Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 по 29 травня

Цього тижня рухаємося до Молодика в Близнюках — часу неробства та безтурботності. Не плануй на цей період важливих справ, не намагайся встигнути все й одразу. Живи легко, без напруги та сварок.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 по 29 травня

Понеділок, 23.05

Ти будеш досить імпульсивною і схильною до частої зміни настроїв. Намагайся пригнічувати свої миттєві пориви, інакше можеш наробити дурниць. Не приймай важливих рішень та уникай напружених розмов із рідними чи колегами з метою з'ясування стосунків. Твоє завдання зараз зберегти світ удома і на роботі.

Вівторок, 24.05

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 по 29 травня Фото: unsplash.com

Уникай конфліктів. У пориві гніву в цей день можна наговорити зовсім недоречних речей, про які потім щиро жалкуватимеш. Слова, почуті на свою адресу, також не слід сприймати надто болісно. Будь ввічливою на дорозі та уникай травмонебезпечних ситуацій. Твій девіз зараз – обережність.

Середа, 25.05

Сприятливий день для покупок – всі придбання сьогодні виявляться цінними довгостроковими вкладеннями, тож доглядай собі щось цікаве. А ще краще не розмінюватися на дрібниці і запланувати на цей період укладання договору купівлі-продажу нерухомості, довгострокової оренди або придбання дорогих речей.

Четвер, 26.05

Відмінний день для тих, кому потрібна фінансова підтримка. Грошова допомога обов'язково прийде, тож не соромся звертатися з проханнями до родичів, друзів і навіть начальства. А також вимагати повернення позикових коштів та виконання боргових зобов'язань — зараз для цього час.

П'ятниця, 27.05

Є можливість отримати несподівану пропозицію. Вона може стосуватися ділового співробітництва та надійти з боку потенційних партнерів або виявитися веселою авантюрою з боку друзів. Зірки рекомендують не сумніватися і прийняти подарунок долі — зараз варто ризикнути і не втрачати шансу.

Субота, 28.05

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 по 29 травня Фото: pexels.com

Чудовий час для оздоровлення. Постарайся як слід виспатися, по можливості заплануй профілактичний огляд у лікаря, візит до масажиста, косметолога, басейн або спа-салон. Ментального здоров'я це теж стосується, тож сеанси йоги, медитації, психотерапії у цей день будуть особливо ефективними.

Неділя, 29.05

Цей вихідний подарує тобі нових друзів. Тому залишитися вдома на самоті і знехтувати такими можливостями – не найкраща ідея. Чим активніше, товариськіше і спонтанніше ти проведеш неділю, тим краще. Спілкування з новими людьми буде тобі дуже корисним, навіть якщо зараз не призведе до довгострокових відносин.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua