Медична допомога в 2 кліка

На жаль, в житті ніхто не застрахований від хвороб, нещасних випадків. Кваліфікована допомога медика може знадобитися в будь-який момент — коли ви перебуваєте на роботі, відпочинку, прогулянці, діловій зустрічі. Але чекати приїзду швидкої допомоги або очної консультації лікаря буває небезпечно для здоров’я. Добре, що з приходом Інтернету та стрімким розвитком сучасних технологій стало можливим заручитися професійною підтримкою медиків за пару хвилин.

Що для цього потрібно, так це виконати просту дію, зайти в інтернет, відкрити спеціалізований ресурс, а саме cервіс likari, де є можливість вибрати необхідного спеціалізацію доктора, ознайомившись з представленим переліком, вивчити описи лікарів і записатися на консультацію.

Медична допомога в 2 кліка

Які ще опції у платформи

Вибрати лікаря — не єдине, що можна зробити на сервісі. Також там можна ознайомитися зі списком приватних клінік та лікарень, а якщо потрібно знайти якийсь певний заклад, то можна скористатися фільтром, де потрібно вказати країну, місто та спеціалізацію.

Вибравши медичний заклад, перед вами буде представлена основна інформація про нього. Це телефон реєстратури, адреса, спеціалізації закладу.

Якщо треба здати аналізи, а ви не знаєте, де це можна зробити, дана платформа теж може допомогти. Знадобиться виконати ті ж кроки. В цілому сервісом користуватися легко, просто і зрозуміло. До того ж будь-який користувач може створити особистий кабінет на сайті, де показується вся інформація про його пошуки та знахідки.

Які доступні лікарі?

На платформі можна скористатися допомогою таких фахівців:

  1. Алерголог — займається виявленням, лікуванням і профілактикою алергічних захворювань. Алергічні реакції — це один із проявів порушень в роботі імунної системи, алергологія та імунологія тісно пов’язані. Тому алерголог часто називається алергологом-імунологом.
  2. Інфекціоніст — займається діагностикою, лікуванням і профілактикою інфекційних захворювань. Детально вивчає виникнення, механізми розвитку та клінічні прояви інфекційних захворювань, що викликаються попаданням в організм хвороботворних мікроорганізмів. У своїй роботі спирається на дані епідеміології та мікробіології.
  3. Психіатр — лікує найважчі травми, пов’язані з соматичними змінами, лікує він, як правило, медикаментозними методами. Також є психотерапевт, який лікує менш серйозні хвороби (фобії, неврози) та робить упор на нелікарські методики, хоча може і має право виписувати ліки. Можна отримати консультацію психолога, який не є лікарем і лікує повсякденні розлади людини (проблеми особистісного зростання, нерозуміння в сім’ї) виключно за допомогою консультацій.

На сервісі доступна допомога сімейного лікаря, сексолога, проктолога, ендокринолога. Якщо турбують болі в животі, то слід звернутися до гастроентеролога, а якщо потрібно підібрати правильне харчування, схуднути, то знадобиться консультація дієтолога. Будь-якого фахівця можна знайти в списку.

Наталия Ніколайчук
zmorshki.in.ua