ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на грудень 2022 року

Нескладні правила, які допоможуть уберегтися від перевтоми, переїдання та сезонних хвороб.

ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на грудень 2022 року

Якщо давно хотіла почати тренуватися чи ввести у своє життя якусь активність, то в грудні твій організм позитивно відреагує на подібні ініціативи. Більше того, спорт дозволить не лише спалити калорії, а й підвищить витривалість. У звичайному житті такий бонус також допоможе. Якщо у грудні виникнуть проблеми із зором, одразу зверніся до офтальмолога. Ймовірно, причиною проблеми стане те, що ти надто багато часу проводиш за комп'ютером та в телефоні. Щоб уникнути дискомфорту, знизу кількість екранного часу. Додай до раціону моркву та фрукти, багаті вітаміном А.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на грудень 2022 року Джерело: freepik.com

Будь уважна до суглобів, у грудні є можливість отримати травму під час фізичного навантаження. Також через стресові ситуації під кінець року може загостритися головний біль. Захиститися від цих неприємностей та сезонної застуди можна лише, якщо дистанціюватися від негативних слів та проявів збоку. Якщо хтось виявлятиме агресію або підведе твої плани, не включайся в цю проблему на всі 100%. Ситуація досить швидко стабілізується, а здоров'я відновлювати доведеться довше.

ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на грудень 2022 року Джерело: freepik.com

Місяць принесе позитивні зміни у здоров'ї. Якщо ти вже якийсь час займалася спортом, першого місяця зими помітиш прогрес — відчуєш себе по-іншому, освіжишся душею і тілом. Продовжуй регулярно займатися – вправи не просто додадуть впевненості, а й забезпечать правильний кровообіг. Такий вибір піклування про себе покращить здоров'я та зміцнить імунітет. При цьому необов'язково старатись і робити важкі тренування, постійні прогулянки або заряджання теж матимуть хороший ефект.

ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на грудень 2022 року Джерело: freepik.com/

Можуть з'явитися біль там, де не чекала. Наприклад, можуть занурити зуби або заклинити шию. Попередити такі неприємності можна через профілактику. Тому перевір перед Новим роком зуби, щоб не затьмарити собі святкові вихідні, або розгальмувати тіло простими, але дієвими вправами — роби розтяжку, що щадить, попередньо розігрітих м'язів, запишися на прийом до масажиста. Але головною твоєю зброєю проти нездужання стане позитивний настрій. Все вийде вчасно підлатати, якщо не опустиш руки і швидко зреагуєш.

Стрілець

Зведи до мінімуму шкідливі перекушування фастфудом або солодкими батончиками. Через них найчастіше ти відчуваєш тяжкість у шлунку та здуття. Перемикайся на цей місяць на більш здоровий раціон – наголоси на рибу, наприклад, і частіше їж супи. Сідати на дієту не обов'язково. Правильного харчування буде достатньо, щоб у стислі терміни привести загальне самопочуття в норму.

Козеріг

Уникай химерних дієт – вони не тільки не допоможуть, а й можуть нашкодити. Навіть якщо швидко позбудешся пари кілограмів, незабаром вони повернуться назад. Краще віддай перевагу збалансованому живленню. Як би банально не звучало, але воно справді допоможе у довгостроковій перспективі. Якщо часто проводиш час за комп'ютером, частіше влаштовуй перерви та не ігноруй зарядку для очей та легку розтяжку для всього тіла.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua