Працюємо та відпочиваємо із задоволенням: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 26 вересня по 2 жовтня

Тельцю належить освіжити навички роботи в команді, Раку потрібно серйозно поговорити з чоловіком, а Водолію настав час усамітнитися для відпочинку та релаксації.

Працюємо та відпочиваємо із задоволенням: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 26 вересня по 2 жовтня

Успіх . Цього тижня ти зможеш досягти нових висот і змусити рідних пишатися тобою. Близькі дадуть цінні поради, які допоможуть тобі у довгостроковій перспективі. Варто дослухатися до них. Професія також вимагатиме від тебе мобілізації всіх своїх здібностей для досягнення цілей. Доведеться постаратися як в особистому, так і в професійному житті. Тільки так ти зможеш уникнути неприємностей, прикрих непорозумінь та перемогти.

Вдалі дні: 27.09, 30.09

Телець

Фінанси . Доходи в цей період потішать. Настав час подумати про нові інвестиції. Щоб не помилитися, піддавшись емоціям, перш ніж вкладати заощадження або відкривати новий депозит, проконсультуйся у фахівця. Тобі буде легко та приємно працювати в команді, тому цінуй своїх колег. Багато в чому цей тиждень зробить тебе більш зрілою особистістю. Ти можеш зіткнутися з неприємностями в особистому житті, але все подолаєш.

Вдалі дні: 27.09, 28.09

Близнюки

Працюємо та відпочиваємо із задоволенням: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 26 вересня по 2 жовтня

Робота . Зараз не час вступати в спекотні дискусії з будь-ким, особливо з начальством. Це призведе лише до нових суперечок та взаємного непорозуміння. Намагайся залишатися стороннім спостерігачем — настільки, наскільки це можливо. Батьки всіляко підтримуватимуть тебе як морально, так, за потреби, і матеріально. Будь вдячна їм і питай їхньої поради. Це допоможе прийняти правильне рішення та скоригувати поведінку.

Вдалі дні: 26.09, 2.10

Рак

Шлюб . Може виникнути нагода замислитися про перспективи свого сімейного союзу. Не роби різких висновків і рухів — привід, швидше за все, виявиться надуманим і таким емоцій, що не варті. Спокійна розмова до душі без будь-яких звинувачень все розставить по місцях. Професійне життя порадує новими перспективами. При цьому тобі необхідно підтримувати добрі стосунки із колегами. Тоді і з грошима все буде гаразд.

Вдалі дні: 28.09, 29.09

Лев

Гармонія . Ти збережеш теплі стосунки з партнером, навіть якщо останнім часом у вас із ним були розбіжності. Загалом тиждень буде тобі щасливим. Використовуй гарний настрій та приплив енергії, щоб зайнятися чимось новим та цікавим. Тобі зараз слід проявляти якнайбільше активності та ініціативи. Тільки так ти зможеш досягти успіху. Варто вкласти гроші у прибутковий проект — є можливість отримати більшу віддачу.

Вдалі дні: 28.09, 1.10

Діва

Працюємо та відпочиваємо із задоволенням: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 26 вересня по 2 жовтня

Сім'я . Рідні пишатимуться тобою і за першої ж нагоди нададуть необхідну підтримку. У той же час, близькі можуть стати для тебе джерелом занепокоєння. Намагайся лояльніше ставитись до їх вибору життєвого шляху. В даний час тобі необхідно зосередитись на роботі. Не дозволяй зовнішньому негативу будь-яким чином вплинути на тебе. Також період буде особливо сприятливим для студентів, які серйозно націлені на кар'єру.

Вдалі дні: 28.09, 30.09

Терези

Саморозвиток . Продовжуй формувати у собі сильну особистість. Цей тиждень викладе тобі відразу кілька життєвих уроків, щодня дізнаватимешся щось нове. Твоє фінансове становище помітно поліпшиться, так що турбуватися нема про що. При цьому не варто розслаблятися, продовжуй розумно заощаджувати. Подушка безпеки ніколи не завадить. Партнер може неправильно зрозуміти твої наміри, намагайся не реагувати різко на його слова.

Вдалі дні: 1.10, 2.10

Скорпіон

Емоції . Неприємні події в особистому житті можуть змусити тебе трохи похвилюватися. Ситуація складається не на твою користь. Це викликає у тебе розчарування, але постарайся зберігати позитивний настрій. Зараз головне — терпіння та вміння чекати. Скоро все налагодиться, хмари розійдуться. Є можливість вступити в спекотні дискусії з батьками. Постарайся залишатися спокійною та пасивною, наскільки це можливо. Нічого не роби.

Вдалі дні: 26.09, 29.09

Стрілець

Кар'єра . Непростий тиждень. Дрібні проблеми на роботі можуть надовго зіпсувати настрій. Та й колеги стануть джерелом занепокоєння, розповсюджуючи неперевірені чутки. Начальство також не налаштоване співпрацювати, і це викликає у тебе напругу. Зберігай оптимізм, і побачиш, як швидко все зміниться на краще. Ти завжди можеш зробити своє життя успішнішим, якщо трохи попрацюєш. Нині не найкращий час для невиправданих витрат.

Вдалі дні: 26.09, 2.10

Козеріг

Родня . Настав час збалансувати особисту та професійну сфери життя, скоригувати свій графік — так, щоб вистачало часу на все. Сім'я всіляко підтримуватиме тебе в цьому. Щиро висловлюй свої думки, не боячись засудження. Тільки тоді ти зможеш завоювати їхню довіру і вирішити сімейний конфлікт, що назріває. При цьому на роботі тобі необхідно завершити всі справи, що затяглися, інакше можуть виникнути неприємності.

Вдалі дні: 30.09, 2.10

Водолій

Працюємо та відпочиваємо із задоволенням: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 26 вересня по 2 жовтня

Самотність . Постарайся знайти у своєму графіку «вікно» для паузи і провести деякий час на самоті, щоб набути душевної рівноваги. Необов'язково кудись їхати. Можна просто закритися в кімнаті, вимкнути телефон, не входити до Інтернету, послухати спокійну музику. Є шанс отримати підвищення по службі або прибавку до платні. Це буде важливою віхою у твоєму професійному житті. З'явиться можливість вигідно вкласти гроші.

Вдалі дні: 29.09, 1.10

Риби

Енергія . Зараз тобі немає нічого неможливого. Ти маєш усвідомити, що перед тобою відкриваються нові перспективи і тобі слід їх активно використовувати. Більше спілкуйся, заводь нові корисні зв'язки, включайся в цікаві справи. При цьому не забувай про сім'ю, вона потребує твоєї пильної уваги, особливо старше покоління. Найчастіше цікавися станом здоров'я своїх літніх родичів і намагайся допомагати їм чим зможеш.

Вдалі дні: 26.09, 1.10

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua