Електрична щітка для чищення обличчя форео – чи варто купити

Електрична щітка для чищення обличчя форео – чи варто купити

Уяви. Живе сім'я. Чоловік займається якимись розробками. Дружина… Нормальна така дружина, яка одружена, точніше «за чоловіком». Тому намагається для нього коханого бути найбажанішою, найкрасивішою та доглянутішою. День за днем проводить у турботах: догляд, макіяж, манікюр, масаж… Придбала щітку для чищення обличчя, за останнім писком, на батарейках. Але щось пішло не так.

Ні, до непоправної трагедії не дійшло, але ось шкіру вона собі зіпсувала. Як поводився чоловік? Побачив цей жах, почав лаяти: купуєш нісенітницю всяку… Не-а, взагалі не так. Заспокоїв свою благовірну: «Не плач, викинь цю бяку, я тобі краще зроблю!» Хіба таке можливе? – Запитаєш ти. А я відповім: можливо, якщо чоловік Філіп Седіч, засновник компанії FOREO.

Незвичайна компанія

Електрична щітка для чищення обличчя форео – чи варто купити

Фото автора SHVETS production: Pexels

Правда це чи вигадана легенда достеменно невідомо. Але вже кілька років існує фірма з виробництва гаджетів для «розумної» гігієни, серед яких звукова щітка для очищення шкіри. Назва FOREO – скорочення від фрази «For everyone», що у перекладі означає «Для всіх і кожного».

Що це за щітки

Розберемося у принципі роботи такого приладу. Це поєднання щітки-насадки та маленького моторчика всередині. Щетинки рухаються та вібрують під впливом звукових хвиль.

Вони відлущують відмерлі клітини шкіри, очищають пори від зайвого себуму, прибирають залишки косметики та забруднення.

Перші покоління таких приладів важко чистити, потрібно дезінфікувати та міняти. Звідси і проблеми зі шкірою у вигляді запалень, роздратувань, судин, що лопнули. Тепер ти розумієш, що могло статися з дружиною Філіпа Седича?

Його винахід відрізняється дією, дизайном та матеріалом:

 • Вигляд його відрізняється від таких побутових приладів. Зовні це великий «спонж» із щетинками.
 • Матеріал – медичний силікон без пір.
 • У ньому не можуть «оселитися» небезпечні бактерії та мікроорганізми.
 • Досить просто помити щітку з милом та висушити.

Електрична щітка для чищення обличчя форео – чи варто купити

Огляд на щіточку FOREO

 • Форма та матеріал щетинок такі, що пошкодити особу неможливо.
 • Під час масажу активізується кровообіг.
 • Шкіра після чищення м'яка та гладка.
 • Відчуття приємні та заспокійливі.
 • Заряджається гаджет від USB-порту або батарейок.

Різновид моделей

За час існування компанії моделі щоразу зазнають деяких змін та удосконалюються. Розглянемо деякі з останнього покоління:

 • LUNA 2

Електрична щітка для чищення обличчя форео – чи варто купити

Фото взято з відкритих джерел

Об'ємна щітка. Чотири варіанти дизайну для різних типів шкіри: нормальної, жирної, комбінованої та чутливої. Різниця у довжині та формі щетинок, розташованих на передній панелі. З зворотного боку сформовані реберця для масажу. Зручно лежить у руці. Водостійка, потрапляння на неї води зовсім не страшне.

 • LUNA 2 Mini

Електрична щітка для чищення обличчя форео – чи варто купити

Фото взято з відкритих джерел

Пристосування трохи менше розміром, універсальне, підходить для всіх типів шкіри. З одного боку – це тонкі щетинки, з іншого – товсті, придатні для процедур із жирною шкірою та Т-зоною. Можна змінювати інтенсивність вібрацій за допомогою кнопок.

 • LUNA Play Plus

Електрична щітка для чищення обличчя форео – чи варто купити

Фото взято з відкритих джерел

Мініатюрна щітка, розміром трохи більше спонжу, легко знайде своє місце в будь-якій жіночій косметичці. Вкрита дрібними щетинками, призначеними для чищення шкіри будь-якого типу. Живлення від “мізинчикової” батарейки. Нехай тебе не бентежить компактність, тому що дія її досить сильна, і вібрує вона з частотою 8000 пульсацій за хвилину.

Події батареї вистачить на 400 сеансів. Нескладні математичні обчислення покажуть, що це щонайменше двісті днів, тобто півроку.

 • LUNA Fofo

Електрична щітка для чищення обличчя форео – чи варто купити

Фото взято з відкритих джерел

“Розумний” гаджет. Живлення проводиться від двох батарейок. З одного боку щітки розташовані щетинки, які здатні очистити шкіру будь-якого типу. З іншого боку, пристосовані датчики насичення шкіри водою.

Спробую описати принцип дії двома словами. Щітку потрібно приєднати до смартфону із встановленим додатком Foreo. Доторкнутися нею до шкіри у кількох місцях та визначити стан шкіри на момент процедури. Апарат сам підбере частоту вібрацій.

На всіх пристосуваннях вібрації зупиняються через кожні 15 секунд, даючи зрозуміти, що дію настав час перенести на іншу частину особи. Сеанс для чищення та масажу триває одну хвилину.

Як це діє?

Кожна з представлених щіток має велику поверхню, що очищає. Тонкими обробляють частини особи: підборіддя, лоб, щіки. Найбільші призначені для Т-зони та антивікового масажу. Дослідження показують, що за допомогою такого пристрою можна очистити шкіру від забруднень і жиру на 99,5%.

Шкіра стає здоровою, гладкою та пружною. А доглядові засоби після такого чищення вбираються краще, отже, ефект буде вищим.

Як користуватися?

Щітки Foreo можна використовувати з будь-яким засобом, що очищає. Бери своє, улюблене, перевірене, що підходить під тип шкіри.

Оскільки процедуру чищення обличчя ми проводимо двічі на день, тому щітку можна використовувати двічі на добу. Хоча це й необов'язкова умова. Підхід є суто індивідуальним.

Отже, який алгоритм дій:

 • Нанеси засіб для чищення на обличчя, долоньками розподіли по поверхні. Зверни увагу! Саме на обличчя, а не на щітку. І ще, засіб, що очищає, повинен бути без образивних частинок. Ти зрозуміла: скраб не підходить.
 • Увімкни щітку і починай масажувати обличчя круговими рухами. Під час ковзання щетинки зніматимуть ороговілий шар епідермісу та очищатимуть пори від шкірного сала.
 • За потреби можеш помасажувати Т-зону великими щетинками, здійснюючи при цьому глибший масаж.
 • Вмий обличчя. Нанеси відповідний доглядовий засіб.

Переваги щітки Foreo

Кожна з перерахованих моделей має ряд безперечних плюсів:

 • поверхня гаджета сохне швидко;
 • силікон, з якого вона виготовлена, більш гігієнічний за інші матеріали;
 • працює від батареї (або батарейки);
 • компактна та доступна в ціні;
 • має стовідсоткову водонепроникність;
 • проста у зберіганні, оскільки вимагає особливих умов, досить вимити з милом, дати висохнути і прибрати.
 • заощаджує зусилля і час, тому що її очищення та масажне дію можна порівняти з салонними процедурами.

«Працює» чи ні?

Однозначно працює! З перших застосувань ці щіточки завойовують серця жінок. Неймовірно м'які щетинки у поєднанні із пульсаціями – чарівний масаж! У відгуках дівчата розповідають, що, крім умивання, масажували обличчя, вбиваючи крем глибше в епідерміс. Результат чудовий.

Згодом пори очищаються, звужуються, а чорні крапки зникають, частота появи прищів помітно скорочується.

Жінки 40+ відзначають, що із застосуванням щітки помітно покращився колір обличчя, загальний стан шкіри. Глибокі зморшки не зникли, але помітно зменшилися круги під очима, розгладилися ниточки на лобі, спала набряклість, підтягнувся овал.

Якщо раніше ти дозволяла собі лінуватися щодо повноцінного очищення обличчя, то з такою щіткою умивання стане б'юті-ритуалом. Причому після декількох процедур ти зрозумієш, що обличчя максимально очищене, але відмовитися від масажу, що бадьорить, вже не захочеш.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua