ТОП-5 альтернатив тонального крему в спеку

У спекотну літню пору використовувати тональник виходить далеко не завжди. По-перше, він не дає шкірі нормально дихати, по-друге, може «поплисти» в самий невідповідний момент. Zmorshki.in.ua розповідає, чим його можна замінити.

ТОП-5 альтернатив тонального крему в спеку

Фото: unsplash.com

ВВ-крем

Це універсальний косметичний продукт, який поєднує можливості відразу кількох засобів: тонального, сонцезахисного кремів, праймера і консілера. До того ж у нього набагато легша текстура, ніж у тональника, тому він не закупорює пори і відмінно зволожує шкірні покриви. Плюс у складі ВВ-крему є SPF-захист, тому він незамінний для спекотної погоди.

кушон

Фактично цей продукт аналогічний тонального крему, проте, як і ВВ-крем, володіє дуже легкою текстурою. Продається в компактному круглому флаконі, тому його зручно брати з собою на вихід або відпустку.

У комплекті з флаконом йде спеціальний пористий спонж. Саме завдяки спонж кушон можна нанести тонким напівпрозорим шаром, і він практично не буде відчуватися і проглядатися на обличчі. До того ж він не створює ефект «маски», який часто характерний для тонального покриття.

мінеральна пудра

Універсальний продукт, який підходить жінкам будь-якого типу шкіри. Але в першу чергу увагу на це косметичний засіб слід звернути увагу панночкам з комбінованим і жирним епідермісом: воно відмінно матує і прибирає жирний блиск. Крім того, що містяться в мінеральній пудрі мікрочастинки мінералів працюють як сонцезахисний фільтр, тому вона відмінно захищає шкірні покриви від негативного впливу сонячних променів.

ТОП-5 альтернатив тонального крему в спеку

Фото: pixabay.com

Якщо у вас чутлива шкіра, мінеральна пудра теж виручить. В її складі немає інгредієнтів, які можуть спровокувати алергічні реакції. Частинки мінералів надають на шкіру заспокійливу дію, перешкоджають появі почервоніння і подразнень.

Консилер і коректор

З їх допомогою можна замаскувати локальні недоліки на шкірних покривах особи. З огляду на, що коректор відрізняється щільною основою, використовувати його слід для точкового усунення дефектів. Консилер краще застосовувати для додання епідермісу рівного тону, маскування почервонінь, темних кіл під очима.

Праймер

Праймер ефективно зволожує і вирівнює шкіру обличчя, адже основна функція цього засобу – підготувати шкірні покриви до нанесення тонального крему. Тому, якщо ваша мета просто вирівняти рельєф епідермісу, сміливо використовуйте праймер як самостійний засіб.

Раніше Zmorshki.in.ua називав 5 аргументів на користь регулярного масажу обличчя.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua