4 знаки зодіаку, у яких найкраща сумісність зі Стрільцями

Чим Стрілець відрізняється від інших знаків зодіаку і чому він найпростіше сходиться з «колегами» зодіакального кола з нашого списку.

4 знаки зодіаку, у яких найкраща сумісність зі Стрільцями

З нашої статті ти дізнаєшся про основні особливості поведінки Стрільців, з якими знаками він поєднується найкраще і чому.

Коротка характеристика знаку

Люди, народжені під цим знаком – у період з 23 листопада по 21 грудня – цікаві, привітні та веселі. Вони завжди цікаво беруться за нову справу і, не замислюючись, кидаються комусь на допомогу. Маленькі Стрільці з тих дітей, що задають мільйон «Чому?», намагаючись зрозуміти світ і людей.

Характер Стрільців незлобний, але все ж таки, спілкуючись з людиною цього знака, явно відчуваєш, що мислить він трохи інакше, ніж інші. Його нетривіальний підхід до речей — найчастіше результат чуйності та уважності. Стрільці вміють помічати нюанси, а потім розвивати їх або використовувати собі на користь.

Здається, що це ідеальний знак – веселий, добрий, співпереживаючий. Але, як і у всього у світі, Стрільці мають зворотний бік. Представники знаку – мисливці за можливостями. Як тільки вони відчують собі зиск, то не дадуть нікому проходу. Суперників Стрільці не бачать не через неуважність, а тому, що змітають їх так, як тільки вміють вони з азартом і вигадкою.

Наприклад, Стрільці вміють давати людям хибні надії та плавно продавлювати свої ідеї. Вони, як персонаж російських народних казок Кіт Баюн, вміють притупляти пильність і вводити в оману. Тому в суперництві Стрільці рідко вдаються до відкритих конфліктів.

Які чотири знаки найбільше підходять Стрільцям

4 знаки зодіаку, у яких найкраща сумісність зі Стрільцями Джерело: freepik.com

1. Овен

Стрільці швидко порозуміються з іншими вогненними знаками. Перший серед них – Овен. Незважаючи на свою емоційність і запальність, Овни з повагою ставляться до відкритості Стрільців і охоче підтримують їхню ініціативу, оскільки теж ненавидять сидіти на місці. Більше того, Овнов навіть не лякає пафос Стрільців, що періодично проявляється, адже це загальна риса всіх вогненних знаків.

Стрільців така симпатія Овнов підганяє і надає їм впевненості. Тому такий союз часто буває наполегливий, творчий та врожайний на всякі ідеї. Причому подібні прояви характерні як просто дружби, так романтичних відносин.

4 знаки зодіаку, у яких найкраща сумісність зі Стрільцями Джерело: freepik.com

Представники стихії Повітря отримують «срібну» медаль у контексті сумісності зі Стрільцями. Але найбільше шансів саме у Водоліїв. Люди цього знака мають схожий легкий темперамент, тому їм неважко буде вловити настрій вогняного товариша. Крім того, повітряний знак, мабуть, єдиний, хто підтримує новаторські амбіції Стрільців. На відміну від Овнів та Львів, які переслідують свої цілі, Водоліям справді буде цікаво разом вивчати щось нове.

Але при цьому вони можуть утихомирити вдачу Стрільців, якщо ті зовсім втратять зв'язок з дійсністю через ідей, що нахлинули, або допитливості.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua