Краще не зв'язуватись: люди з іменами на ці літери не сумісні з твоїм знаком зодіаку

Розповідаємо, чому імена на конкретні літери та склади не підходять тобі за знаком.

Краще не зв'язуватись: люди з іменами на ці літери не сумісні з твоїм знаком зодіаку

З нашої статті ти дізнаєшся, люди з іменами на якісь літери не сумісні з твоїм знаком зодіаку — частково чи повністю.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Овен

Цей знак не любить конкуренцію, одноманітність та нудьгу. Овни легкі на підйом і завжди у пошуку руху, тому часто вони дуже непередбачуваний характер. Представники знаку самовпевнені, імпульсивні, їм важко зберігати секрети. З урахуванням цих якостей напружені відносини у Овнів можуть скластися з людьми з іменами на:

  • “К” – Кім, Кирило, Кондрат, Костянтин, Корнілій, Капітон, Келестин, Кебрен, Кумар, Купріян, Каміла, Кароліна, Кіра, Каріна;
  • “Г” – Гавриїл, Гаррі, Галина, Галактіон;
  • “Н” – Назар, Надія, Наталія;
  • “Ч” – Чарльз.

Погані відносини забезпечені з тими, чиї імена починаються на склади: ку, га, на, ча, ке, ко, ка, ки, ку. У цих людей протилежна енергія – вони більш розмірені, більше сумніваються у своїх діях і у зв'язці з рішучим Овном можуть стопорити його – вносити сумніви в дії або підривати впевненість у собі.

Телець

Краще не зв'язуватись: люди з іменами на ці літери не сумісні з твоїм знаком зодіаку Джерело: freepik.com (@benzoix)

Тільці не люблять нав'язливих людей, а також сперечальників і тих, хто не поділяє їхню точку зору. Представникам знака не подобається метушливість, кардинальні зміни, коли на них тиснуть і виявляють надто багато почуттів. Погано сумісні з Тельцями люди з іменами на:

  • “Д” – Давид, Дмитро, Данило, Дана. Діана;
  • “М” – Михайло, Мухаммед, Марина, Мілана, Маргарита;
  • «Т» – Тарас, Тимофій, Таїсія, Тетяна.

Також важко складаються відносини з носіями імен, які починаються на склади: так, ді, ду, хо, ма, мі, му, ме, мо, ти, ту, та. Характер їхніх власників сповнений якостей, які так не подобаються Тельцям.

Краще не зв'язуватись: люди з іменами на ці літери не сумісні з твоїм знаком зодіаку Джерело: freepik.com (@karlyukav)

Рак — один із найтаємничіших знаків. Народжені під цим сузір'ям поводяться суперечливо — можуть бути непостійними, вразливими, запальними. Найчастіше їм складно контролювати свої емоції. Ракам потрібно бути обережними у взаєминах з тими, чиї імена починаються на склади: га, го, са, шу, ши, сі, су.

Наприклад, це можуть бути імена: Гавриїл, Галина, Говхар, Горислав, Сабіна, Саміра, Симона, Сусанна.

Власники цих імен провокуватимуть Раків на необдумані вчинки, можливо, стануть причиною розладів або несвідомо введуть вразливих представників знаку в оману.

Лев

Лев складно визнає чиюсь перевагу. Люди цього вогняного знаку вимогливі до інших і себе, відрізняються порядністю і впевненістю. Іноді надмірна. Також для Львова важливий душевний спокій.

Власники імен на літери та склади: і, у, е, е, а, ві, пе, по, ра, рі, ру, ро, та, джа, дже, джо ши, шу не зможуть стати Левам добрими партнерами чи друзями. Їхня енергія може послабити позиції цього знака.

Діва

Краще не зв'язуватись: люди з іменами на ці літери не сумісні з твоїм знаком зодіаку Джерело: freepik.com (@master1305)

Діви розумні, акуратні та порядні. Вони машинально вказують іншим на їхні недоліки, рідко роблять компліменти, проте завжди проганяють всі події через своє критичне мислення. Дисгармонію Діви відчують з тими, чиї імена починаються на склади: жа, ду, ча, чи, на, до, де. Приклади таких імен: Дем'ян, Денис, Домініка, Жанна, Назар, Надя, Чингіз.

Терези

Терези неквапливі і можуть довго сумніватися у прийнятті рішення. Так відбувається через їх схильність до чужої думки. Представники знака рідко бувають впевнені у своїх діях та комплексують із різних причин. Люди з іменами Лора, Лука, Ліза, Лера Алла, Анжеліка чи Марина можуть буквально «добити» невпевнених Терезів — своїми діями підтвердити якісь побоювання. Можливо, навіть ненавмисно.

Тому Терезам краще уникати спілкування з людьми, чиї імена починаються на склади: чи, лу, ле, ло, чу, чо, че, а, і, ти, то, ма, мо, мі.

Краще не зв'язуватись: люди з іменами на ці літери не сумісні з твоїм знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Це впертий і часом жорстокий знак. Для Козерогів власна репутація важливіша за все, до успіху вони можуть йти, переступаючи через усіх, хто попадеться на шляху. Особливо складно Козероги уживаються з тими, чиї імена починаються на склади: чи, ло, ти, ті, ту, то, на, ні, ну, ю, але, ху, хо, хі.

Наприклад, це можуть бути Тихін, Нонна, Лора, Микита, Нурія. Власники цих імен відрізняються категоричністю та мстивістю, тому їх темперамент може схльоснутися з козерським і утруднити представникам знаку ходу до мети.

Водолій

Водолій — харизматичний і позитивний знак, що має творчі таланти. Представникам знака не подобається, коли їм ставлять умови та вказують, що і як робити. Їм важливо мати простір для фантазії та творчості. Такі люди часто витають у хмарах і можуть забути про свої обіцянки. Найскладніше їм буде зійтись у спілкуванні з людьми, чиї імена починаються на: а, і, у, е, ді, ду, до, ма, мі, мо, ти, ту.

Приклади таких імен: Андрій, Антон, Аїда, Іван, Олена, Марія, Моніка, Михайло. Їхні власники не спускатимуть на гальма необов'язковість Водоліїв і, навпаки, захочуть вибудувати для людей цього знака конкретні рамки — щоб ті не забували.

Риби

Милосердний, чутливий, привабливий знак. Риби нерідко поринають у песимістичний настрій, тому їм буває важко спланувати свій день. Представники знака швидко прив'язуються до інших і вплутуються у залежні дружні чи романтичні стосунки. Найбільше проблем їм можуть принести люди з іменами на: ве, во, ка, га, на, ча, ке, го, са, сі, су.

Наприклад, це можуть бути Вероніка, Венера, Сабіна чи Симон.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua