5 знаків зодіаку, які люблять пліткувати більше за інших

Зберігати чужі таємниці – важка ноша. Але люди, народжені під знаками з нашої добірки, не надто турбують себе таким вантажем. Розповідаємо, що може спровокувати їхню балакучість.

5 знаків зодіаку, які люблять пліткувати більше за інших

Іноді, у великі свята, ти вмієш зберігати чужу інформацію. Особливо якщо це твої особисті секрети. У більшості випадків зливаєш компромат у пориві люті і гніву. Найчастіше це відбувається, коли, завівшись через чергову дрібницю, ти вже не можеш зупинитися. Перебуваючи у стані афекту, ти не контролюєш свої пориви, через що можеш поставити іншу людину в незручне становище. Після цього легко можеш списати свою поведінку на стан тимчасової неосудності і винно розвести руками.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Близнюки

Ти знаєш, як використовувати правду як найнебезпечнішу зброю, тому часто прикрашаєш дійсність. Навколишні навіть не підозрюють, що за фасадом веселощів та дружелюбності ховається чиста підступність. Ти вмієш плести інтриги і віртуозно зливаєш ворогів, причому виставляєш їх у потрібному ракурсі. У тебе немає звички кричати і лаятись на людях, попутно видаючи чиїсь таємниці. Ти цілеспрямовано зводиш розмови до потрібної тобі теми. І не має значення де це відбувається — на вечірці, корпоративі чи дружніх посиденьках. Для цього тобі досить ненароком упустити пару влучних фраз, «wow»-ефект забезпечений.

3 Скорпіон

5 знаків зодіаку, які люблять пліткувати більше за інших Джерело: ru.freepik.com

Страшніше розгніваних Близнюків може бути тільки розлючений Скорпіон. Ти вмієш зберігати чужі таємниці і не злиєш друзів навіть при найстрашніших тортурах, але якщо тебе образять чи не гідно оцінять, мовчати не станеш. У цьому випадку використовуєш всю наявну інформацію, щоб стерти ворога з землі. Всі слова та дії будуть добре продумані — компромат надійде лише до найненадійніших джерел, аби вже напевно розійшовся. Так, всю брудну робітку замість тебе роблять інші пліткарі. Ти лише насолоджуєшся солодким почуттям помсти і спостерігаєш збоку.

4 Стрілець

Ти обожнюєш балакати і веселитися, тому не відмовляєш собі у простих життєвих радощах. І якщо для особистого щастя доведеться оприлюднити пару-трійку чужих таємниць, не замислюючись, пожертвуєш спокоєм оточуючих. Вся справа в тому, що твій знак не відрізняється чуйністю до почуттів та цінностей інших. Тому в половині випадків ти видаєш чужі секрети, не відчуваючи при цьому докорів совісті, а після безтурботно знизуєш плечима. Друзі та близькі вже знають, що на тебе марно сердитись і ображатися через балакучість, тому намагаються зайвий раз не посвячувати у свої таємниці.

5 Риби

5 знаків зодіаку, які люблять пліткувати більше за інших Джерело: ru.freepik.com

Риби, як і Стрільці, в принципі не розуміють значення слова «секрет», тому говорять усе, що спадає на думку. Швидше за все, ти ділишся таємною інформацією про близьких і не дуже людей не лише з довіреними особами, а й із незнайомцями. Це відбувається через твою любов до спілкування. Заради нового знайомства ти готова використати будь-який слушний привід. Часто в такі зливи інформації Риби вкладають повчальну мораль із серії «ось так буває в житті».

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua