Вони не домінуватимуть, швидше, доповнюватимуть та пом'якшуватимуть негативні енергії місяця народження.

Жовтень – Емма, Адріана

Красиві жіночі імена для дівчаток 2022-2023 (підбір за місяцем народження) Джерело: freepik.com

Жовтневі діти схильні робити безглузді вчинки. Також їм притаманні розсіяність та самообман у стосунках із людьми. Часто вони не можуть впоратися зі своїм збентеженням, через що приводять інших у замішання. Народжені у жовтні дівчатка — фантазерки, які важко вирвати із вигаданого світу. Вони не в змозі керувати своєю фантазією та стримувати миттєві бажання. Такі творчі натури, стаючи старшими, погано ведуть побут, тому вдома в них часто панує безладдя.

Утихомирити жовтневий негатив можуть імена:

 • Емма – працьовита, відкрита, товариська, ексцентрична, доброзичлива.
 • Адріана – амбітна, наполеглива, не піддається чужому впливу і керується лише своїми судженнями.

Листопад – Віра, Юстина

Останній осінній місяць наділяє дитину марнотратністю та невгамовною поведінкою. У процесі дорослішання такі дівчатка часто вибудовують дружбу, з власної вигоди. Вони можуть витрачати гроші на випадкових знайомих та безглузді задоволення. Також для них характерна схильність до диктаторства — хочуть командувати сім'єю, друзями, а почуття виявляють такою силою, що іншим стає страшно.

Збити листопадову пиху можуть імена:

 • Віра — доброзичлива та врівноважена, з добрими організаторськими здібностями.
 • Юстина — безкорислива, порядна, розумна, має тонку інтуїцію.

Грудень – Феліція, Агата

Природа грудня передає дитині сильну емоційність та дар придушувати інших. Поруч із такими дітьми, навіть коли вони ще зовсім малі, буває відчуття невпевненості. Дорослі, грудневі дівчатка дуже прив'язуються до батьків, особливо до батька чи родичів-чоловіків. При цьому вони не терплять втручання близьких у своє життя, тому сприймають усі поради у багнети.

Грудневу химерність і нетерплячість припилять:

 • красиве італійське ім'я Феліція – природжений дипломат, люб'язна та запобіжна.
 • і давньогрецька Агата — стримана, свої емоції показувати не любить, зате вміє прислухатися та робити висновки.

Як назвати доньку у 2023 році

Січень – Тетяна, Злата

Красиві жіночі імена для дівчаток 2022-2023 (підбір за місяцем народження) Джерело: freepik.com

Січнева енергія створює надто стриманих дівчаток, поведінка яких складно передбачити навіть найближчим. З роками у них виявляється невизначеність у поглядах: сьогодні вони можуть любити, а завтра вже ненавидіти. У таких дівчаток не буває півтонів, тому в підлітковому віці вони часто плутають кохання з дружбою. У дружніх та особистих стосунках не вміють йти на компроміси — не заспокояться, доки не продадуть думку свого опонента.

Знизити градус напруження таких натур допоможуть імена:

 • Тетяна – сильна та емоційна, порядна, врівноважена, принципова.
 • Злата — поважає себе та оточуючих, знає про свої сильні та слабкі сторони.

Лютий – Ярина, Діана

Цього місяця народжуються володарки рухливого розуму, які вміють оригінально мислити. Як розплата за такі приємні бонуси лютий наділяє своїх іменинниць нервозністю. Тому багато ідей дівчаток, народжених цього місяця, ексцентричні і нереалізовані. Також їх може часто підбивати поспішність та впертість.

Врівноважити цей набір вроджених якостей допоможуть:

 • давньослов'янське ім'я Ярина, що означає “сонячна”. Така дівчинка любитиме життя, цінуватиме свободу та незалежність. Спрямовуватиме свої сили та активність на досягнення цілей.
 • ім'я Діана, що прийшло з давньоримської міфології, виростить енергійну, цілеспрямовану, горду і дисципліновану натуру.

Березень – Єсенія, Зоя

Березневі дівчатка прямолінійні з дитинства. У ніжному віці ця якість здається милим і навіть привабливим, але в зрілому звичка говорити все в лоб, не дбаючи про реакцію співрозмовника, починає відштовхувати. Тому відсутність такту часто спричинить конфлікти. Плюсом впливу березня стане сильна воля, але і вона може зіграти злий жарт, якщо народжена цього місяця спрямовуватиме її на придушення оточуючих.

Щоб приборкати енергію місяця, можна назвати дочку:

 • Єсенія — віруюча, душевна, виявляє щиру цікавість до оточуючих.
 • Зоя — тиха та слухняна, щира, довірлива, наївна.

Квітень – Адель, Мелісса

Красиві жіночі імена для дівчаток 2022-2023 (підбір за місяцем народження) Джерело: freepik.com

Народженим у квітні не вистачає врівноваженості та впевненості у собі. Будинок та сім'я дуже впливають на таких дівчаток. Наприклад, якщо вони ростуть не в повній сім'ї, то насилу, дорослішаючи, вибудовують відносини з протилежною статтю. Їм складно вибудувати гармонійні стосунки, тому що вони часто не розуміють своїх почуттів і що хочуть отримати від партнера.

Імена, здатні надати впевненості квітневим дівчаткам:

 • Адель — ніжна, відкрита, але смілива та дуже правдолюбна особистість.
 • Меліса — добродушна, заворожує своєю внутрішньою чарівністю та творчими здібностями.

Травень – Міла, Олеся

Народжені у травні можуть ображатись без приводу. Крім того, такі дівчатка в дитинстві дуже неспокійні та гіперактивні. Їм важко розслабитися, вони завжди потребують спілкування і люблять прибрехати. Нерідко намагаються досягти свого через жалість. Як тільки відчувають, що володіють ситуацією, починають поводитися зарозуміло і зарозуміло.

Хороші варіанти імен для таких дівчаток:

 • Мила — добра, довірлива, чесна, товариська, стримана.
 • Алеся – піднесена, добра, відкрита, має багатий внутрішній потенціал, якого вистачить на всі сфери життя.

Червень – Анастасія, Алсу

Якщо твоя дочка народилася в червні, в її характері явно простежуватиметься впертість і нестабільність в емоціях. Раптові зміни в настрої та поведінці будуть супроводжувати її все життя та нарощувати дратівливість.
Червневі діти люблять говорити про дрібниці і навіть близьких можуть дратувати своїми надуманими проблемами. Емоції нерідко заважають їм об'єктивно мислити та висловлюватися.

Щоб маля виросло на віддалі від цих неприємних якості, можна назвати її:

 • Російське ім'я Анастасія, що прийшло з грецької мови – м'яка і чуйна, хранитель чужих секретів, хороша помічниця в домашніх справах.
 • красиве татарське ім'я Алсу – надійна, вірна, намагається прийти на допомогу та підтримати у будь-якій біді.

Липень – Кароліна, Аліса

Красиві жіночі імена для дівчаток 2022-2023 (підбір за місяцем народження) Джерело: freepik.com

Дівчинка, що з'явилася на світ у липні, чим старше стає, тим сильніше починає змушувати інших робити, як їй хочеться. Зустрічаючи опір на своєму шляху, влаштовує істерики і відмовляється чути докази у відповідь. Така дитина росте імпульсивною, вимогливою і іноді навіть агресивною.

М'якості їм додадуть:

 • католицьке ім'я Кароліна – ніжність, чуттєвість, вроджені аристократичні манери, витонченість, водночас скритність, стриманість.
 • та німецьке Аліса — легка, стійка, влюблива, але також розважлива, прагматична та ощадлива.

Серпень – Аглая, Ніколь

Серпневі дівчатка змалку почуваються красунями і щосили намагаються цим користуватися. Підлітками вони не соромляться хвалитися своїм суспільним становищем, навіть якщо це більша заслуга батьків. Також вони потребують постійного задоволення свого его. У перспективі це погано відбивається на думці про них та професійне становище.

Таких дівчат можна назвати:

 • Аглая — скромна красуня, яка усвідомлює силу своїх чарів, але не використовує її з корисливою метою, вміє тримати ситуацію та емоції під контролем, розважлива.
 • Ніколь – сентиментальна і вразлива натура, жіночна, ніжна, вміє приймати виважені рішення.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua