Вихід із зони комфорту: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 грудня

Близнюкам важливо побороти свою лінощі, Діві доведеться поринути в безодню любовних пристрастей, а Стрільцю необхідно утриматися від заборонених прийомів і ударів нижче пояса в суперечках.

Вихід із зони комфорту: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 грудня

Гроші . Переглянь свої фінансові плани. Ти прагнеш відчувати себе в безпеці, тримати все під контролем і усвідомлювати, що весь твій матеріальний світ — робота, дім, гроші — збудований правильно. У фінансових справах ти здатна діяти проникливо, розумно, обережно та спокійно. Саме зараз тобі варто зібратись з думками, перевірити цифри, зробити підрахунки, продумати довгострокові перспективи та намітити кар'єрний шлях.

Вдалі дні: 8.12, 11.12

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Емоції . Не хвилюйся, все скоро проясниться. Останнім часом ти почуваєшся не у своїй тарілці через неспокійну атмосферу навколо. Те, чого ти справді хочеш, зараз не здається досяжним. Це збиває з пантелику і змушує нервувати. Ти не можеш зосередитись на повсякденних справах. Це зміниться наступного тижня, коли твої справжні бажання стануть чіткішими. Дозволь цьому процесу розвиватися, не варто поспішати.

Вдалі дні: 8.12, 9.12

Близнюки

Вихід із зони комфорту: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 грудня Фото: freepick.com

Здоров'я . Цього тижня ти зможеш позбавитися деяких шкідливих звичок або моделей поведінки, які негативно відбиваються на твоєму самопочутті. Тобі потрібні баланс і гармонія, а ти зараз не ладнаю з собою. Головна проблема – непоміркованість. Будь то нездорова звичка, ліньки чи навпаки — суєта, це призводить до млявості та швидкої стомлюваності. Настав час шукати нову норму та знайти ґрунт під ногами. Зроби перший крок у понеділок.

Вдалі дні: 7.12, 9.12

Рак

Активність . Починай діяти! Життя спонукає тебе прийняти виклик. Ти готова вийти із зони комфорту та довести щось важливе собі, та й іншим теж. У тебе вистачить рішучості, сили та творчого потенціалу, щоб піти далі, ніж від тебе чекають. Можливо, тобі доведеться подолати найбільшу перешкоду, яку тільки можна уявити. Але нехай тебе це не лякає. Сміливо вирушай у важку дорогу, кращого часу не представиться. Все вдасться!

Вдалі дні: 5.12, 6.12

Лев

Зібраність . Відмінний період для того, щоб з головою поринути у якусь важливу справу. Це може бути навчальний курс, фінансові справи, зміни у кар'єрі чи творчий проект. У будь-якому випадку нове заняття вимагатиме від тебе концентрації та зосередженості. Виявити такі якості буде легко. Використовуй їх і в особистому житті, де тобі знадобляться додатковий час та енергія. Результат перевершить усі твої очікування.

Вдалі дні: 10.12, 11.12

Вихід із зони комфорту: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 грудня Фото: freepick.com

Зміни . Будь готова до народження чогось нового. Це може бути як поповнення в сім'ї, так і новий роман чи дружба, придбання домашнього вихованця, творчий проект чи цікава робота. Загалом, подія, яка здатна змінити твоє життя. Щось життєствердне, про що ти пристрасно мрієш. Те, про що думаєш наодинці. Цього тижня твої таємні фантазії вийдуть на перший план, і ти зможеш втілити їх у життя найближчим часом.

Вдалі дні: 5.12, 11.12

Стрілець

Конфлікт . Зірки закликають тебе у суперечках зберігати неупередженість, спілкуватися ввічливо та спокійно. Не опускайся до рівня опонента, якою б не була спокуса. Ти вищий за це. Подавай приклад, дбай про чистоту совісті — і пройдеш через усі складні ситуації з високо піднятою головою та чистою репутацією. Твій темперамент провокує тебе на жорстку боротьбу, помста та удари нижче за пояс. Не роби цього. Каяння затьмарить будь-яку перемогу.

Вдалі дні: 7.12, 10.12

Вихід із зони комфорту: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 5 по 11 грудня Фото: freepick.com

Робота . Ти хочеш оживити та розширити свою діяльність, соціальне життя та професійні контакти. А також підвищити рівень та якість спілкування у діловій сфері, частіше говорити з новими людьми на цікаві теми. Ти маєш потребу в наставнику, який направить і дасть корисні рекомендації. Цього тижня їх можна легко отримати, Просто потрібно простягнути руку, попросити поради та перебувати серед людей. Вибирайся зі шкаралупи.

Вдалі дні: 7.12, 8.12

Риби

Оновлення . У твоєму житті починається повільний, але позитивний та стійкий період змін. Він може зайняти до року, перш ніж ти зумієш по-справжньому розкритися та реалізувати свій потенціал. Швидше за все це буде пов'язано з роботою, грошима, будинком або здоров'ям. Ти рішуче налаштована на зміни, незважаючи на те, що чекає тривала гра, а не одноразова зміна. Потрібно працювати над цим постійно, і ти готова докласти необхідних зусиль.

Вдалі дні: 5.12, 7.12

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua