Стригти волосся уві сні: що це означає за сонником Міллера, Ванги та іншим

За снами не наздогнати, але можна спробувати їх зрозуміти. Розповідаємо про що може говорити сон, де ти змінюєш свій імідж.

Стригти волосся уві сні: що це означає за сонником Міллера, Ванги та іншим

До чого сниться стригти волосся чоловікові
До чого стригти волосся дівчині та вагітній жінці
Тлумачення інших джерел

Сни часто дарують нам емоції, які ми навряд чи зможемо випробувати наяву, і навіть сміливі образи, далекі повсякденності. Через сновидіння людина потрапляє у неймовірні світи — перетворюється на лицаря чи чудовисько чи, навпаки, бореться із нею. Загалом, наснитися може будь-що. Зміна зачіски в цьому контексті не виглядає чимось неймовірним, проте такі події запам'ятовуються. Особливо якщо стрижка була креативна або відбулася в нестандартних умовах.

З нашої статті ти дізнаєшся, що означає стригти волосся уві сні по сонниках Міллера, Ванги, Цвєткова та інших.

До чого сниться стригти волосся по соннику Міллера

Стригти волосся уві сні: що це означає за сонником Міллера, Ванги та іншим Джерело: freepik.com

За книгою сновидінь Густава Міллера, стригти волосся самому собі уві сні ножицями — не найприємніше передвістя. Незалежно від того, чи стриже волосся уві сні локони жінка чи чоловік, це означає поява у справах або на життєвому шляху нечесної людини. Його дії спричинять втрати та провал у справах. Ще самостійне позбавлення волосся говорить про жадібність людини, яка бачить подібне. Можливо, насправді людина не усвідомлює, що веде себе нахабно і зухвало по відношенню до близьких і партнерів по роботі.

Також не до добра, якщо волосся зістригає чужа людина. Така дія обіцяє сновидцю недоброзичливців — їхні спроби підставити підніжку можуть стати успішними.

Якщо після пробудження постало питання: «До чого сниться стригти волосся в перукарні», Міллер стверджує, що це ознака провалу в любовних справах. Є ймовірність, що колишній чи не відбувся любовний партнер розпускатиме чутки.

Коли уві сні від довжини позбавляють конкретні друг чи подруга, знай, що довіряти їм наяву не варто. Швидше за все, такий сон попереджає про ревнощі або заздрощі з їхнього боку.

Стригти волосся уві сні: що це означає за сонником Міллера, Ванги та іншим Джерело: freepik.com

У цьому трактуванні такий сон говорить про збитки. Незаплановані витрати сильно вдарять, у тому числі по самооцінці, тому що насправді сновидець буде впевнений у своїх діях. Однак посередники, які спонукали його на такі думки, надійдуть нечесно.

Що говорить Нострадамус

Нострадамус бачив у такому сні плюси, якщо волосся підстриг знайомий сновидцю людина. У цьому випадку означає, що незабаром варто чекати сприятливих змін у житті. Однак, якщо сплячий сам позбавив себе серйозної довжини, тоді побачене несе в собі неприємний поворот у справах, пов'язаних з грошима.

Стригти волосся уві сні: що це означає за сонником Міллера, Ванги та іншим Джерело: freepik.com

Окремим блоком стоїть чоловіча стрижка волосся уві сні. Причому не лише про самого сновидця, а й про близьких йому людей. Наприклад, якщо чоловік бачить, як зрізує волосся його коханої, значить, підсвідомо він підозрює партнерку в невірності.

Якщо ж рослинності на голові позбавляють самого чоловіка, то картинка буде приємною. Новий імідж обіцяє успішну любовну пригоду. Воно буде нетривалим, але насиченим приємними емоціями.

До чого стригти волосся дівчині та вагітній жінці

Жінці у становищі, яка побачила такий сон, не варто переживати. Сновидіння підказує їй стать дитини. Найімовірніше, це буде хлопчик. Для юної дівчини, яка уві сні залишилася без коси, це означає появу ворога чи проблеми з грошима. Але якщо вона сама комусь стриже волосся, значить, скоро на неї чекає багатство або знайомство з приємним чоловіком.

Тлумачення інших джерел

Стригти волосся уві сні: що це означає за сонником Міллера, Ванги та іншим Джерело: freepik.com

 • Наявні подібні сновидіння говорять про неприємності — любовні чи грошові втрати.
 • Якщо стрижка дуже коротка та нерівна, сновидцю потрібно бути обережним із витратами. Велика можливість вкласти гроші в неприбутковий проект або купити дорогу річ, яка не виправдає своєї ціни. Щоб уникнути розчарувань, краще зачекати кілька тижнів після такого сну.
 • Бачення, в якому сновидцю змінили зовнішність проти його волі, каже, що людину хочуть обмовити, завдати шкоди її репутації. Уникнути такої долі допоможуть витримка та холодний розум.
 • Снилося, де незнайомець починає чаклувати над зачіскою сплячого — знак із позитивним забарвленням. Такий сон – до приємної покупки. Образ людини, що стриг — уособлення нового знайомого, який серйозно вплине на життя сновидця.
 • Стригти волосся комусь — до успіху. Справи підуть у гору.
 • Якщо уві сні дівчина журиться через дуже коротко острижене волосся — значить насправді відбудеться щось особи, що ганьбить її.
 • Коли жінка сама обрізає собі волосся перед дзеркалом, це ознака невдалого періоду в житті. Але триватиме він недовго.
 • Плакати під час стрижка – сварка з коханим, яка може призвести до розлучення.
 • Підстригати дитину уві сні — щастя та благополуччя.
 • Стрижка в перукарні означає, що людину не влаштовує її нинішнє становище. Підсвідомо хоче змін.
 • Сон, у якому стригся чоловік, — до грошового доходу та спокійного життя.
 • Якщо стрижка проходила важко. Наприклад, волосся відрізали клаптями, можливо, скоро будуть проблеми з грошима.
 • Бачити як хтось стриже собі волосся — наяву бути свідком конфлікту, в якому теж доведеться взяти участь.
 • Обрізати собі кінчики волосся — страх і нерішучість перед майбутнім.
 • Підстригати собі чубок — нещастя у ній.

Як бачиш, трактувань сновидіння з тим самим сюжетом маса. Перш ніж вникати в будь-яке з них, краще сфокусуватися на деталях — від них залежить багато чого. Також важливо пам'ятати, що сон часто — лише проекція пережитого за день або останні кілька днів. Таким чином, підсвідомість проживає випробувані емоції, тому зациклюватися на конкретних тлумаченнях не варто. Особливо якщо вони несуть негативний посил. Сонники – це помічники у спробах зрозуміти себе, але далеко не істина в останній інстанції.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua