Що означає ім'я Володимир: тлумачення, походження, характер та доля

У статті поговоримо, що означає ім'я Володимир. Воно зустрічається досить часто, тому у вас, напевно, є знайома людина з таким ім'ям. Ми поговоримо про значення імені, особливості характеру такої людини та інші аспекти її життя.

Походження

Почнемо з того, що це чоловіче ім'я є давньоруським та церковнослов'янським. Воно було і залишається дуже популярним на Русі. Слов'янське ім'я складається з двох коренів, а саме “влад” та “світ”. Саме тому його трактують як “володар світом”. Але існують такі варіанти трактування, як “шляхетний володар”.

Що означає ім'я Володимир: тлумачення, походження, характер та доля

Слід зазначити, що таємниця імені Володимир не така проста, як здається. Спочатку це ім'я було язичницьким, але після того, як Русь хрестив князь Володимир, ім'я канонізували. Воно дуже поширилося у другій половині ХІХ століття. У світі зустрічається також досить часто, тому що багатьох релігійних чи політичних осіб звали саме так.

Парність

Мало хто знає, що це ім'я має жіночу пару, яка звучить як Володимира. Вона зустрічається вкрай рідко, використовується лише у Болгарії, Польщі, Чехії, Сербії, Україні. При цьому навіть у цих країнах знайти дівчину із таким ім'ям досить важко. Цікаво, що в Грузії є ім'я Велоді, яке вважають скороченим від того, що обговорюється в статті. У католицьких релігійних писаннях цьому імені відповідає Вальдемар.

Володимир: значення імені, характер та доля

Почнемо з того, що така людина з дитинства яскраво поводиться. Зазвичай він добре вчиться, поводиться слухняно. Він стежить за собою, акуратний та охайний. У школі краще за інших освоює точні науки. Вони даються йому досить швидко і без напруги.

Що означає ім'я Володимир: тлумачення, походження, характер та доля

У міру дорослішання хлопчик може захоплюватись суспільними науками, і в них він досягає певного успіху. Також він має гарні схильності до вивчення іноземних мов. Слід зазначити, що з таким ім'ям трохи схильні до ризику, але найчастіше вони поводяться розсудливо.

У молоді роки хлопцеві дуже подобається проводити різні хімічні та фізичні досліди, але дорослі він готовий взятися за щось серйозне і важке. Дуже часто звалює він ношу, яку інші обходять стороною. Робить він це не з марнославства, а тому, що хоче займатися чимось захоплено.

До того ж, такій людині притаманні певні лідерські якості. Так, з дитинства він завжди любить перебувати у центрі уваги та командувати. Відмінною рисою є те, що такий хлопчик потребує покровителя, який допомагатиме йому і даватиме пораду у складній ситуації. Без такої людини Володимиру буде важко орієнтуватися і завойовувати прихильність.

Є велика ймовірність, що авторитетом для нього стануть батьки, він до них прислухатиметься. Однак це можливо тільки в тому випадку, якщо будуть добрі та довірчі стосунки. При цьому вони мають бути ніжними та зворушливими.

Характерною рисою такої людини є те, що навіть у дорослому віці вона уважно ставиться до порад та рекомендацій інших людей.

Що цінує?

Ми вже знаємо, що означає ім'я Володимир, але настав час розібратися в його цінностях. Кого ж помітить така людина? Насамперед він зверне увагу на людей, які вірні та віддані. Йдеться як про людські почуття, так і про принципи. У нього завжди викликатимуть симпатію ті, хто готовий іти за своїми ідеями напролом.

Що означає ім'я Володимир: тлумачення, походження, характер та доля

Він дуже любить перебувати в компанії дотепних та талановитих людей. Цілком може стати інтелектуалом, якщо потрапить у необхідне середовище. Слід зазначити, що з дитячого віку він мріє опинитися у суспільстві людей, які будуть його перевершувати, проте у організацію яких він органічно вписуватися.

Варто згадати, що хлопчик з таким ім'ям легко піддається лестощі, тому йому варто виховувати стриманість до похвали. При цьому він дійсно залежить від думки оточуючих, але тільки від нього залежить, добре це чи погано позначиться на ньому самому. Якщо ця залежність перейде певні межі, то людина робитиме все для того, щоб виправдати надії тих чи інших осіб, навіть якщо вони не варті цього. Якщо ж кордон порушено не буде, то Володимир завжди буде на висоті і зможе чудово себе проявляти, а його репутація буде предметом заздрості.

Сімейне життя

Значення імені Володимира для хлопчика передбачає особливу любов до всього домашнього. Такий чоловік у майбутньому дуже любитиме комфорт, затишок та порядок. При цьому в цілому він досить невибагливий і не потребує нічого особливого у сімейному житті.

Характерною рисою особистості є те, що він не дуже любить свійських тварин. Володимир хоче, щоб його будинок був його фортецею, і лише його. Слід зазначити, що чоловіки з таким ім'ям вірні у шлюбі, але це залежить не тільки від їхніх принципів, а й від того, що вони цінують стабільність, відданість.

Такого чоловіка приваблюють схожі на нього жінки. Інакше кажучи, йому подобаються сильні вольові особи. Як ми говорили вище, він вірний, тому що насамперед вірний своїм моральним принципам. Готовий йти на компроміс і поступатися, але при цьому цінує свою внутрішню незалежність.

Підкорити таких людей дуже складно, з ними краще співпрацювати та бути щирими. Молоді люди з таким ім'ям вступають у сімейне життя рано, але через недосвідченість можуть розчаруватися. Через роки вони зрозуміють, що їм просто не вистачало мудрості, і збудують гармонійніші стосунки.

Що означає ім'я Володимир: тлумачення, походження, характер та доля

Щодо обраниці, то Володимир особливу увагу приділяє романтичності своєї пасії. Він звертає увагу на її зовнішній вигляд, поведінку, одяг, але при цьому не робить із цього якогось культу. Він досить закоханий, але при цьому чудово розуміє різницю між звичайним захопленням і справжніми почуттями. До дітей ставиться рівно і спокійно, бажає, щоб основну увагу їм приділяла дружина.

Позитивні риси

Чоловіки з таким ім'ям відрізняються дуже розвиненою інтуїцією, якою можуть позаздрити навіть жінки. Вони відрізняються сильною волею, а також допитливістю. Не люблять щось абстрактне та теоретичне, тому вміють дуже швидко та продуктивно втілювати ідеї у реальність.

У суспільстві рівних собі такий чоловік займає чільне місце. До його позитивних рис треба віднести привітність та доброзичливість, почуття гумору, доброту. Така людина вміє швидко реагувати на події та приймати рішення, але при цьому чудово вміє планувати.

Негативні риси

Значення імені Володя має негативні сторони, про які слід згадати. Так, такі люди дуже залежні від настрою, тому можуть поводитися часом запально. Також для них характерна конфліктність у певних питаннях.

Що означає ім'я Володимир: тлумачення, походження, характер та доля

Якщо такого чоловіка вивести з себе, можна нажити собі багато проблем. Але також треба зазначити, що оскільки ця людина дуже вимоглива до себе, то вона відноситься до інших людей. Працювати з ним досить складно, якщо ви не такий же перфекціоніст, як і він. Інші люди ризикують заробити нервовий зрив від постійної гонки за результатом.

Сумісність

Такий чоловік досить легко ладнає з усіма, але особливо легко йому спілкуватиметься з жінками на ім'я Алла, Вероніка, Олена, Інна, Ірина, Любов, Наталія, Світлана, Софія. Однак із Дар'єю, Ніною та Тамарою йому буде складно контактувати та знаходити спільну мову.

Професія

Що означає ім'я Володимир для чоловіка у професійному плані? Насамперед така людина відмінно реалізує себе у політиці, бізнесі, підприємництві. Також йому чудово підійде організаторська діяльність, що дозволить реалізувати весь талант. При цьому чоловіки можуть поринути в технічні науки, які їм теж під силу.

У Володимира дуже гнучкий глибокий розум, який дозволяє йому швидко знаходити аргументи, тому він дуже вмів у розмовах та суперечках. Також треба відзначити, що він чудово справляє хороше враження, тому що має прекрасний артистизм. Має багату фантазію, що дозволяє йому реалізувати себе у творчості.

Зазвичай Володимир дуже роботящий і наполегливий у досягненні певної мети. Він жваво відгукується знання і намагається глибоко пізнати суть речей. Він має чудову пам'ять, тому він може паралельно займатися різними видами діяльності однаково продуктивно. Особливих успіхів може досягти у медицині, економіці.

Що означає ім'я Володимир: тлумачення, походження, характер та доля

Відмінна риса такої людини – те, що вона практично повністю занурена у свою роботу. З цього випливає, що будь-яка сфера йому під силу, тому що він повністю себе їй віддаватиме. Працьовитість – основна риса Володимира. Він дуже легко поринає в нову діяльність і дуже неохоче відривається від неї. Він постійно активний, включений у роботу.

Кар'єра та бізнес

Позначення імені Володимира передбачає особливе вміння робити гроші. Така людина готова ризикувати задля досягнення фінансового успіху. Найчастіше його діяльність закінчується позитивно, але при цьому він іноді витрачає гроші зовсім нерозбірливо. Для того, щоб втілити в реальність якісь свої плани, йому необхідно справді багато заробляти, тому що у багатьох питаннях він марнотратний. Це слабке місце Володимира, яке дає зброю його ворогам.

Було б непогано, якби така людина свій капітал вкладала в нерухомість, тому що її продаж займає тривалий час, а значить, людина встигне охолонути і осмислити своє рішення. Володимир багато чого сягає досить швидко, але також швидко може це втратити. Йому не вистачає глибини, проте він має величезну силу творення. Він мислить широко та перспективно.

Здоров'я

Яке у плані здоров'я значення імені та доля? Ім'я Володимир відкриває великі змогу свого носія. Здоров'я повністю залежить від того, наскільки чоловік контролюватиме себе. Треба відзначити, що він схильний до депресії та неврівноваженості, але якщо з юності навчиться правильно знімати стрес, заспокоюватись та контролювати себе, то можна легко уникнути проблем зі здоров'ям. В іншому випадку йому загрожують захворювання органів шлунково-кишкового тракту та серця. Такій людині категорично не можна приймати алкогольні напої, а також будь-які стимулюючі препарати.

Відомі люди

Значення імені Володимира і характеру переплітаються дуже тісно. Так, дуже багато чоловіків з таким ім'ям досягають небувалого успіху. Зазначимо серед них Володимира Атласова, якого вважають за підкорювача Камчатки. Він був звичайним селянином, але побажав іншого життя і домігся його.

Що означає ім'я Володимир: тлумачення, походження, характер та доля

Володимир Мономах – один із найвідоміших носіїв цього імені. Неймовірно популярна історична особа, яка залишила по собі багато найважливіших вчинків. Маяковський – талановитий поет, який був яскравим представником своєї епохи. Набоков – оригінальний письменник, який здобув славу як на батьківщині, так і за кордоном. Даль – талановитий лікар, письменник, а також творець словника. Ленін – неперевершений державний діяч, який вплинув на маси людей. Висоцький – людина, якою захоплюються навіть сьогодні, дуже талановитий композитор, поет, сценарист. Дуров – талановитий дресирувальник та артист цирку. Соловйов – відомий російський філософ і за сумісництвом поет. Русанов – полярний дослідник та мандрівник.

Цей список можна продовжувати ще дуже довго, тому що видатних людей з таким ім'ям є величезна кількість.

Іменини

Коли ж іменини у носіїв імені Володимира? Значення імені та доля мають взаємний вплив, тому дуже важливо такі дні у своєму житті якось виділяти, звертати на них увагу. Їх ще називають днями ангела, тому що в цей час людині супроводжує особлива удача та заступництво. Ви, напевно, це помітите, якщо поспостерігаєте за собою. Справді, бувають такі моменти, коли вам просто неймовірно таланить і все виходить. Для Володимира це 21 червня, 7 лютого, 7 березня, 7 вересня, 9 жовтня, 5 листопада, 5 грудня. Існують ще додаткові дати, але це є основні дні, які необхідно святкувати.

Підсумовуючи зазначимо, що ми розібралися з тим, що означає ім'я Володимир. Воно включає багато різних характеристик. Тільки самій людині вирішувати, які риси у собі приймати, а які заперечувати. Неважливо, що означає ім'я Володимир, якщо людина не слідує своїй природі або виховується в сім'ї, де її натура пригнічується. Величезне значення має контекст всього, що відбувається. Тепер ви знаєте, що означає ім'я Володимир та який потенціал його носія, тож можете робити відповідні висновки.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua