Альтаїр: значення імені, характер, доля, таємниця

Ім'я – це те, що супроводжує людину все її життя, як сакральний код, записаний з народження і несе особливу енергетику. Кажуть, як назвеш корабель, то він і попливе. І це вірне твердження. Вимовляючи в повітря кожного разу набір звуків, ми формуємо в просторі особливу форму, яка служить для людини оберегом і захистом, або її дороговказом, або викликає стан жару, якщо ім'я наділене відповідними якостями. Давайте розберемо чим збагачує свого власника одне з найзоряніших прислівників.

Значення імені Альтаїр

Альтаїр: значення імені, характер, доля, таємниця

Він здається таким далеким і близьким, наче зірка. Він звучить, починаючи з піднесеної нотки Аль-і «приземляється» на -таїр. Це як дві стихії, що злилися в єдине ціле і набули спільного будинку. Так ім'я, що впливає характер людини здатне поєднувати в собі абсолютно різні риси, поєднувати тонкі грані несумісного. Насправді це дуже добряче ім'я. Воно несе у собі зв'язок духовного з матеріальним, черпаючи сили з небес, переносить енергію на тіло, і починає випромінювати світло на все довкола.

Це дуже цікава комбінація. Якщо розібрати переклад з арабської, ім'я означає «орел, що ширяє». Альтаїр як ангел-охоронець, що спустився на землю, оберігатиме своїх підопічних.

Дві сторони медалі

Характер імені Альтаїр поєднує у собі різні грані однієї й тієї ж якості, які виявляються у ньому залежно від ситуацій та обставин. Особливо це добре помітно в юному віці, коли Альтаїр максимально щирий із самим собою та оточуючими, і ще не навчився приховувати свої почуття та пристосовуватися до зовнішніх обставин. Пізніше, з роками, він дещо перетворює свої риси характеру, згладжуючи крайнощі та врівноважуючи перекоси.

Отже, якщо говорити конкретно про якості характеру чоловічого імені Альтаїр, насамперед, варто відзначити його активну натуру та розвинене мислення, вміння помічати деталі та звертати увагу на найменші зміни у настрої оточуючих. Серед своїх він тонкий психолог і чуйна людина, яка ніколи не залишить друга у біді.

Значення імені Альтаїра наділяє свого господаря зайвою імпульсивністю, яка часом виходить назовні. Бо період бездіяльності згубний для живого та непосидючого Альтаїра. Йому завжди необхідний рух як фізичне, і думки.

Причина легкої втраченості

Альтаїр: значення імені, характер, доля, таємниця

Часом може наступати внутрішня невпевненість у діях. Це, як правило, відбувається в моменти затишшя його інтуїції та зайвого відходу в себе. Такі періоди потрібно просто пережити на самоті та роздумах. Після знову настає день, і він готовий жити і йти назустріч своїм цілям, сказати, які вміє не тільки перед собою поставити, але і зробити всі необхідні кроки по здійсненню задуманого.

Ласкавий Альтаїр

Значення імені Альтаїр несе у собі високу емоційність, яка іноді може виражатися у зайвій балакучості, як варіант виходу потоку почуттів, що переповнюють його власника. Потрібно зауважити: людина з таким ім'ям буває дуже часто балакучий, але це не є основою його особистості. Бажана виявляється лише в тих випадках, коли є недолік активності, фізичної або ментальної. Таким чином, щоб уникнути утворення внутрішніх блоків та стану апатії або навіть депресії, Альтаїр ніби змушений виплескувати енергію за допомогою жвавої мови.

Йому потрібно навчитися «вкладати» свою силу навіть тоді, коли немає активної діяльності, і настає період застою. За такого підходу він стане просто ідеальним з усіх точок зору.

Душа компанії або егоїст

Альтаїр – особистість дуже комунікабельна та незалежна, у нього, як правило, багато друзів, і він добре почувається у великих компаніях. Завдяки чому здатний стати душею будь-якого суспільства. Але є й зворотний бік цього прояву – егоїстичність. Якщо Альтаїр стає надто зацикленим на собі і на тому впливі, який він здатний надавати на оточуючих, у ньому розвивається не дуже хороша якість – себелюбство. І якщо воно підживлюватиметься з боку батьків, що обожнюють його, то вийде не найприємніший «примірник» у суспільстві.

Грамотний підхід

Альтаїр: значення імені, характер, доля, таємниця

Людина з ім'ям Альтаїр при правильному вихованні може стати супердостигатором по життю, прекрасним сім'янином і просто гарною людиною. Його не треба зайве пестувати. Швидше необхідно змалку прищеплювати цінності і правильне ставлення до традицій і предків, вчити лояльності у поводженні з іншими, вмінню співчувати і переживати, але при цьому залишатися самим собою.

Так Альтаїр виросте не конфліктним забіякою, а людиною з високоморальними цінностями та почуттям поваги до старших та людей різного соціального статусу.

З Альтаїром ніколи не варто розмовляти на підвищених тонах. З дитинства його батькам потрібно прийняти думку про те, що він маленький, але вже особистість, просто його інтереси ще не такі глобальні, проте їх також потрібно поважати, без фанатизму, звичайно.

Партнерство

Альтаїр: значення імені, характер, доля, таємниця

У відносинах Альтаїр віддасть перевагу романтичній і піднесеній натурі, до якої він сам буде прагнути як до зірки або наближається, а то галактики, що йде. Його супутниця – вірна, любляча, яка розуміє дівчина, в якій закладено поняття цінності сімейного вогнища, та вихована на кшталт традицій минулого часу. Вона безумовно любить дітей та поважає батьків.

Він навряд чи зв'яже своє життя з корисливою та розважливою особою. Ім'я Альтаїр у долю людини закладає глибину і вічність, насолоду справжнім: їй невластиво жити минулими помилками чи майбутніми мріями, він творить і творить у потоці, знаходячи захват у кожному моменті, і бачачи сенс проходити цей шлях поступово. Його зв'язок із вищими силами наділяє свій внутрішній світ і світ близьких йому людей незвичайною радістю та гармонією.

Твердий стрижень

Альтаїр: значення імені, характер, доля, таємниця

Ця людина – духовний оптиміст, вона вірить у Бога, і часто надає свою долю в його руки, але іноді, прагнучи якоїсь заповітної мети, може піти наперекір усьому. Йому притаманне внутрішнє почуття того, що йому необхідно в житті і якою дорогою слід іти. Вкрай рідко можна зустріти Альтаїра, втраченого за життя.

Усі імена, що починаються з літери А, мають символ початку, зародження нового життя. Найчастіше можна зустріти лідерів серед таких імен. Вони можуть бути зовні проявленими, тобто лідерами в соціумі (наприклад, Олександр) або внутрішніми двигунами прогресу.

Таємниця імені Альтаїр розкривається у його пошуку духовного сенсу та набуття істинного щастя. Він починає свій шлях у бік світла, і веде за собою всіх комусь по дорозі. Закінчення імені, позначене буквою Р, приносить упевненість у його благих устремліннях і дає сили діяти. Вона наділяє його енергією та привабливістю, він стає магнітом для оточуючих, люди тягнуться до його м'якого світла, непалюючого сонця, але дороговказу Альтаїр.

Багатогранність його натури та кілька слів про кар'єру

Альтаїр: значення імені, характер, доля, таємниця

Він обдарований та всебічно розвинений, захоплюється спортом і це захоплення має всі шанси перерости у професійну кар'єру завдяки його активній натурі та цілеспрямованості. Це ідеальний варіант для енергійного Альтаїру. Але далеко не єдиний можливий вибір: ця особистість може реалізуватися в будь-якій творчій справі, де потрібна уява та інтуїція. Тому він або є керівником проекту, якщо працює у команді, або здійснює його самостійно.

Значення імені Альтаїр несе свободу духу й особистості: він добре ладнає з людьми, але ніколи не дозволить порушувати межі власного Я. Дуже пристойно, якщо Альтаїр матиме наставника з молодої пори, який зможе спрямовувати його невгамовну енергію в правильне русло. І необов'язково їм буде рідний батько, що, звичайно, є найкращим варіантом.

Найчастіше дитина з таким ім'ям відрізняється кмітливістю та тямущістю практично з народження, незважаючи на зовнішню непосидючість та надмірну активність, проте всі ці якості згладжуються з дорослішанням хлопчика.

Зміцнілий Альтаїр

Альтаїр: значення імені, характер, доля, таємниця

У дорослому житті це володар твердої волі та сильного чоловічого характеру, непохитного духу та справедливого судді у суспільстві. Він добрий до оточуючих його людей, довіряє і щиро любить своїх рідних, але ніколи не простить зради, перед такою людиною він раз і на все життя зачинить двері свого дому.

Звісно, в повному обсязі люди, названі ім'ям зірки Альтаир настільки категоричні. Вони вміють прощати, але прийняти назад їм буде вкрай складно, це схоже на льоду, що тріснув, він може розтанути, але не набуде колишньої форми. Залишається тільки бути з ним чесним від самого початку до кінця.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua