Ім'я Аполлон: походження та значення

Батьки завжди намагаються підібрати для дитини оптимальне ім'я, яке наділить її найкращими характеристиками та подарує щасливе життя. З іншого боку, воно має звучати цікаво та привабливо, щоб у школі та дитячому садку чаду не вигадували смішні прізвиська, а зверталися до нього з повагою.

Ім'я Аполлон: походження та значення

Ім'я Аполлон є символом всього прекрасного, творчого та божественного. Тому не дивно, що багато батьків вирішують назвати улюблене чадо саме так. Це ім'я має свою особливу магію, яка впливає на все життя малюка. Тому варто розглянути інформацію про нього докладніше.

Походження та значення імені Аполлон

Всім цікаво дізнатися про коріння цього казкового слова. Як не парадоксально, але існує дві версії походження цього імені. Згідно з першою теорією, воно відноситься до давньо-слов'янського бога Ярила. Відповідно, ім'я Апполон несе у собі величезну силу і вважається символом всього життя землі. Однак не варто забувати, що Ярило був досить лютим богом, який міг занапастити все навколо.

Є й достовірніша версія. Вона полягає в тому, що ім'я Апполон має давньогрецьке коріння. Він був сином Зевса. Якщо дотримуватися цієї теорії, то Аполлон перекладається як «променистий». Про цього дивовижного персонажа зібрано чимало легенд.

Ім'я Аполлон: походження та значення

У православ'ї ім'я Аполлон також фігурує. Існували два великомученики, яких так звали. Тому хлопчики із цим ім'ям святкують іменини двічі на рік.

Загальна характеристика

Власником такого імені є нелегко. Зрозуміло, кожному за значення ім'я Аполлон автоматично зіставляється з древніми грецькими легендами. Ця дитина підсвідомо асоціюється з надзвичайною античною красою, любов'ю, пристрастю та романтикою.

Однак далеко не завжди це ім'я наділяє саме такими рисами своїх власників. Як правило, малюки, яких назвали саме так, відрізняються своєю надмірною самовпевненістю. Вони з наймолодших років переконані в тому, що займають якесь особливе становище у цьому світі. Багато власників цього імені буквально чекають, що всі навколо схилятимуться їхній красі і неймовірному розуму. Нерідко їм здається, що вони є більш високим, ніж звичайні люди.

Ім'я Аполлон: походження та значення

Дитинство та юність: характер, захоплення

Ім'я Аполлон наділяє свого власника тонким відчуттям світу та всього прекрасного. Такі діти з найменшого віку починають вірити, що вони мають якусь особливу місію, яка допоможе їм змінити цей світ. Підростаючи, хлопці не залишають цієї думки. Вони продовжують ставити себе набагато вище за інших людей. Однак ці юнаки не піддаються стандартним розвагам та радостям. Вони відрізняються спокоєм та мрійливістю.

Якщо говорити про таємницю імені Аполлон, його найбільша пристрасть – це книги. Він любить читати про цікаві та захоплюючі пригоди, а також про красиві любовні історії. Як правило, у юності такі хлопчики намагаються триматися подалі від своїх однолітків. Їм нецікаво лазити по деревах або влаштовувати невинні витівки. Однак і в школі не можна назвати цих хлопчиків занадто усидливими та старанними.

Ім'я Аполлон: походження та значення

Не означає, що Аполлон стає справжнім ізгоєм. При спілкуванні зі своїми однокласниками він без проблем знаходить із ними спільну мову. Аполлон відрізняється розумом, тому навчання дається йому легко, але не викликає особливого інтересу. Незважаючи на деяку пиху, для нього немає жодної проблеми допомогти своїм однокласникам і дати списати домашнє завдання.

Однак цікаво дізнатися не тільки про ім'я Аполлон для хлопчика, а й про те, який відбиток воно накладає на юнака.

Доросле життя

Аполлон, що подорослішав, стає життєлюбним і активним чоловіком. Він намагається приховувати свою тонку душу та емоційність під панциром зарозумілості та надмірного спокою. Тому люди часто вважають, що він думає про них лише негативні речі.

Ім'я Аполлон: походження та значення

Цей чоловік не піддаватиметься зовнішнім впливам, тому його неможливо налаштувати на свій лад. Навіть під страхом загрози життю він ніколи не робитиме те, що вважає неправильним. Якщо цей чоловік навчиться долати свою зарозумілість, йому буде набагато простіше налагоджувати контакт з оточуючими.

Люди, яким відкривається володар імені Аполлон, відзначають, що зовні і внутрішньо це 2 абсолютно різні людини. Якщо говорити про те, чого варто остерігатися таким чоловікам, потрібно стримувати свої пристрасті. Вони можуть розвинутися настільки, що хлопчик перетвориться на відчайдушного ігромана і зробить багато серйозних помилок.

Робота

Незважаючи на двоїстість натури, Аполлони стають відмінними психологами, вченими, дослідниками та хірургами. Проте деякі хлопчики емоційніші. Вони відрізняються романтичною та творчою натурою. У володаря імені Аполлон часто буває чудова фантазія, тому з нього може вийти успішний поет, письменник чи художник.

Кохання та сім'я

У Аполлона досить бурхлива молодість. Навколо нього завжди є велика кількість дівчат, тому в нього завжди є вибір. У своїй обраниці він має бути впевненим. Вона має бути готовою щодня захоплюватися ним.

Якщо говорити про те, що може зруйнувати такий союз, то все залежить від самого Аполлона. Якщо в якийсь момент він почне лише трохи сумніватися у своїй коханій, то, швидше за все, він віддасть перевагу довірі своєї інтуїції і залишить дівчину.

Аполлони часто перетворюють справжнє щастя на порох за кілька днів. Якщо все-таки чоловік зможе перебороти свою зарозумілість і гордість, він перетвориться на хорошого чоловіка і батька.

Нумерологія імені

Число аполлону – “1”. Це говорить про те, що він вважає за краще займати активну життєву позицію і ставить перед собою чіткі цілі. Такі люди дуже добре орієнтуються навіть у найскладніших ситуаціях. Вони нерідко соромляться, але вміють підлаштовуватися під обставини, що швидко змінюються. При цьому їх практично неможливо застати зненацька.

Ім'я Аполлон: походження та значення

Однак вони не здатні доробити до кінця тривалу роботу, тому що часто втрачають інтерес до одного заняття та змінюють його на інше. Вважається, що люди з числом імені “1” мають відмінну схильність до того, щоб стати начальником. Вони вміють правильно складати доручення та спілкуватися з колективом. Ці люди чудово заробляють гроші та знають собі ціну.

Значення букв імені

Кожна складова будь-якого імені має своє значення:

  • “А” – говорить про те, що власник цього імені постійно хоче починати чи створювати щось нове. Йому дуже важливий фізичний та духовний комфорт.
  • “П” – символізує безліч ідей та стійку думку, яку людина не готова проміняти ні на що інше.
  • “О” – говорить про те, що власник цього імені має здатність правильно поводитися з грошима. Вони вміють відкладати щось на чорний день і ніколи не витрачатимуть зарплату за кілька днів. Також ця літера символізує інтуїцію, завдяки якій людина приймає більш правильні та зважені рішення.
  • “Л” – володарі імені, до складу якого входить ця літера, вміють сприймати красу. Це артистичні, мистецькі та творчі особистості. Вони відкриті душею та із задоволенням спілкуються з оточуючими.
  • “Н” – якщо в ім'я входить ця літера, то вона символізує протест та внутрішню силу. Такі люди не безмовно прийматимуть те, що їм говорять і нав'язують. Вони мають гострий, критичний розум, тому без проблем переконують оточуючих у своїй правоті.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua