Зверху видніше: 5 знаків зодіаку, які мають вроджений талант до садівництва.

Дачний сезон для представників цих знаків завжди на радість.

Зверху видніше: 5 знаків зодіаку, у яких уроджений талант до садівництва

Рибам подобається доглядати за рослинами, адже вони дуже дбайливі та уважні до всіх живих істот. Представники знака артистичні та використовують свої художні здібності у роботі по саду чи городу. Їм на задоволення спостерігати, як їх сад переживає зміни пір року, та працювати з ґрунтом. Риби люблять сад ще й за можливість бути віч-на-віч з природою. Наприклад, їм подобається слухати птахів та дивитись на небо.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Діва

Діва з цікавістю вивчає все про садівництво – як правильно садити, боротися зі шкідниками, встановлювати систему поливу і таке інше. Діви дисципліновані, тому їх інструменти для городу завжди на своєму місці. Люди цього знака завжди знають, де у них лежить сапка, лопата чи секатор. Також вони продумують екосистему саду, ніби були пермакультурологами. Тому в городі Дів рослини живуть за власним розкладом, це дозволяє менше контролювати їх. Єдине, що дратує представників знаку в садівництві – це бруд під нігтями, тому Діви завжди працюють у рукавичках.

3 Терези

Зверху видніше: 5 знаків зодіаку, у яких уроджений талант до садівництва Джерело: Unsplash (@robinwersich)

Терези люблять красиві речі та свіжі квіти в будинку, а що може бути краще, ніж вирощувати свої власні квіти та рослини? Також люди цього повітряного знаку цінують тишу в саду – поки вони висмикують бур'яни або підрізають чагарники, можуть розслабитися і позбутися занепокоєння. Терези із задоволенням купують доповнення до саду та облаштують його територію. Наприклад, можуть доповнити сад купальні для птахів, організувати невеликий ставок або таємний куточок, де можна почитати або відпочити.

4 Водолій

Водолії почуваються краще, коли проводять кілька годин на свіжому повітрі, тому садівництво для них має терапевтичний характер. Воно надихає їх – після дня в саду представники знаку можуть спантеличитися, наприклад, створенням інноваційного способу поливу або підрізування рослин. Водолії відчувають гордість, коли щось починає рости, і часто хваляться своїм урожаєм.

5 Рак

Зверху видніше: 5 знаків зодіаку, у яких уроджений талант до садівництва Джерело: Unsplash (@gabrielj_photography)

Раки пишаються будинком і люблять займатися його благоустроєм, це поширюється на сад або город. Робота з ґрунтом, спостереження за появою перших пагонів та бутонів, а також можливість збирати власні фрукти та овочі дають Ракам відчуття затишку. Садівництво дозволяє їм виплеснути свої емоції у безпечній формі. Раки використовують свій сад, як полотно, перетворюючи його на витвір живого мистецтва.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua