Чоловік сидить на сайті знайомств – чому і навіщо це одруженому

Чоловік сидить на сайті знайомств – чому і навіщо це одруженому

У парі, на жаль, не завжди буває гладко. Нерідкі дивні вчинки, які вимагають уваги. До одного з них належить факт, що чоловік сидить на сайті знайомств.

Звичайно, відразу після з'ясування того, що сталося, у тебе виникає думка: «Він мене не любить». Давай подивимося, чи так це насправді, чому чоловік сидить на сайті знайомств, і як реагувати в ситуації, що склалася.

Чому і навіщо одружений чоловік сидить на сайті знайомств

Чоловік сидить на сайті знайомств – чому і навіщо це одруженому

Фото автора Heitor Verdi: Pexels

Однозначно дати відповідь це питання не можна. Оскільки можна листуватися як для несерйозного спілкування, так і з метою зробити реальну зустріч.

Причин, які пояснюють цей вчинок, безліч, але вони об'єднані в один фактор: чоловік чогось недоотримує у стосунках з тобою, прагне компенсувати цей момент на стороні. Адже ніхто не піде із реального світу, де його все влаштовує, у віртуальний.

 • Нерідко чоловіки просто розглядають жінок та читають їх анкети на тлі цікавості. Їм цікаво, чим зараз живуть дівчата.

Таке зазвичай відбувається, якщо з тобою хлопець познайомився також у соціальній мережі.

 • Захотілося зробити різноманітність у своє життя. Згодом відносини між парою стають менш різноманітними. Вже не вистачає романтики, якихось вражень. Це найбільш доступний спосіб внести в своє життя якусь родзинку, уникнути рутинних відносин.
 • Незадоволеність поблизу. Твій партнер не отримує інтимної різноманітності. Його потяг слабшає. І тут чоловік користується сайтом знайомств задоволення своїх потреб. Він отримує можливість вільно розмовляти на тему близькості, ділитися своєю фантазією.
 • Нестача уваги з твого боку. Можливо, у сім'ї відбулися певні зміни: народилася дитина, виникли на роботі проблеми. Іноді чоловік переживає брак уваги себе. Він розчарований у шлюбі. На сайті знайомств він знайшов співрозмовницю, яку цікавлять його справи.
 • Якщо ти обмежуєш свободу чоловіка, не дозволяєш йому їздити на рибалку, зустрічатися з друзями, він починає контактувати на сайті знайомств через хоча б створення видимості свободи.
 • Занижена самооцінка. Хоч як би це прозвучало дивно, але найчастіше саме дружини занижують чоловікам самооцінку. А будь-якому чоловікові потрібне зізнання, захоплення, компліменти. Якщо він дома не знаходить цього, то почне шукати на стороні.
 • Чоловік не дозрів для сім'ї. Він за своєю природою прагне справляти на дівчат враження, заграє з ними.
 • Якщо в сім'ях нерідко ревнощі, сварки, то чоловік, не показуючи зовні свого негативного ставлення, внутрішньо чинить опір проблемам. Він, розміщуючи свою анкету на сайті знайомств, висуває протест проти ситуації. Він внутрішньо готовий до розлучення.

Чоловік сидить на сайті знайомств – чому і навіщо це одруженому

Навіщо чоловік листується з іншою жінкою?

 • Багато вільного часу. Чоловік сидить на сайті через те, що нема чим зайнятися. Він не знайшов своєї справи за покликанням. Це свого роду гра, яка нічого не зобов'язує.
 • У сім'ї немає порозуміння. Якщо чоловік удома отримує недостатньо участі, він не впевнений, що ти правильно оціниш його позицію, то легше спілкуватися зі сторонньою людиною.

Як реагувати на те, що чоловік сидить на сайті знайомств

Перше питання, яке спадає на думку – це як реагувати? З'являється величезне бажання загорнути скандал. Але, чинити так у жодному разі не можна. В іншому випадку партнер зробить усе можливе, щоб ти більше нічого не дізналася, і витягти його на розмову буде непросто.

Вибери час, коли чоловік перебуватиме в хорошому настрої і прямо запитай, чому він зареєструвався на сайті знайомств, що він отримує від спілкування там. Вислухай його відповідь.

Важливо звернути увагу саме на причини, які спонукали чоловіка до цієї дії. Необхідно змінити ситуацію, що склалася, в іншому випадку він далі буде знайомитися на сайті, але буде більш гострий.

Спробуй вивести ситуацію такими діями:

 • Спробуй дізнатися якнайбільше.

Для цього немає необхідності одразу розкривати всі карти. Поспостерігай за чоловіком. Можливо, у тебе є доступ до його облікового запису, подивися, про що він пише, який тут відстежується зв'язок, у чому причина його незадоволеності.

 • Зверніть увагу на обстановку в сім'ї.

Проведи аналіз ситуації у сім'ї. Подумай, у чому ти не маєш рації. Подивись на себе очима партнера, чому йому захотілося почати на боці спілкування. Найчастіше хвали свого чоловіка, захоплюйся ним, роби компліменти. Чоловіки не менше за нас залежать від них.

Чоловік сидить на сайті знайомств – чому і навіщо це одруженому

Фото автора Ksenia Chernaya: Pexels

 • Проаналізуй інтимні стосунки.

Зверніть увагу, чи все чоловіка може влаштовувати в інтимному житті. Можливо ти недостатньо розкута. Це надзвичайно важлива тема для чоловіків. Поговори із ним відкрито. Запитай, яке б він хотів внести різноманітність у ліжко.

Будь розкута, експериментуй. Зроби так, щоб чоловік чекав на близькість, як свята, цінував тебе, як партнера. У ліжку не місце для утисків. Внеси яскраві нотки у близькі стосунки.

 • Внеси різноманітність у свою зовнішність.

Подивися, в чому ти ходиш удома. Викинь пошарпані халати, витягнуті треники, купи гарний зручний домашній одяг. Навіть вдома укладай зачіску, нанеси трохи макіяжу. Будь красива та бажана.

Чоловіки люблять очима. Якщо він перед собою бачитиме красиву, яскраву, бажану жінку, то вечорами він знайде цікавіше заняття, ніж прокручувати сайт знайомств, розглядаючи незнайомих дівчат.

 • З'ясуй свою межу.

Визнач для себе, що ти вважаєш зрадою. Кожна людина до цього питання відноситься на основі своєї моралі, уявлень про сім'ю. Можливо, тобі межа – це інтимне листування, відверте фото, поцілунок або реєстрація на сайті знайомств.

З'ясуйте межу свого чоловіка. Зазвичай він дуже відрізняється від жіночого. Там, де для тебе вже відкрито питання про розлучення, він не бачить нічого забобенного. Ти ніколи не дізнаєшся його уявлення про зраду, якщо не поговориш відкрито.

Не показуй вигляд, що ти знаєш про його реєстрацію на сайті знайомств. Обговори з чоловіком його межі щодо такого питання, як зрада. Вислови, що тобі припустимо, що ні.

Можливо, він чи ти під час розмови зробите собі відкриття. І чоловік, коли дізнається про твою думку з цього приводу, не захоче тебе травмувати і втратити, змінить свою поведінку.

Якщо твій чоловік сидить на сайті знайомств, необхідно з'ясувати причину його поведінки. Можливо, в цьому є і твоя вина, постарайся зробити так, щоб він знаходив віддушину в тобі, а не з незнайомими дівчатами.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua