Змієносець – 13-й знак зодіаку: як з'явився, що символізує (бонус: характеристика для чоловіків та жінок)

Цей знак стоїть відокремлено від класичного зодіакального кола та знаходиться між Скорпіоном та Стрільцем.

Змієносець – 13-й знак зодіаку: як з'явився, що символізує (бонус: характеристика для чоловіків та жінок)

З нашої статті ти дізнаєшся, коли і як з'явилося сузір'я Змієносця, чому його так назвали і які якості мають жінки та чоловіки-Змієносці.

Коли з'явився Змієносець і звідки така назва

Велике коло небесної сфери, яким відбувайся видимий із Землі річний рух Сонця щодо зірок, називається екліптика. Астрологи ділять екліптику на 12 частин, кожна по 30 градусів і відповідає певному знаку одного з зодіакальних сузір'їв, залежно від положення Сонця того чи іншого місяця. Так було протягом 2,5 тисячі років.

У 2016 році вчені дійшли висновку, що за останні 3 тисячі років земна вісь змістилася на 24 градуси. Це сталося, в тому числі через зміщення точок весняного та осіннього рівнодення по зоряному небу — кожен зоряний рік весняне рівнодення настає раніше, ніж у попередній. Приблизно на 20 хвилин 24 секунди. У результаті знаки зодіаку змістилися від реальних сузір'їв, яким належали, цілий знак.

Змієносець – 13-й знак зодіаку: як з'явився, що символізує (бонус: характеристика для чоловіків та жінок) Джерело: ufologov.net

Так виглядає символьне зображення Змієносця. Хвиляста лінія зображує змію, а перевернута підкова руки людини.

Так в екліптику з'явився 13 сектор, або 13 сузір'я, яке і зайняло нішу, що утворилася. Назвали його Змієносцем, або латинською Serpentarius. Перекладається як «людина-носій змій на собі». Тепер, щоб перш ніж потрапити із сузір'я Скорпіона до сузір'я Козерога Сонце має пройти через нього.

Свою назву 13-й знак отримав на честь героя давньогрецького міфу – лікаря Асклепія, або Ескулапа, сина німфи Короніди та бога Аполлона. Проте виростив його кентавр Хірок — знавець медицини — йому Апполон довірив Асклепію, коли в запалі ревнощів убив німфу. Ставши дорослим Асклепій займався медичними справами, і все було гаразд, поки він не пробував воскресати людей. Це розлютило бога смерті Аїда і він негайно розповів про досвіди юнака Зевсу. Той у покарання помістив Асклепія на небо до центру сузір'я Змії, де з'явилося самостійне сузір'я Зміїносця.

Що символізує 13-й знак зодіаку

У Змієносця охоплення дат менше, ніж у інших знаків — з 30 листопада до 17 грудня. В астрології вважається, що люди, народжені в ці дати – на стику знаків Скорпіона і Стрільця – прийшли у світ, щоб стримувати зло і приборкувати нечисть. Представники знака можуть мати складний характер, тому що в них перемішалися якості Стрільця і Скорпіона.

В астрології вважається, що люди, народжені на стику знаків Скорпіона та Стрільця, прийшли у цей світ для корекції своєї карми. Представники знака можуть мати складний характер, тому що в них перемішалися якості Стрільця і Скорпіона.

Для інших укорочений цикл Змієносця символізує тернистий шлях. У цей час людей чекають різні загрози, терзають «внутрішні демони», і навіть цикл знака пов'язані з внутрішніми трансформаціями, які відбуваються через боротьбу зі страхом і спокусами. Астрологи називають дати Змієносця «спаленою дорогою» і раджу виявляти обережність, не піддаватися паніці та страху — вони призведуть до помилкових рішень та нещасть.

На перший погляд, Змієносець виглядає зловісним, фатальним та небезпечним знаком, але це лише одна сторона медалі. Насправді люди, народжені в цей період, все життя балансують між добром і злом. Вони можуть зцілювати людей, допомагати нужденним. Серед них багато справжніх ясновидців та цілителів.

Загальні характеристики знаку

Народжені під знаком Змієносця – сильні особи з міцним внутрішнім стрижнем. Вони вдало поєднують у собі риси Скорпіона та Стрільця. У людей цього знака достатньо сил, щоб протистояти злу в собі, стримувати натиск темних сил, співпереживати і допомагати близьким подолати свої страхи.

Незважаючи на складний і незговірливий характер, змієносці швидко забувають про свої проблеми, якщо бачать, що друг потрапив у біду. Вони зроблять усе можливе, щоб «розвести хмари руками» та допомогти близькій людині впоратися з проблемою.

Змієносця, який попрямував до мети, мало що здатне зупинити. Якщо представник знаку загоряється якоюсь ідеєю, то рухатиметься до мрії, долаючи страхи, втому та хвороби. Банальність та нудьга – це не про них. Люди, народжені в цьому секторі, мають творчі здібності та потужний інтелект, вміють знаходити підхід до різних людей. Тому до Змієносця часто звертаються за допомогою.

Щаслива кількість Змієносця: 12.

Колір удачі: червоний.

Камінь-талісман: апатит.

Яка вона – жінка-Змієносець

Змієносець – 13-й знак зодіаку: як з'явився, що символізує (бонус: характеристика для чоловіків та жінок) Джерело: Unsplash (@alexandruz)

Жінки цього знаку зовні милі та привабливі. Однак вони можуть здивувати своєю жорсткістю у спілкуванні з іншими. Також представниці знака мають сильне чуття, тому рідко помиляються в людях. Коли вони наполегливо просять когось із близьких чи друзів триматися подалі від деяких особистостей, то піклуються таким чином.

Які ще риси характеру притаманні жінкам-змієносцям:

  • цинізм і впертість,
  • схильність до самотності,
  • схильність до передбачення,
  • скрупульозність,
  • непередбачуваність.

Неоднорідний характер та відданість своїм словам захоплює багатьох, хто з ними знайомиться. Для чоловіків такі жінки – ходячий ребус, який можна розгадувати нескінченно. У кар'єрі представниці знака зазвичай успішні — дні їхню справу принципу обігнати і перегнати конкурентів у своїй галузі. Але що добре в роботі, погано у стосунках. Тому будувати сім'ю з такими дамами – випробування. Якщо в період залицяння її звички і переконання здаються милими і вражають, то в шлюбі ставлять у глухий кут і виводять із себе, адже жінки-змієносці не прощають помилок ні собі, ні тим, хто поруч.

Якщо жінка-Змієносець дорожить людиною, то часто ставить його проблеми вище за свої. Це може призвести до того, що вона швидко стає співзалежною. Але з тими, ким не цінує, не церемониться. Якщо ж її пристрасть пройшла, або вона перестала поважати партнера, безглуздо утримувати Змієносця. Піде і забуде.

Відмінні риси чоловіка-Змієносця

Змієносець – 13-й знак зодіаку: як з'явився, що символізує (бонус: характеристика для чоловіків та жінок) Джерело: Unsplash (@lgnwvr)

Чоловіки цього знака сильні духом, не втрачають самовладання у складних ситуаціях і не є особливо емоційними. Найчастіше вони стримують свої пориви, тому не варто чекати на них романтичних вчинків. Однак якщо Змієносець організовує щось таке, знай, ти йому дуже подобається. Утримати увагу таких чоловіків не просто, тому що вони волелюбні і довгий час не прагнуть сім'ї. Зробити це можна лише, якщо зберігати загадковість. Жінки, які, як відкрита книга, змієносців не приваблюють.

Визначальні риси чоловіка-Змієносця:

  • товариськість,
  • цілеспрямованість,
  • категоричність,
  • нетерпимість до брехні,
  • безкомпромісність.

З Змієносців виходять справедливі начальники, але підлеглі з них — так собі. Такі чоловіки завжди намагаються перевернути увагу на себе, вважають, що їхнє рішення вище за чужу ініціативу. Така впертість, як не дивно, йде їм на користь — Змієносців часто швидко піднімаються кар'єрними сходами. Мабуть, допомагає везіння, яке приписується цьому сузір'ю. У сімейному житті не варто чекати від Змієносців ініціативи з прибирання чи інших рутинних справ. До таких нюансів вони не чуйні, доведеться весь час нагадувати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua