Знаки зодіаку, до яких найчастіше повертаються колишні

Їхня енергія діє, як магніт, тому колишні партнери не можуть утриматися від дзвінків та повідомлень.

Знаки зодіаку, до яких найчастіше повертаються колишні

Телець завжди намагається завоювати серце партнера із властивим йому максималізмом. Люди тягнуться до нього, адже не всі можуть похвалитися такою щирістю. Відносини у представників знака зароджуються швидко, але так само швидко і закінчуються. Найчастіше з ініціативи самих Тельців. З ними складно змагатися у безжальному викреслюванні людей зі свого життя. При цьому колишні партнери не можуть похвалитися такою холоднокровністю і тривалий час нагадують про себе. Така поведінка дратує Тельців.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Діва

Якщо Діва входить у стосунки, то показує свої найкращі сторони. Представники знаку знають, як сподобатися протилежній статі та закохати себе. Але якщо партнер не виправдає їхніх очікувань, наприклад, буде спійманий на брехні, Діва швидко охолоне до нього. Провинений коханий робитиме все, щоб повернути прихильність представника знака. Тому що Діви вміють залишити не тільки незабутній слід у душі партнера, але й посіяти почуття провини своїм мовчанням та ігнором.

Близнюки

Знаки зодіаку, до яких найчастіше повертаються колишні Джерело: Unsplash (@itsmiki5)

Близнюки вміють швидко розташовувати себе людей, вони чітко знають підхід практично до кожного. Представники знаку щирі та люблячі. Не бояться виявляти турботу та зацікавленість. Навіть після того, як вони закінчують відносини, їх колишні не можуть просто перестати спілкуватися з ними і часто роблять спроби повернути їх. При цьому самі Близнюки рідко відповідають взаємністю листи з минулого. Вони дотримуються правила: «йди, йди».

Рак

Раки тримають колишніх на короткому повідку: вони самі люблять нагадувати про себе, навіть якщо вже не відчувають почуттів у відповідь до людини. Представникам знака потрібно постійно відчувати, що їх люблять. Але щойно стосунки стають рутинної буденністю, вони йдуть, залишаючи у себе лише приємні спогади.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua