Азалія: значення імені, походження, таємниця, доля

Гарне, ніжне, мелодійне, рідкісне – ім'я Азалія. Значення його цікавить дівчат і жінок, яких так звати. Також ця інформація стане в нагоді мамам та татам, які планують так назвати свою дочку. Що означає ім'я, яке впливає характер і долю? Про все це можна прочитати у статті.

Яке значення та походження імені Азалія?

Спочатку слід розібратися в тому, звідки воно взялося і що означає. Отже, яке значення і походження імені Азалія? Найбільшою популярністю у лінгвістів користуються дві версії.

Азалія: значення імені, походження, таємниця, доля

Перша теорія приписує імені грецьке коріння. Вона говорить, що воно утворилося від грецького слова «азалеос», яке нашою мовою перекладається як «сухий». Якщо спиратися на цю версію, то значення імені Азалія – суха, висушена.

Друга теорія стверджує, що вона має арабське походження. Якщо покластися на цю версію, його значення – «постійна», «одвічна».

Астрологія

Як би там не було, але в астрологічних характеристиках імені ніхто не сумнівається:

  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • Знаки Зодіаку – Водолій, Козеріг.
  • Сприятливий колір – оливковий.
  • Тотемна тварина – Крот.
  • Камінь-талісман – Халцедон.
  • Рослина-талісман – Рута.

В дитинстві

Яким є значення імені Азалія для дівчинки? Ці відомості стануть у нагоді батькам, які подумують назвати так свою дочку, або вже зробили це. Енергійна, товариська, допитлива – така маленька Азалія. Дівчинка росте дуже рухливою, її нелегко утримати на місці. Власниця імені – дуже добра і позитивна дитина. До неї тягнуться як інші діти, а й дорослі люди.

Азалія: значення імені, походження, таємниця, доля

В Азалії практично ніколи не виникає проблем із навчанням. Вона відрізняється допитливістю, їй подобається дізнаватися про щось нове. Азалія серйозно ставиться до домашніх завдань, батькам не доводиться контролювати їхнє виконання. Також вона встигає займатися у різноманітних секціях.

Мамі та тату неодмінно варто наполягти на тому, щоб дочка займалася спортом. Це забезпечить вихід її енергії, що б'є через край. Наприклад, дівчинка може захопитися художньою гімнастикою.

Підліток

Якою стає володарка імені Азалія у підлітковому віці? Вже тоді вона починає замислюватися над тим, з якою професією їй хочеться пов'язати своє життя. Для цієї дівчини важливо, щоб справа їй подобалася, приносила внутрішнє задоволення. Матеріальне винагороду нею відіграє другорядну роль.

Азалія: значення імені, походження, таємниця, доля

У підлітковому віці Азалія не лише замислюється про своє майбутнє. Вона також вчиться долати труднощі, які виникають у неї на заваді. В найскладніші хвилини дівчинка шукає підтримки у своїх близьких.

У компанії однолітків Азалія має авторитет. Друзі захоплюються її відповідальністю, серйозністю. У цієї дівчини завжди є план, до якого вона слідує. Її важко змусити звернути з обраного шляху. Азалія-підліток добра, але уразлива. Вона здатна на добрі вчинки, але хоче, щоб оточуючі помічали це.

Доросла

У міру дорослішання володарка імені Азалія стає дедалі спокійнішою. Її все ще переповнює енергія, проте вона вчиться контролювати її, знаходити їй правильне застосування. Азалія починає обмірковувати свої дії, приймати виважені рішення. Вона не так часто піддається імпульсивним поривам.

Азалія: значення імені, походження, таємниця, доля

З кожним роком ця жінка все більше довіряє своїй інтуїції. Вона вчиться розумітися на людях, визначати їх справжні мотиви.

Секрет

Яку приховує володарка імені Азалія таємницю? Навіть найближчі до неї люди не здогадуються про те, наскільки вона уразлива і вразлива. Цій жінці дуже важко пережити обман, зраду. Такі події надовго вибивають її з колії.

Люди, які розчаровують її, безжально викреслюються з її життя. Азалія нікому не дає другого шансу. Її категоричність для багатьох стає неприємним сюрпризом.

Кар'єра

Як впливає значення імені Азалія на вибір професії? Для цієї жінки важливо отримувати задоволення від роботи. Якщо вона змушена буде займатися нелюбимою справою, це призведе до розвитку депресії. До просування кар'єрними сходами вона не прагне, честолюбство не входить до числа якостей, якими вона володіє.

Азалія: значення імені, походження, таємниця, доля

Яку професію може обрати Азалія? Ця жінка може досягти успіху в різних областях. Вчитель, лікар, науковець, інженер, журналіст – існує безліч варіантів.

З колегами володарка імені чудово ладнає, вони поважають її за працьовитість, позитивний настрій, готовність прийти на допомогу. До позиції лідера Азалія не прагне, конфліктів вважає за краще не допускати. Їй простіше поступитися в дрібницях, ніж зіпсувати стосунки з кимось.

Секс, кохання

Як складаються відносини Азалії з протилежною статтю? Ця жінка рідко залишається на самоті, практично завжди вона оточена шанувальниками. Власниця імені приваблює чоловіків своєю чуттєвістю. Вона має великий темперамент, розвинену інтуїцію. Азалії дуже легко визначити внутрішню суть того, хто претендує на її увагу.

Чого вона чекає від чоловіка? Насамперед Азалія потребує того, щоб партнер ставився з повагою до неї, її бажань, розділяв її життєві принципи, бачення світу. Якщо ця жінка зустрічає хлопця, який їй підходить, може подарувати йому багато солодких хвилин. Грубість та жорстокість відштовхнуть її назавжди.

Сім'я, кохання

Азалія не входить до жінок, які понад усе цінують свою свободу. Сім'ю вона творить ще в молодості. Для свого чоловіка вона намагається стати вірною подругою та пристрасною коханкою. Їй важлива справжня близькість зі своєю другою половиною. Азалія не стане нічого приховувати від свого обранця, чекає від нього такої ж відвертості.

З жінки, яку так звати, може вийти чудова мати. Азалія оточує своїх дітей турботою, водночас намагається привчити їх до самостійності. Вона докладає всіх зусиль для того, щоб вони знайшли своє місце в житті, зрозуміли своє призначення. Власниця імені ніколи не принесе своєї сім'ї в жертву кар'єрі. Якщо робота заважає їй приділяти належну увагу своїм домочадцям, вона звільняється.

Доля

Яка чекає на володарку імені Азалія доля? У дитинстві та юності їй все дається легко. Провидіння підносить їй на блюдечку те, чого іншим доводиться домагатися. Зіткнутися зі складнощами ця жінка починає вже після вступу в доросле життя.

Азалія: значення імені, походження, таємниця, доля

Успішна кар'єра не є метою, якої прагне Азалія. Набагато важливіше для цієї жінки створення міцної сім'ї, що любить. Однак володарка імені все ж таки може досягти певних успіхів у обраній професії. Як правило, це відбувається вже після того, як діти виростають, і перестають потребувати її постійної турботи.

Захоплення, хобі

Чим може захоплюватись Азалія? Насамперед це спорт, який забезпечує вихід її енергії. Власниця імені може брати участь у командних іграх, відвідувати заняття з фехтування або ходити до тренажерного залу. Також її приваблюють танці – від хіп-хопу до вальсу.

Звичайно ж, Азалія має й інші захоплення. Цю жінку може приваблювати створення гарних речей. В'язання, шиття, флористика, моделювання одягу – варіантів існує безліч. Власниця імені може забути про одне своє хобі для того, щоб переключитися на інше. До обридлого заняття вона може повернутися через роки.

Чим ще займається Азалія у вільний час? Іноді цій жінці подобається просто посидіти у зручному кріслі із книжкою в руках. Її приваблюють різноманітні літературні жанри – від наукової фантастики до любовних романів.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua