Гіпоалергенний корм для собак

Для кожного власника пухнастого вихованця є дуже важливим, щоб собака був завжди здоровий, активний і подарував своїм господарям довгі роки спільно спілкування. Щоб забезпечити своєму вихованцю довге життя, одним із основних чинників є його здорове та повноцінне харчування. Для забезпечення вихованця всім необхідний, дуже важливо враховувати кілька моментів, що впливають на харчові потреби вихованця, а саме: вага, вік, порода та фізіологічні особливості.

Гіпоалергенний корм для собак

Специфіка гіпоалергенного харчування

Протягом життя у тварини може розвинутися алергія, через те що для проявлення реакції на шкірі, або у кишковому тракті, алерген має накопичитися і тільки через деякий час власник зрозуміє, що тварина має алергію. Однією з проблем такого стану, є те що чітко сказати на який компонент є алергія важко, тому щоб уникнути небажаних реакцій, тваринам з підозрою на схильність до алергії або непереносимості рекомендується давати спеціальний корм.

Кожна собака може мати унікальні харчові потреби, тому один із провідних виробників готових кормів для собак подбав про найвразливіших із чотирилапих друзів і розробив гіпоалергенний корм для собак Club 4 Paws. Ці раціони від українського виробника Club 4 Paws підходять для вихованців з алергією, містять особливу комбінацію інгредієнтів для покращення травлення та легкого засвоєння раціону.

При підозрі на алергію або труднощі із травленням, ветеринари рекомендують негайно перевести тварину на спеціальний раціон, наприклад гіпоалергенний корм для собак від бренду Club 4 Paws, який відрізняється високою українською якістю. Раціон Клуб 4 Лапи для собак алергіків забезпечить тварину всіма необхідними корисними речовинами та енергією, водночас подбає про те, щоб у вихованця не виникло алергії та проблем із травленням.

Гіпоалергенний корм для собак

Особливості гіпоалергенних кормів від українського виробника Club 4 Paws

Club 4 Paws для собак алергіків має такі переваги:

  • Містить білки, які є максимально гіпоалергенними.
  • Серед продуктів для собак алергіків є спеціально розроблені корми для дрібних порід собак, він відрізняється зручним розміром крокети, яка добре поглинається невеликим вихованцем.
  • У своєму складі гіпоалергенний раціон від бренду Club 4 Paws має спеціальну формулу INTEGRAMIX: сушений глід – для нормалізації тиску та покращення роботи серця, сушений банан – є джерелом калію, що покращує травлення, сушені томати – містять холін, що також підтримує здоров’я тварини.. Допомагають нормалізувати функцію печінки та покращує синтез жовчі, сушений імбир – впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і підтримує імунітет.
  • Збагачений спеціальними компонентами, які забезпечують здоров’я шкіри і кишківника.
  • До складу входить омега-3 та Омега-6 жирними кислотами. Це допомагає зменшити запалення шкіри і встановлює захисний бар’єр.
  • Забезпечує здорове травлення, так як ретельно підібраний комплекс інгредієнтів сприяє збалансованому травленню.
  • Собаки дуже охоче сприймають раціони, через їх приємний аромат та натуральний смак.

Одна зробити висновок, що дуже доступні за ціною продукти Клуб 4 Лапи принесуть не тільки задоволення вашій собаці, а подбають про здоров’я організму тварини, що робить раціони українського виробника одними з найпопулярніших на ринку.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua