Компліменти, які дівчата хочуть чути частіше

Чоловіки часто обсипають дівчат компліментами. Але всі вони стосуються в основному зовнішності – чудесних очей, божественної фігури, привабливих округлостей.

Безперечно, представниці прекрасної статі раді чути похвали, особливо якщо вони грамотно подані і не містять пасивної агресії та прихованого глузування. 

Однак останнім часом жінки віддають перевагу компліментам не тільки на адресу обличчя або тіла. Будь-яка леді любить свою роботу, присвячує час дітям та сім’ї, прокачує себе у хобі, а тому бажає чути приємні слова на адресу свого розуму, рис характеру та професійних успіхів.

Тож варто взяти на озброєння щонайменше 12 фраз, які піднімуть настрій коханої.

Компліменти, які дівчата хочуть чути частіше

1. «Ні, ти – не товста!»

Ці слова найкраще використовувати у перевірених роками чи місяцями стосунках. Тому що невідомо, як дівчина відреагує на такий комплімент на стадії цукерково-букетного періоду. Але коли роман переростає у щось серйозне, партнерка буде рада почути, що в очах чоловіка вона не втратила свою привабливість.

Не думайте, що вона не в курсі своїх проблем із вагою. Кожна жінка знає про свої дрібні недоліки. Але ця фраза якраз підкреслює, що чоловік чи бойфренд приймають її такою, якою вона є.

2. “Ти прекрасна і без косметики”

Ще один бальзам на душу кожної леді. Насправді, багато жінок не дуже люблять фарбуватися, просто бояться здатися некрасивими, особливо в очах подруг. Але такий комплімент підвищує їхню впевненість у собі та стимулює доглядати за шкірою обличчя, підтримуючи її тонус та здоров’я.

До речі, така фраза з вуст чоловіка говорить про те, що він досить спостережливий щодо своєї коханої. Адже не кожен джентльмен відрізнить макіяж а-ля натюрель від повної його відсутності.

3. «Я можу розповісти тобі все»

Здається, що це й не комплімент зовсім, однак у цій фразі завуальовано довіру. Чоловік завжди може розповісти про свої почуття, не боячись, що його супутниця почне висміювати його бажання чи дитячі спогади.

Також дані слова наголошують на наявності у жінки прекрасного вміння – вислухати. Це справжній дар, який притаманний далеко не кожній людині. Ми часто любимо говорити про себе та свої успіхи, але забуваємо, що співрозмовнику теж треба виговоритися.

Компліменти, які дівчата хочуть чути частіше

4. «Ти – велика молодець!»

Звісно, ​​дівчата хочуть, щоб їх цінували за особисті заслуги та перемоги. І не має значення, в якій сфері! Це можуть бути змагання з кінного спорту, завершення складання складного пазла на тисячу деталей, пиріг за новим рецептом чи премія від начальства за вдале завершення проекту.

Навіть ситуація, коли їй вдалося вибити страйк у боулінгу або полагодити кран на кухні самостійно. Головне, щоб ви не залишили поза увагою подію, важливу для представниці прекрасної статі.

5. «Я вірю в тебе»

Віра в партнера, у його майбутній успіх підтримує на плаву, дає сили йти далі до своєї мети. Але також це означає, що ви цінуєте його якості, знання та навички, які допомагають досягати успіху.

Усього простих чотири слова, але повірте, вони заряджають на успіх. Особливо якщо їх регулярно повторювати і прикладати до них теплі обійми.

6. “За твій успіх!”

Звучить як тост, але насправді це непоганий комплімент. І він говорить про те, що партнер цінує здобутки своєї дівчини. І анітрохи не применшує її заслуг у професійній сфері. Адже дуже часто на результати праці жінок чоловіки не звертають уваги, вважаючи, що робота для партнерки – не найголовніше покликання.

До речі, непогано буде, якщо ви дійсно відкриєте пляшечку ігристого на честь перемоги своєї коханої, а не тільки словесно привітайте її зі сходженням кар’єрними сходами.

7. «Це божественно смачно!»

Ці слова піднімають настрій і показують, що вам не байдуже, що робить жінка для вас. Дуже часто готування лягає на плечі саме прекрасної статі. Але, як правило, чоловіки не завжди наголошують на тому, що роблять дівчата в побуті. А даремно!

По-перше, це піднімає на вершини її як чудову господиню. А по-друге, ви нарешті помічаєте старання вашої коханої і оцінюєте їх належним чином. Щоправда, є нюанс. Навряд чи жінка оцінить ваш комплімент не дуже успішному блюду. Домашній кулінар чітко розуміє, де помилився, тож лестощі в такому разі обернеться провалом.

Компліменти, які дівчата хочуть чути частіше

8. «Зустріч з тобою зробила мене щасливою»

Слова про важливість жінки у вашому житті розтоплять навіть найхолодніше серце. Дівчині важливо почуватися не тільки коханою, але й певним чином впливає на оточення. Звісно ж, у позитивний бік.

І той факт, що саме вона стала головною радістю коханого, робить її унікальною. Втім, і тут є підводне каміння. Як і у випадку з попереднім компліментом, ця фраза повинна йти від щирого серця. Нещирість представниці прекрасної статі швидко зчитують.

9. “Ти моє натхнення!”

Бути музою для єдиного, надихати його на подвиги та мотивувати на реалізацію цілей? Тисячу разів «так»! Будь-яка дівчина гордо прийме такі слова від партнера.

Головне, щоб він таки робив ті самі подвиги і втілював у життя свої цілі. Інакше фраза розійдеться з дійсністю і стане порожнім балаканцем неблагонадійного джентльмена. Все-таки досі чоловіків оцінюють більше за вчинками.

10. «Ти надзвичайно розумна дівчина»

Звичайно, дівчата у сучасному світі люблять чути компліменти своєму розуму, начитаності та прокаченому інтелекту. Головне, не порівнюйте леді з кимось ще, додаючи після цієї фрази: «Принаймні розумніші за тих, кого я зустрічав».

Інакше будь-яка зрозуміє, що ви ставитеся до жінок як до людей другого сорту. “Ти надзвичайно розумна дівчина” – і точка, якщо не можете придумати чогось свого.

11. «Найкраща мама у світі!»

Ця фраза сигналізує, що жінка на вірному шляху у процесі виховання дітей. А він досить складний, трудомісткий і оточений сумнівами. Так, так, кожна мати постійно сумнівається, чи вона правильно зробила. Чи так відповіла дитині? Чи приділила належну увагу, чи знову не вистачило всього якихось п’яти хвилин? Чи цінності прищеплює чи настав час щось змінювати?

Чоловік, який цінує свою дружину не лише за кохання та пристрасть, піднімає її планку впевненості на недосяжну висоту. А ще закладає цю думку своїм дітям, особливо якщо повторює похвалу вголос і за них. Але непогано було б, щоб і сам прикладав свої сили до виховання підростаючого покоління.

Компліменти, які дівчата хочуть чути частіше

12. «Я заздрю ​​твоєму почуттю гумору»

Чудово, коли у парі збігається почуття гумору. Це означає, що двоє людей мають шанс побудувати спільне майбутнє. Але не дуже добре, якщо чоловік ніяк не відзначає цієї якості.

Так що цінуєте почуття гумору коханої і частіше нагадуйте їй про це. В даному випадку можна і позаздрити, щоб дівчина частіше балувала вас жартами та веселими розповідями. З ними приходить і така важлива довіра.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua