Вчені назвали важливий фактор, що знижує проблеми із серцем

За статистикою ВООЗ у Росії частку серцево-судинних захворювань припадає понад 53% всіх смертей. І якщо раніше в групу ризику попадали люди похилого віку, то сьогодні лікарі говорять про те, що з цими недугами дедалі частіше стикаються люди 30-40 років.

Вчені назвали важливий фактор, що знижує проблеми із серцем

За 5 років, доки тривало спостереження, у 3617 добровольців було діагностовано якесь захворювання серцево-судинної системи. При цьому в групі людей з найбільшим рівнем фізичної активності ризик хвороб серця був майже вдвічі нижчим, ніж серед найменш активних.

Вчені назвали важливий фактор, що знижує проблеми із серцем

Крім того, дослідники помітили, що люди з найменшим рівнем фізичної активності більше курили, мали надмірну масу тіла, у них був вищий рівень запальних маркерів у крові, а також частіше розвивалася гіпертонія. Проте з підвищення активності здоров'я піддослідних поліпшувалося.

Загалом будь активна і не забувай: для здоров'я серця важливо приділяти не менше 150 хвилин на тиждень помірної та інтенсивної фізичної активності. До речі, ми нещодавно розповідали про 6 фактів про здоров'я серця, які важливо знати саме для жінок.

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua