6 знаків зодіаку, на які не вплине ретроградний Меркурій

Представникам цих знаків потрібно дотриматись деяких правил, щоб Меркурій не зачепив їх своєю негативною хвилею, а, навпаки, допоміг у справах.

6 знаків зодіаку, на які не вплине ретроградний Меркурій

Меркурій задкує з 10 травня по 3 червня.

Наступні дати його ретроградності наступлять:

  • восени – з 10 вересня по 2 жовтня;
  • взимку – з 29 грудня 2022 року по 18 січня 2023 року.

Ступінь впливу Меркурія у стані ретроградності відрізняється для різних знаків зодіаку. Комусь у цей час краще взагалі завмерти і не робити зайвих дій, на інші знаки він не впливає зовсім або, навпаки, допомагає. Але це не означає, що щасливчикам не потрібно проявляти пильності. Їм просто легше контролювати цей період. Розповідаємо, яким знакам потрібно дотриматись якогось мінімуму, щоб убезпечити себе від шкідливості Меркурія.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Телець

6 знаків зодіаку, на які не вплине ретроградний Меркурій Джерело: Unsplash (@priscilladupreez)

У період ретроградності Меркурія Тельцям краще звернути увагу на коло спілкування. Зараз саме час викреслити з нього токсичних людей та зателефонувати добрим знайомим, з якими давно не спілкувалася. Також, щоб ретро Меркурій став на твій бік, постарайся бути терпимим із родичами та друзями. Хороші стосунки в цей період сприяють твоїй енергійності, сварки ж, навпаки, витягнуть усі сили та заженуть у стан апатії. Тож краще стримувати свої емоції.

2 Рак

Турбота про себе забезпечить імунітет від впливу ретро Меркурія, який може послабити здоров'я. Тому Ракам треба бути уважнішими до свого здоров'я. Наприклад, незайвим буде пройти профілактичне обстеження, а ось самолікуванням краще не займатися. Допустимі лише трав'яні чаї. Також, щоб підтримати свій організм, відмовся від шкідливої їжі та додай до раціону вітаміни. Найбільший успіх у цей період матимуть справи із документами.

3 Діва

6 знаків зодіаку, на які не вплине ретроградний Меркурій Джерело: Unsplash (@benwhitephotography)

Постарайся налагодити стосунки з близькими людьми, але не друзями та колегами, а родичами. Присвяти цей період близькому спілкуванню з дітьми та батьками, частіше проводь час разом з ними, говори до душі.
Ретроградний Меркурій не тільки не завадить Дівам покращити контакти з родичами, а й допоможе у цьому. Зараз саме час, щоби помиритися з ними.

4 Лев

Щоб не провокувати Меркурій, відмовся на деякий час від великих покупок та укладання важливих договорів. Вже найближчим часом вони принесуть лише збитки та розчарування. Натомість приділили більше уваги сім'ї та своєму душевному здоров'ю. По можливості проведи більше часу у спокійній обстановці – у комфортному очікуванні виходу Меркурія з ретроградної фази.

5 Стрілець

6 знаків зодіаку, на які не вплине ретроградний Меркурій Джерело: Unsplash (@gabriellefaithhenderson)

Ретроградний Меркурій додасть Стрільцям додаткових сил, ентузіазму, але при цьому зробить їх більш нервовими, підозрілими та сварливими. Незважаючи на легкість, з якою ти братимешся за нові проекти, їх потрібно обов'язково контролювати. Інакше вони не дадуть результатів.

6 Водолій

Наведи лад — серед своїх речей і в думках. Розклади потрібне по поличках і позбався зайвого, а також склади плани на майбутнє. Така організованість відгородить тебе від хаосу, який може внести ретро Меркурій. Також відмовся на цей час від великих фізичних навантажень та нездорової їжі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua