У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку

Зібрали основні кольори року, щоб тобі було простіше вибрати потрібний відтінок.

У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку

Далеко не всі жінки протягом року сяють на заходах у яскравому вбранні. Найчастіше багато хто вибирає зручний спортивний стиль і приглушені базові відтінки. Рідкісні дні, коли можемо вбратися в щось таке собі, це ключові свята. Новий рік до таких урочистих днів належить насамперед.

З нашої статті ти дізнаєшся, які кольори одягнути на Новий рік 2023 твоєму знаку зодіаку, а також про головні відтінки цього осінньо-зимового сезону.

У чому зустрічати Новий рік: якою буде палітра 2023

Колір та фасон святкового образу залежать від:

  • Особисті побажання. Той випадок, коли вибираєш колір не тому, що він модний чи відповідає якимсь вимогам, а тому, що так хочеться особисто тобі.
  • Дрес-код. Якщо на корпоративі чи вечірці, куди тебе запросили, є вимоги на вигляд, порушувати їх — поганий тон. Потрібно підібрати відповідне вбрання.
  • Трендів. Тим, хто слідкує за тенденціями, важливо бути на хвилі. Тому такі жінки обирають одяг, виходячи із квітів, які використовували на останніх модних показах.
  • Порад астрологів. Езотерики часто становлять цікаві новорічні чи просто модні добірки відповідно до сезону — у ньому вони перераховують кольори, які найкраще вплинуть на людей різних знаків зодіаку. Подібна кольоротерапія здатна залучити удачу, щастя, гроші чи кохання в життя. Все залежить від особистого запиту.

До останнього варіанта відноситься і наша рекомендація. Тому що в основу підбору відповідних відтінків ліг астрологічний прогноз.

У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку Джерело: pantone.com

Перш ніж перерахувати відповідні року Чорного Водяного Кролика кольору, зазначимо, що нещодавно інститут кольору Pantone назвав відтінок 2023 року (на зображенні вище). Він називається Viva Magenta. Самі експерти компанії характеризують його як червоний карміновий.

Які кольори вибрати для вбрання на Новий рік 2023

Символ майбутнього року – Чорний Водяний Кролик. Це травоїдна тварина, яка зосереджена на будинку та сім'ї. Йому подобається копошитися в траві, сіні, є овочі та фрукти, доповнення у вигляді «водної частини» має у своєму розпорядженні Кролика до цієї стихії, але трохи менше, ніж до землі. Червоні чи бордові відтінки у разі не хижі, а миролюбні.

Основна аналогія з буряком та іншими коренеплодами такого кольору. Тому краще, якщо в одязі червона палітра буде представлена стриманими варіаціями. Агресивний червоний Кролику не подобається, також як і хижі анімалістичні принти.

На які відтінки орієнтуватись при підборі новорічного образу:

У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку 10фото

Усі кольори у добірці – відтінки з палетки Pantone.

Про те, що подавати на стіл на рік Кролика, писали в окремій статті, в ній пояснили, чому його називають роком Кота.

У чому зустрічати Новий рік різним знакам зодіаку

Вогняні знаки: Овен, Лев, Стрілець

У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@hanenphotography) У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку 7фото

Знаки стихії Вогонь люблять виглядати яскраво. Навіть у будні вони намагаються внести у свій образ щось запам'ятовується — кольоровий аксесуар чи незвичайне прикраса. У Новий рік вони з великою ймовірністю також захочуть виділитися на тлі інших.

Кольори, які приваблять удачу: всі винні відтінки, фіолетовий та смарагдовий. Окремими квітами Львів будуть білий та золотий, з їхнім знаком вони поєднуються найкраще.

Який одяг підійде: настрій вогненних знаків доповнить сукню або шовкову блузу зі сміливим вирізом на спині або глибоким V-подібним декольте. Також можна зробити ставку на костюм незвичайного крою або сукні, розшиті паєтками або стразами. Представникам знака, яким хочеться стримати запал свого характеру, слід вибрати сукні в стилі бебі-дол — із завищеною талією і довжиною трохи вище коліна. Воно добре виглядатиме з ботфортами та козаками, а також з туфлями на підборах різного розміру — від кіттен-хіл до шпильок. Кросівки до такого образу теж підійдуть.

Повітряні знаки: Близнюки, Ваги, Водолій

У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@khaledkagii) У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку 6фото

Представникам стихії Повітря ближча стримана класика. Їм подобається наголошувати на преміальній якості свого одягу. Вони рідко розмінюються на ширвжиток і люблять, коли всі речі в гардеробі доповнюють одна одну. Тому завжди здається, що люди цих знаків мають величезну кількість речей. Але це не так. Просто вони вміло їх міксують.

Кольори, які приваблять удачу: відповідними новорічними кольорами стануть чорний, темно-сірий і глибокий фіолетовий з блискучими акцентами. У цих неяскравих кольорах знакам повітря буде комфортно, а яскраві доповнення притягнуть до них, як магніт, позитивну енергію Нового року. Також доповнити образ можна прикрасами блакитних відтінків.

Окремо відзначимо, у чому зустрічати новий рік Близнюкам — цей знак відрізняється нестриманістю та інфантильністю. Тому йому, швидше за все, захочеться якесь дитинство. Задовольнити таку потребу зможуть або аксесуари у вигляді банта або хустки на шию, або маленький капелюшок.

Який одяг підійде: штани палаццо можна використовувати як базову річ, у поєднанні з ними добре виглядатиме блуза з широкими плечима, сорочка бойфренда або верх, розшитий паєтками. Також знакам Повітря підійде сукня із чітким силуетом – це може бути фасон «рибка» або сукня із запахом. Третій варіант вбрання – комбінезон з оксамиту або велюру.

Знаки Землі: Телець, Діва, Козеріг

У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash (@alipzn) У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку 5фото

Люди цих знаків цінують все ексклюзивне, тому люблять хендмейд та намагаються купувати одяг із лімітованих колекцій. Їм стає ніяково, якщо вони зустрічають когось у речі, як у них. Тому пошуки образу під конкретні запити для Тельців, Дів і Козерогів затягуються надовго — аби що й поспіхом вони не купуватимуть. Якщо зовсім не знайдуть нічого, можуть скасувати захід — такий результат їм ближчий, ніж думка піти в не ідеальний, на їхню думку, одяг.

Кольори, які приваблю удачу: Дівам, як найніжнішим представникам із цієї трійки, підійдуть пильні рожеві відтінки, а також теплі бежеві. Вони підкреслять їхню спокійну вдачу і освіжать. Козерогам та Тельцям — розкішний смарагдовий та шоколадна палітра.

Який одяг підійде: швидше за все, представники знака не захочуть орієнтуватися на тренди і вигадають щось своє, але золотою серединою для них стане вечірній костюм тотал-цибуля, що йде в комплекті з кроп-топом. Причому верх може бути піджак, весь оздоблений стразами або з ручною вишивкою. З одного боку, такий аутфіт виглядає незвичайно і привабливо, з іншого — він цілком стриманий і добре відбиває вдачу земних знаків. Якщо хочеться вбратися в сукню, то краще, якщо вона буде з матеріалів, що струмують, тоді перелічені кольори будуть виглядати ефектніше.

Знаки Води: Рак, Скорпіон, Риби

У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку Джерело: Unsplash У чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіакуУ чому зустрічати Новий рік Кролика 2023: модні поради для всіх знаків зодіаку 5фото

Своєрідні і собі на думці представники цих знаків люблять епатувати незвичайними поєднаннями в одязі. Збоку може здатися, що вони надягають на себе перше, що випало з шафи, і не особливо переживають, як це виглядає, проте все не так. Раки, Скорпіони та Риби завжди продумують свої образи, просто не люблять це показувати.

Кольори, які приваблять успіх: романтики цього тригону — Риби — приманять до себе успіх, якщо виберуть вбрання у ніжних блакитних відтінках. Для двох інших знаків актуальними будуть відтінки у синьо-зеленій, фіолетовій, блакитній та рожевій палітрі.

Який одяг підійде: у чому зустрічати Новий рік 2023 року Ракам, Скорпіонам і Рибам — більше їх темпераменту відповідають сукні в стилі ретро — немов із 40-х чи 80-х років, — а також креативні футуристичні вбрання, які б інші не наважилися надіти.

Всі поради — лише орієнтир при складанні новорічного образу. Це не означає, що одяг інших квітів та фасонів обов'язково призведе до чогось поганого. Навпаки, якщо тобі комфортно і добре у твоєму образі, значить він найкращий. Навіть якщо це костюм-піжама кігурумі з тигровим чи леопардовим принтом.

    Снисаренко Юля
    zmorshki.in.ua