Ім'я Геворг: значення, походження та доля

Батьки завжди намагаються вибрати найкрасивіші імена для хлопчиків, які ефектно звучатимуть, насолоджуючи слух. Але ще важливіше для них, щоб вони подарували їм щасливу долю та гарний характер. І одним із таких імен, яке особливо популярне у Вірменії, є Геворг.

Походження імені

Геворг – вірменське ім'я, яке походить від давньогрецького слова “георгіус”, що утворено від слова “георгос”. Слово перекладається як “фермер”, “що обробляють землю” або “землероб”. У Стародавній Русі це ім'я часто звучало як Гюрги, у сучасну Росію воно прийшло як Георгій, а Вірменії — Геворг. Однак через звучність та оригінальність такого імені зараз Геворгом батьки називають хлопчиків не лише у Вірменії, а й в Україні, намагаючись дати їм найкраще. Крім того, у подібного імені також є жіночий аналог, тому якщо мама з татом спочатку хотіли дати хлопчику звучне ім'я Геворг, а у них народилася дівчинка, то не варто переживати. Дівчину можна буде назвати Жоржиною або Георгією, що теж звучить дуже красиво і вкрай вишукано.

Ім'я Геворг: значення, походження та доля

Характер

Вибираючи хлопчику те чи інше ім'я, батьки перш за все хвилюються, який вплив воно вплине на характер дитини. Так ось, ім'я Геворг наділяє свого власника складним, суперечливим та вкрай неоднозначним характером. Юнаки, так названі, стають неабиякими особистостями, які ніде не залишаться непоміченими, у будь-якій компанії зможуть проявити себе у всій красі та заволодіти загальною увагою. Рости ж він буде вкрай допитливою та активною дитиною, яка схоплює все на льоту і постійно оточена друзями. Однак батькам слід з особливою турботою виховувати хлопчика, оточуючи його любов'ю і ласкою, адже інакше він у майбутньому стане деспотом і самодуром, який лише братиме в оточуючих те, що йому потрібно, нічого не віддаючи натомість, що вкрай несприятливо позначиться на його. долі.

Особисте життя

Ім'я Геворг: значення, походження та доля

З'ясувавши все про значення імені Геворг, давайте подивимося, як складуться у майбутньому романтичні відносини його власника. Так ось, такі юнаки з раннього віку зрозуміють, що вони вкрай непересічні особистості і навчаться користуватися цим, так що від жіночої уваги у них не буде відбою. У Геворга взагалі буде в житті дуже багато жінок, але лише доти, доки він не зустріне свою одну єдину, яку щиро полюбить. Ця жінка, швидше за все, буде схожа на його матір, яку він вважатиме своїм ідеалом, і їй він ніколи не змінить, але і її зради і брехні ніколи не потерпить, так що якщо він дізнається про зраду, то сімейне життя буде зруйнована раз і назавжди. Але найчастіше такому чоловікові, як Геворг, жінки не зраджують, — він чудовий сім'янин, добре дбає про кохану дружину, балує її, багато заробляє та обожнює дітей, тож для своєї обраниці він буде справжнім даром долі.

Кар'єрний ріст

Ім'я Геворг: значення, походження та доля

Також ім'я Геворг дуже впливає на кар'єру свого володаря, де він завжди досягає колосальних успіхів, чому сприяють його лідерські якості та гострий розум, посилений неабиякою інтуїцією. Завдяки своєму характеру він легко вливається у колектив, заручається повагою колег, начальства та підлеглих. Інтуїція і розум, у свою чергу, дозволяють йому легко знайти вихід із найскладнішого становища, так що з перших днів роботи Геворг змушує інших прислухатися до себе, а потім довіра до нього лише зростатиме, що й послужить його швидкому кар'єрному зльоту. Крім того, володар цього імені має дивовижну здатність з легкістю освоювати іноземні мови, так що за бажання він легко зможе знайти собі роботу за кордоном. А так, Геворг — дуже різнобічна людина з величезною кількістю інтересів, тому з хлопчиків із таким ім'ям потім виростають чудові юристи, журналісти, адвокати, науковці, психологи, фотографи, письменники та викладачі.

Секрети імені

Ім'я Геворг: значення, походження та доля

Тепер, коли ви всі дізналися про походження імені Геворг, а також характер і особисте життя, які воно обіцяє своєму власнику, батькам слід запам'ятати про ще деякі секрети цього імені, завдяки яким можна зробити долю дитини ще щасливішою.

 1. Щасливими кольорами власника імені є блакитний, бірюзовий чи зелений.
 2. Планетою, яка опікується Геворгою, є Венера.
 3. Металом, який буде щасливим для дитини під назвою Геворг, є мідь.
 4. Найщасливішими носіями імені будуть ті, хто народився під знаком зодіаку Телець або Терези.
 5. Щасливого дня тижня для Геворга буде п'ятниця.
 6. Власнику цього імені притаманні такі життєві якості, як авантюризм, відкритість, проникливість, сумлінність та товариськість.
 7. Щасливим числом для чоловіка є шістка.

Значення букв імені у долі хлопчика

Для того, щоб дізнатися, як ще впливає на долю ім'я Геворг, можна спробувати розібратися у значенні кожної літери цього слова, які так чи інакше зіграють свою роль у житті дитини.

Ім'я Геворг: значення, походження та доля

 • “Г” наділяє хлопця прагненням до знань, бажанням все робити сумлінно та увагою до найменших деталей.
 • “Е” наділяє чоловіка підвищеною потребою до самовираження та підвищеною балакучістю.
 • “В” робить юнака комунікабельною людиною та творчою особистістю, яка все робить з розрахунком на майбутнє.
 • “О” свідчить про те, що хлопцеві уготована в житті певна місія, тож йому слід скористатися інтуїцією, щоб реалізувати її.
 • “Р” наділяє Геворга здатністю не обманюватися видимою частиною ситуації, а докопуватися до її суті, що допомагає хлопцеві уникнути маси неприємностей.
 • “Г”, яке повторюється ще раз у імені, передбачає чоловікові введення в приховану таємницю життя.

Видатні люди

Тепер, коли ми дізналися все про таке гарне ім'я для хлопчика, як Геворг, давайте подивимося, яких знаменитих людей так само звали, щоб знати, чого можна очікувати від дитини на майбутнє.

Ім'я Геворг: значення, походження та доля

 1. Геворг II, що у дев'ятому столітті, був знаменитим церковно-державним діячем Вірменії, який прославився своїм талантом переконання та ораторським мистецтвом.
 2. Геворг IV і Геворг VI були видатними главами Вірменської апостольської церкви, завдяки яким вона отримала свій розвиток і набула низки нових послідовників.
 3. Геворг Ерзнкаці, який жив у 14 столітті, був знаменитим письменником та педагогом, який намагався донести до людей слово Боже.
 4. Геворг Скевраци є знаменитим вірменським політиком, письменником, вченим, церковним діячем та оратором, якого поважають та шанують безліч жителів країни.
 5. Геворг Мартіросян є знаменитим вірменським співаком та актором, чий перший кліп вийшов у світ у 2012 році і відразу став популярним не лише у Вірменії, а й за кордоном.
 6. Геворг Мхітарович є майстром спорту України з карате, який отримав ряд шкіл і успішно навчає підростаюче покоління спортсменів.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua