Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 травня

На нас чекає дуже складний тиждень. Місячне затемнення влаштує нашим стосункам та почуттям справжню перевірку. Щоб не пересваритись з усіма, тримай емоції під контролем.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 травня

Понеділок, 16.05

На цей день намітити собі якусь не найприємнішу справу. Зараз особливо важливим є процес подолання. Так ти зможеш реалістичніше ставитися до всього, що відбувається навколо тебе. Якщо щось не вдається, постарайся поглянути на ситуацію ширше. Можливо, рішення є, і простіше, тільки ти його не помічаєш.

Вівторок, 17.05

Не сиди вдома. Навіть якщо дуже зайнята на роботі, постарайся провести вечір у добрій компанії. Спілкування з подругами значно покращить твій настрій. Жіноча енергетика тим часом дуже сильна. Тож якщо почуваєшся стомленою, знесиленою — поспілкуйся з близькою подругою хоча б по телефону.

Середа, 18.05

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 травня

Захочеться побути на самоті. Присутність родичів лише дратуватиме. Проведи час із домашнім вихованцем. Сьогодні спілкування з собаками або кішками може здатися тобі приємнішим, ніж контакти з людьми. Можливо, в компанії чотирилапого друга ти краще зрозумієш себе. Віднови свої знання в англійській мові.

Четвер, 19.05

Потрібно бути особливо уважним у паперових справах. Наприклад, варто навести лад у зберіганні документів. Якщо ти не плануєш найближчим часом купувати щось велике (наприклад, будинок чи машину), хоча б склади в одне місце свідоцтва, що підтверджує твоє право власності на майно.

П'ятниця, 20.05

Хочеш отримати корисну пораду? Поспілкуйся з людьми, які старші за тебе приблизно на два десятиліття. Батьки та дідусі з бабусями не підведуть, виправдають очікування та поділяться життєвим досвідом та мудрістю. Тільки не роби це поспіхом або по телефону. Приділи старшому поколінню більше уваги, проведи з ними вечір.

Субота, 21.05

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 травня

Саме час освоїти нову техніку, зокрема й побутову. Зараз ти здатна з першого разу запам'ятати, яку кнопку треба натискати, щоб пральна машина запрацювала або переключилася на інший режим. І звичайно подбай про себе – наприклад, почни курс загартовування, ранкових пробіжок або спробуй зайнятися йогою.

Неділя, 22.05

Відмовся від їжі тваринного походження хоча б на добу, і тоді ти відчуєш приплив сил. Контролюй прояв власницьких інстинктів. Не треба влаштовувати сцену ревнощів коханій людині. Проводити свято живота теж не найкраще рішення. Стриманість та толерантність – ось девіз цього дня.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua