Повне ім'я Віта. Значення імені, характер та доля

Батьки прагнуть дати своїм дітям незвичайні імена, тому популярністю користуються не лише сучасні імена для дівчаток, а й рідкісні, екзотичні. Гарне ім'я Віта наділяє свою володарку сміливістю, силою та завзятістю. Завдяки цим якостям дівчина досягає успіху в житті. Нижче наведено докладну характеристику імені Віта.

Походження та значення імені Віта

Ім'я Віта утворене від латинського слова «vita», яке у перекладі російською мовою означає «життя». Існує версія, що ім'я Віта є формою чоловічого імені Віт.

Віта – це скорочений варіант латинського імені Віталіна, яке перекладається як «повне життя». Імена Віта та Віталіна є синонімами. Обидва варіанти імені не набули широкого поширення і є рідкісними у наш час.

Сучасні імена для дівчаток зі схожим звучанням, але різним значенням Вікторія, Віталіна, Віолетта.

Характер у дитинстві та у зрілому віці

Маленька Віта скромна і сором'язлива дівчинка, яка не любить великих компаній і воліє усамітнюватися в тихій та спокійній обстановці. З дитинства вона виявляє самостійність і намагається справлятися з усім без допомоги дорослих. Якщо Віта, повне ім'я якої означає «повне життя», ставить собі за мету, то виявляє рішучість і сміливість заради її досягнення.

Дуже важливо, щоб дівчинка бачила перед собою особистість, яка стане для неї своєрідним еталоном та прикладом того, чого слід прагнути в житті. Це має бути освічена та самодостатня людина, яка допоможе Віте розвинути позитивні сторони її характеру та розкриє унікальні грані її особистості.

У школі Віта вчиться добре. Вона старанно виконує завдання вчителів та успішно засвоює новий матеріал. Віта легко налагоджує спілкування з однолітками, але у своє найближче коло впускає лише тих, кому вдається завоювати її довіру. У дитинстві та у підлітковому віці для Віти характерна зайва наївність, яка стає причиною частих образ та розчарувань. Лише з віком дівчина навчиться розбиратися в людях і уникатиме спілкування з корисливими та лицемірними натурами.

Повне ім'я Віта. Значення імені, характер та доля

Доросла Віта – це впевнена у собі жінка з багатим внутрішнім світом та прекрасним почуттям гумору. Вона чуйна до прохань оточуючих і завжди готова простягнути їм руку допомоги. У спілкуванні з малознайомими людьми Віта тримає дистанцію, тому деяким вона може здатися надмірно зарозумілою та егоїстичною натурою. Тільки родичі та друзі знають, як щиро і розкуто вона поводиться в суспільстві близьких людей, перед якими вона може повністю оголити свою душу, не боячись зіткнутися із засудженням та критикою на свою адресу.

Жіноче ім'я Віта наділяє свою носительку такими позитивними якостями, як: чуйність, доброта, сміливість, завзятість та вміння аргументовано обстоювати власну думку.

Негативні риси у характері Віти: самолюбство, гордовитість і холоднокровність.

Вплив науки про зірок

Повне ім'я Віта. Значення імені, характер та доля

Розглядаючи значення імені Віта, характер та долю дівчини, важливо також приділити увагу астрологічній характеристиці імені:

  • Планета-покровитель – Уран. Планета символізує творчість та продуктивне мислення. Люди, яким опікується Уран, є генераторами ідей. Вони прагнуть знайти своє місце у житті та всіляко уникають умовностей, не бажаючи обмежувати свою свободу.
  • Камінь-талісман – лазурит. Повне ім'я Віта наділяє свою володарку сильною життєвою енергією, направити яку правильне русло допоможе талісман з каменем лазуритом. Мінерал приваблює в життя людини любов, вірність, матеріальний достаток та сімейний добробут, а також допомагає позбутися нав'язливих думок та негативних емоцій.
  • Тварина – джміль. Джміль є символом твердих принципів і гуманних цінностей, якими керується людина в житті. Комаха служить тотемом для працьовитих та ініціативних особистостей, які звикли самостійно добиватися своєї мети та рішуче долати всі перешкоди на шляху.

Кохання та секс

Повне ім'я Віта. Значення імені, характер та доля

Повне ім'я Віта – Віталіна характеризує щиру і довірливу дівчину, яка повністю віддається своїм почуттям і прагне здобути щастя в особистому житті. Для неї важливо, щоб її обранець був цілком чесний із нею. Вона ніколи не зможе пробачити чоловікові зраду чи зраду, навіть дрібна брехня стане причиною сварки.

В інтимні відносини Віта вступає лише з кохання. Вона не приймає секс без зобов'язань і ніколи не спілкуватиметься з чоловіком, якщо не буде впевнена в серйозності його намірів. Віта – пристрасна і ніжна коханка, яка прагне доставити в ліжку задоволення чоловікові та за допомогою дотиків, обіймів та поцілунків висловити йому свою любов та прихильність.

Шлюб та сім'я

Повне ім'я Віта. Значення імені, характер та доля

У відносинах Віта прагне набути захисту та підтримки. Її приваблюють розумні і дбайливі чоловіки з сильним характером і життєвими цінностями, що сформувалися. Заміж дівчина, як правило, виходить рано, але не обмежує своє життя сімейним побутом, тому що їй важливо відчувати свободу та мати можливості для самореалізації. Чоловік повинен поважати незалежність Віти та не прагнути обмежувати її вузькими рамками.

Віта стане прекрасною господаркою і люблячою дружиною та матір'ю. Вона дбає про благополуччя своєї сім'ї і багато зусиль докладає для того, щоб у її будинку завжди панували гармонія та спокій.

Сприятлива сумісність у Віти у союзі з Олександром, Дмитром, Марком, Петром, Максимом, Глібом, Тимофієм, Віктором.

Низька ймовірність міцних відносин із Артемом, Миколою, Степаном, Русланом, Семеном, Давидом.

Професія та кар'єра

Повне ім'я Віта. Значення імені, характер та доля

Повне ім'я Віта наділяє свою володарку вольовим характером, який допомагає їй досягти великих висот. Дівчина відважна та розумна, вона не боїться відповідальності і не прагне перекласти важку роботу на чужі плечі. Щоб реалізувати себе у професії, Віта має навчитися виявляти обережність та розсудливість. Важливо у всьому дотримуватися балансу, інакше надмірна наполегливість може призвести до небажаних наслідків.

Віта стане талановитим журналістом, перекладачем, адміністратором, дизайнером чи лікарем. За бажання вона зможе відкрити власний бізнес і стати успішним підприємцем. Працьовитість, рішучість та природний талант – головні складові успіху Віти.

Хобі та захоплення

Повне ім'я Віта. Значення імені, характер та доля

Віта – різнобічна особистість із широким колом інтересів. У вільний час вона любить читати книги, дивитися фільми і слухати музику, усамітнившись у тихій та затишній обстановці. Дівчина любить тварин і із задоволенням доглядає домашніх вихованців. Також Віті подобається займатися облаштуванням будинку та вигадувати різні ідеї дизайну інтер'єру.

Вихідні дівчина вважає за краще проводити в колі сім'ї та друзів. Їй подобаються галасливі компанії, в яких можна весело провести час і відволіктися від повсякденної метушні.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua