Наведи лад у своїй душі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 листопада

Близнюкам необхідно згадати правила економії, Діви можуть розчаруватися у друзях, а Скорпіони ліквідуватимуть свої робочі «хвости» та фінансові борги.

Наведи лад у своїй душі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 листопада

Родня . Цього тижня на тебе чекає клопіт. Батьки чи інші родичі старшого віку попросять тебе допомогти їм у якійсь справі. Можливо, знадобиться знайти рідкісні ліки чи хорошого лікаря. Або вирішити побутову проблему. У понеділок та вівторок це буде головним, на чому ти маєш сконцентруватися. Така увага до сімейних справ стане запорукою того, що надалі у тебе не буде великих проблем з дітьми. Це послужить їм прикладом.

Вдалі дні: 15.11, 16.11

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Поїздки . Тебе потягне у далекі мандри, подалі від поточних турбот та проблем. А тут і нагода з'явиться. Проте, не рвись у дорогу на початку тижня, особливо на особистій машині. Перенеси вояж хоча б на день-два — і ти уникнеш багатьох труднощів у дорозі. Саме час усунути наявні неполадки у свого залізного коня, але будь прискіплива, вибираючи автосервіс. Наприкінці тижня якнайрідше виходь з дому, не шукай пригод.

Вдалі дні: 14.11, 18.11

Близнюки

Наведи лад у своїй душі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 листопада

Гроші . Настав час згадати про економію. Ти навряд чи будеш задоволена сумою, якою зможеш розпоряджатися у цей час. Наявних грошей просто не вистачить на всі твої забаганки. Варто переглянути свій список предметів першої необхідності і виключити те, без чого можна обійтися. Найгірший варіант — повірити, що можна взяти гроші десь, а не заробити. У цьому випадку ти стаєш надто легкою здобиччю для шахраїв.

Вдалі дні: 16.11, 17.11

Рак

Самопочуття . На перший план вийдуть проблеми, пов'язані із здоров'ям. На початку тижня ти можеш відчути нездужання. Не варто хвилюватися, все можна виправити. Швидше за все, проблема — у неправильному харчуванні. Бажано стежити за тим, які продукти – свіжі чи не дуже – ти відправляєш у рот. Є небезпека шлункових недуг чи отруєння. Корисно переглянути раціон та розібратися: що краще їсти постійно, а від чого варто відмовитися.

Вдалі дні: 15.11, 17.11

Наведи лад у своїй душі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 листопада

Друзі . Приготуйся до неприємних відкриттів у стосунках із тими, кому довіряла. На тебе чекають розчарування: виявиться, що для тих, кого ти вважала друзями, інтереси їхньої родини стоять на першому місці, а ваші спільні справи — на другому чи навіть десятому. Буде дуже прикро, особливо якщо ти жертвувала своїми родинними стосунками заради того, щоб допомогти подрузі. Що ж, негативний досвід також корисний, втішай себе цією відомою життєвою мудрістю.

Вдалі дні: 14.11, 19.11

Терези

Цілі . Намагайся приборкувати власну цілеспрямованість: зараз ти робиш необачні кроки частіше, ніж правильні. Невідповідний час для того, щоб змінювати сферу професійної діяльності, намагатися робити кар'єру. Все це якщо й вийде, то буде нестабільним. Краще зосередься на особистому житті. Можливо, настав час провести «чистку» і переглянути стосунки, якщо вони давно вже приносять більше клопоту, ніж радості.

Вдалі дні: 16.11, 18.11

Скорпіон

Освіта . Наведи лад у справах, що стосуються навчання: ліквідуй «хвости», знайди спільну мову з викладачами. І звичайно не ходи заняття. Не час міняти освітню установу: ти зараз не в змозі реально оцінити переваги закладу, в якому навчаєшся. Інші виші здаються тобі привабливішими, хоча насправді вони нітрохи не кращі. Не варто планувати цього тижня далекі поїздки.

Вдалі дні: 19.11, 20.11

Наведи лад у своїй душі: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 14 по 20 листопада

Пауза . Ти переживатимеш через недостатню зайнятість. Майбутнє здасться невизначеним та тривожним. Налаштуйся на краще, все прийде саме тоді, коли потрібно. А поки що використовуй вільний час для того, щоб більше уваги приділяти підтримці гарного самопочуття та лікування. Пам'ятай, що зараз твоє здоров'я багато в чому залежить від твого способу життя. Постарайся правильно організувати себе, відрегулюй режим дня та харчування.

Вдалі дні: 14.11, 20.11

Риби

Сім'я . Не відмахуйся від дитини, якщо вона хоче поговорити з тобою. Можливо, проявивши звичайну участь до проблем власного чада, ти уникнеш розвитку серйозних психологічних проблем у дитини. Сплануй спільне дозвілля на найближчий час. Це може бути як відвідування розважальних заходів, так і цікаві майстер-класи. Якщо своїх дітей у тебе поки що немає, проведи час із племінниками чи приєднайся до сімейної подруги. НЕ пошкодуєш!

Вдалі дні: 14.11, 17.11

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua