Таємниця імен: сумісність Анастасії та Миколи

Аналіз сумісності якостей, властивих людям, які мають певні імена, дає можливість досягти гармонії у відносинах із близьким людиною. У цьому дуже допомагає антропоніміка. Зараз варто заглибитись у вивчення цієї теми та розібрати її на прикладі сумісності Анастасії та Миколи.

Але для початку слід коротко розглянути особливості, властиві кожному їх.

Анастасія

Дівчині, яка носить це ім'я, властиві такі якості:

 • Доброта та довірливість.
 • Тонка душевна організація.
 • Розвинена інтуїція.
 • Романтизм та мрійливість.
 • Висока моральність.
 • Перемінність настрою.
 • Чуйність і дружелюбність. За цими якостями часто ховається холод до оточуючих, тому що Настя довіряє не всім.
 • Вміння аналізувати ситуації.
 • Зайва самовпевненість.
 • Меланхолічність.
 • Запальність та примхливість.

Якщо говорити про стосунки, то треба відзначити її влюбливість, відданість, вірність і сентиментальність, що межує зі сльозою.

Таємниця імен: сумісність Анастасії та Миколи

Микола

Це суперечлива особистість. Такому чоловікові, який є потайливою, схильною до самоаналізу натурою, властиві такі якості:

 • Широта поглядів та різнобічність.
 • Консерватизм.
 • Дотепність і рухливий розум.
 • Чесність та прямолінійність.
 • Жага діяльності.
 • Уміння та бажання боротися, долати перепони, домагатися цілей.
 • Вибагливість до себе та до оточуючих.
 • Самостійність та незалежність. Він нікому не дозволяє втручатися у своє життя.
 • Іноді виявляється егоїстичність і гордовитість.

Характер Миколи може сильно змінитися, якщо він набуде влади. Він, не зумівши стриматися, стане неприступним, важливим, самолюбним, навіть деспотичним і пихатим. У відносинах цей хлопець скупий на емоції і тихий, але сексуальний і ревнивий.

Таємниця імен: сумісність Анастасії та Миколи

Чи є перспективи?

Тепер можна перейти до розгляду сумісності Анастасії та Миколи. Якщо вірити статистиці та фахівцям, які розуміються на антропоніміці, то ймовірність набуття ними спільного щастя становить приблизно 26%.

Вони навряд чи вийде тривалий союз. Тому що вони різні, і це можна зрозуміти, виходячи з наведених вище характеристик.

Він – темпераментний та владний лідер, якому важливо, щоб підкорялися усі. У тому числі і жінка, яка, на його думку, має робити те, що він задумав. А вона ніжна, витончена натура, яку найменша брутальність може довести до сліз.

Настя, до того ж, прагне стабільності. Вона мріє про чоловіка, який був би рішучим і чуйним залицяльником, щедрим на красиві жести, гучні компліменти та запаморочливі зізнання. А він хоче зустріти самодостатню жінку з високим соціальним статусом (щоб самолюбство потішити), але поступливим характером.

Таємниця імен: сумісність Анастасії та Миколи

Шлях до гармонії

Проте є шанси на те, що сумісність Анастасії та Миколи виявиться перспективною. Можливо, він закохається в неї “по вуха”. А вона, будучи м'якою та ніжною особливою, згладить гострі кути у стосунках і зробить Колю добрішим.

Якщо вони стануть парою, то обоє почуватимуться захищеними. Коля візьме він обов'язок забезпечувати свою сім'ю. Вона займатиметься будинком та створенням у ньому затишку. Вимогливий чоловік залишиться задоволеним її господарністю.

Але до РАГСу вони підуть не через кілька місяців після знайомства. Сумісність Анастасії та Миколи міцнітиме роками. Їхні стосунки взагалі можуть початися з дружби. До речі, вони мають дуже цікаве приятельство, а тому варто про нього розповісти окремо. Але трохи згодом.

Таємниця імен: сумісність Анастасії та Миколи

Життя під одним дахом

Продовжуючи розповідати про сумісність у коханні Анастасії та Миколи, треба зауважити – якщо вони дійшли до РАГСу, то навряд чи розлучаться. Тому що рішення одружитися буде виваженим та обдуманим. Та й станеться це через кілька років стосунків як мінімум.

Сумісність Насті та Миколи міцнітиме з роками. Навіть сторонні бачитимуть, наскільки їхня любов безумовна, а взаєморозуміння тонке.

Цього їм вдається добитися не без зусиль. Партнери вчаться поступатися один одному. Якщо між ними є любов, то кожен розуміє – не важливо, хто має рацію. Вчинити треба так, як буде найкраще для сім'ї.

Дружба

У плані товариства сумісність імен Микола та Анастасія чудова – понад 97%. Ці двоє можуть стати міцними друзями. Дружбу їх, звичайно, складно назвати рівноправною, але обох цей розклад влаштовуватиме.

І лідерство Колі в даному випадку доречне. Він стане покровителем Насті, піклуватиметься про неї, опікуватиметься, спрямовуватиме життя, іноді навіть щедро допомагатиме в якійсь справі матеріально. Дівчина, зауважуючи, що її друг готовий віддати все заради її благополуччя, втратить голову.

Звичайно, тим самим вона йому відплатити не може. Однак цей факт його не засмучує. Тому що найвища нагорода для Колі – можливість бути корисною для близької людини. Так він відчуває свою значущість та перевагу (в хорошому плані). До того ж, Настя майстерно вміє розсипатись у словах подяки. Її дифірамби сильно тішать його самолюбство.

Таємниця імен: сумісність Анастасії та Миколи

Робота

Вище було сказано про сумісність Анастасії та Миколи у шлюбі та дружбі. Насамкінець кілька слів про те, як складаються їхні трудові відносини.

Вони чудово підходять для довгострокового співробітництва ділового характеру. Вони утворюють перспективний та удачливий союз. Удвох Коля та Настя набагато швидше справляються зі складними завданнями.

У їхній діловій парі вона відповідає за спілкування з людьми та креативність. Фантазія та творчий склад розуму Насті у цьому допомагають. А Коля, у свою чергу, успішно розвиває та реалізує запропоновані ідеї з комерційної точки зору, оскільки є кмітливим підприємцем.

Ще їм слід працювати разом як мінімум тому, що Анастасія здатна «протверезити» Миколу, відмовити його від ризику, який йому протипоказаний. Також вона згладжує його жорсткість та деспотичність.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua