Аріан: значення імені, походження, національність, доля

“У вас буде дитина!” Ці слова поділяють життя на “до” та “після”. З того моменту, як жінка дізнається про швидке материнство, вона повністю змінюється. Живе очікуванням малюка, готується до його приходу у цей світ. Для малюка купується все найкраще. У нього все має бути ідеальним. У тому числі й ім'я.

Для тих, хто шукає майбутньому синочку незвичайне ім'я, пропонуємо розглянути чоловіче ім'я Аріан.

Аріан: значення імені, походження, національність, доля

Походження та значення

Звідки воно прийшло, що таїть у собі? Варіантів походження “музичного” імені кілька. Чому музичного? Тому що звучить як нотний рядок. Гармонійно та ніжно.

За версією №1 ім'я єврейського походження. Перекладається як “лев”. Другий варіант – Персія. Проживали на її території племена “арі”, давним-давно. Племен вже немає, а ім'я утворилося від їхньої назви. Воно так і перекладається – “перс”.

Найбільш захоплююча гіпотеза говорить про грецьке походження та значення імені Аріан. Аріос – войовничий, присвячений Аресу – богу війни.

І, зрештою, його уельське походження. І перекладається ім'я не інакше, як “срібло”.

Скорочені форми імені

Зі значенням імені Аріан ми розібралися. Поговоримо про зменшувально – ласкаві його форми. Як ласкаво називати хлопчика? Аріанчик, Аріаша, Арінчик, Аран, Арік.

Адріан та Аріан

Існує в народі думка, що це однакові імена. Неправда, якщо судити про походження імені Адріан, воно є латинським. На відміну від Аріана, походження імені якого розкидано по всьому світу.

Крім того, і характер у них зовсім різний. Це і тим, що означає ім'я Адріан, – ” сильний ” . Походження та значення у цього імені лише одне.

Отже, Адріан і Аріан – абсолютно різні імена.

Дитячі роки Аріана

Хлопчик Аріан, за національністю, практично ніколи не буде російським. Тому і виграють жителі величезної північної країни, які назвали свого сина. Тезок у нього в оточенні не буде, точно.

Маленький Аріан – це непосидюче і привабливе створення. Хлопчик розумний, дуже живий, чим привертає увагу оточуючих людей. Все йому потрібне, все цікаво. Із задоволенням поспілкується зі старенькою бабусею біля будинку, з дитячою безпосередністю зробить комплімент милій сусідці, подарує букетик із кульбаб чарівній подружці з пісочниці. І все це робиться абсолютно невимушено, як само собою зрозуміле.

Дорослі, Арік зберігає це чоловіче благородство. У школі навчається посередньо, бо терпіння в нього не вистачає, вивчати уроки нецікаво та нудно. Але вчителі люблять привабливого хлопця, який ніколи не відмовиться допомогти. Завищують оцінки. На іспитах з'ясовується, що прогульник Аран засвоїв матеріал не гірше, ніж приблизні відмінники. Як це відбувається – незрозуміло. Але факт залишається фактом.

Аріан: значення імені, походження, національність, доля

Хлопець добросердий. Незважаючи на схильність до проказ і пустощі, його витівки беззлобні. Вміє вчасно зупиниться. У сім'ї дитина в'є мотузки із дорослих. Це маленький лідер, який сам не здогадується про свої таланти. Він акуратно підлаштовує дорослих членів сім'ї “під себе”. І ті йдуть на поводу у коханого сина.

У значенні імені Аріан зберігається якась привабливість. Ніжне, майже муркотливе, воно криє в собі вміння хитрувати і маніпулювати оточуючими. Це робиться красиво, непомітно для них і невимушено.

Юні роки

Значення імені Аріан таїть у собі силу волі разом із упертістю і норовливістю. Хлопчик дорослішає, від колишньої доброї дитини практично нічого не залишається. Тепер Арік – впевнений у собі хлопець. Він продовжує прогулювати уроки, але тепер навчається цілком гідно. Серед друзів – негласний заводила та маніпулятор. Причому це не дуже помітно. У компанії Аріана є нібито лідер. Він приймає рішення, а Аран мовчить, але раптом тихо вимовляє: може вчинити ось так?

Аріан: значення імені, походження, національність, доля

З ним погоджуються всі, включаючи лідера. Є в Аріані щось таке, з чим треба зважати. Він нікому не нав'язує свою думку, але її приймають відразу ж.

Дівчата тягнуться до гарного та самовпевненого юнака. На жаль, на них він навчається мистецтву маніпуляції жінками. Дівчачі ахи-зітхання він сприймає з прихильністю і трохи зарозуміло.

У перехідному віці у Аріана відбувається переоцінка поглядів. Молода людина стає впевненою в тому, що вижити в цьому світі можна лише за допомогою хитрощів та вміння маніпулювати. Юнак ставить собі за мету здобути вищу освіту. Успішно йде до неї. Школу закінчує добре, трійок в атестаті не має.

Після школи вступає до університету. Професію вибирає, пов'язану з будівництвом чи інженерією.

Доросле життя

Яка таємниця імені Аріан? Він вміє досягати своїх цілей. Вибивається в люди не за рахунок батьківського гаманця, а завдяки власному розуму.

Дорослий Арік – розважливий та жорсткий чоловік. Він цілеспрямовано працює над собою, досягає нових і нових висот. Його успіхи – результат наполегливої праці. Якщо в дитинстві Аріан був лінивим, то зараз ліньки безслідно зникли.

Чи зберігає він із кимось людські стосунки, щирі, не засновані на власній вигоді? Так, це батьки та близький друг. Маленький Аріан терпіти було домашні справи, тому й сварився з мамою частенько. Подорослішавши, він допомагає їй у господарстві. Десь полагодити, підклеїти, прикрутити – Аріана не доведеться довго просити.

Після закінчення інституту одразу влаштовується працювати. Свій шлях проходить з першої кар'єрної сходинки і доростає до керівної посади. Зарплату ділить так: більшу частину батькам, меншу собі. Цей розподіл залишається навіть тоді, коли чоловік обзаводиться власною сім'єю. На цьому фоні виникають розбіжності із дружиною. А зовсім старих батьків він забирає до себе.

Будучи артистичною натурою, має творче хобі. Може грати у музичній групі, або брати участь у творчій самодіяльності. Пише вірші, ховаючи їх у стіл. Малює чудові картини. Любить читати, особливе місце на книжковій полиці займає пригодницька література.

Аріан: значення імені, походження, національність, доля

Кар'єра

У значенні імені Аріан, як говорилося вище, криється сила волі. І вона дозволяє чоловікові досягти більших висот. Не виключено, що Арік організує власний бізнес у будівельній сфері. Як із керівником, із ним досить складно. Здатний працювати, не бачачи білого світла. і такої самовіддачі вимагає від підлеглих. Заради справедливості, варто зауважити, що зарплатою не ображає. Справедливий, до нього можна звернутись із будь-якою робочою проблемою. Допоможе її дозволити.

Аріан: значення імені, походження, національність, доля

Взагалі, Аріан має погану рису. Він скупий і притискний. Це правило не поширюється на своїх батьків і на співробітників, але щодо інших, навряд чи Арік щедро стане обсипати їх подарунками і грошима. Все вкладається у свій бізнес.

Здоров'я

На жаль, але у значенні імені Аріан ховається не дуже міцне здоров'я. Основний акцент робиться на нервову систему. У хлопчиків, народжених узимку, вона досить слабка. “Зимовий” Арік – товариш примхливий та істеричний. З віком остання межа зникає, але вередливість залишається. Йому слід берегтися від стресових ситуацій.

Арани, народжені навесні та влітку, схильні до захворювань бронхіальних. Це рухливі хлопці, але часто застуджуються.

Літні Аріки – найздоровіші. Єдина їхня слабкість – зір. Воно починає падати вже у юні роки. Дорослому Аріану необхідно ретельно стежити за очима. Якщо окуліст рекомендує окуляри, не нехтувати його порадою.

Сім'я та шлюб

У значенні імені Аріан приховано пізнє одруження. Не лежить душа цих чоловіків до раннього шлюбу. Жінка для молодих Аріка – іграшка. Красива іграшка, яка готова на все, варто лише поманити її пальцем і задобрити улесливими промовами.

Відносини з представницями прекрасної статі – гра для Арана. Але в якийсь момент до нього приходить розуміння: ігри набридли. Хочеться простого сімейного тепла та щастя. Починається пошук обраниці. Тієї самої, справжньої, перед якою не треба брехати. Вона покохає Аріана такого, який він є.

Аріан: значення імені, походження, національність, доля

Чоловікові щастить, свій самородок знаходить. Майбутня дружина його може бути не дуже красивою зовні. Але душа в неї золота. Це практично безконфліктна жінка, яка всю себе віддає чоловікові та дітям. Вкрай рідко між Аріком і нею відбуваються суперечки через щедрість по відношенню до його батьків. Дружина та діти не голодують, але мамі та татові – все найкраще.

Батько з Аріана чудовий. Дітей любить, встигає приділяти їм увагу. І не п'ять хвилин перед сном, а повноцінно спілкуватись, гуляти, допомагати з уроками. Коли діти виростають, тато для них – незаперечний авторитет та перший помічник.

Аріан: значення імені, походження, національність, доля

Плюси імені

Які позитивні сторони таяться у значенні імені Аріан:

 • Вміння заробляти гроші.

 • Щедрість до батьків.

 • Людське ставлення до підлеглих.

 • Цілеспрямованість.

 • Доброта.

 • Любов до своїх дітей.

 • Відданість дружині.

Негативні якості

Якщо поглянути на недоліки чоловіка на ім'я Аріан, то основні серед них:

 • Жорсткість.

 • Вміння маніпулювати оточуючими.

 • Жадібність.

Резюмуємо

Ми з'ясували, чиє ім'я Аріан, що воно означає, і яка доля у чоловіка, який його носить. Виділимо основні аспекти:

 • У дитинстві Аріан – непосидючий, привабливий добрячок.

 • Юність робить його іншим. Тепер це самовпевнений маніпулятор, який знає ціну.

 • Дорослий Аріан твердий, але справедливий. Ідеальний син, чудовий чоловік та батько. Гарний керівник. Дуже цілеспрямований та амбітний.

 • У нього слабке здоров'я.

 • Арік – жадібний чоловік. Бюджет прораховує “від” та “до”. Переживає, якщо довелося витратити більше, ніж належить.

Висновок

Тепер майбутні батьки, які шукають гарне ім'я для сина, знають про долю імені Аріан – яка ця людина, чого від неї можна очікувати.

Варто додати, що характеристики, що наводяться, носять узагальнений характер. Кожна людина індивідуальна, тому ті чи інші якості можуть зовсім не бути в ній.

Чи називати сина Аріаном? Вирішувати мамі та татові. Але ім'я гарне, звучне та ніжне. Крім того, так рідко зустрічається серед наших співвітчизників. Та й як по батькові для майбутніх онуків звучить непогано.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua