Аскер: значення імені, походження, тлумачення долі, характер

Значення імені Аскер тісно переплітається з походженням, і навіть етимологією цього слова. Воно чудово підійде для хлопчика, якому батьки готують долю справжнього бійця, передбачаючи прикрощі, поневіряння та проблеми, які чекають недосвідченого хлопця на його шляху до становлення чоловіком. Походження імені Аскер пов'язане як з арабськими народами, і з традиціями Казахстану. Незважаючи на коріння, воно зустрічається в Україні, Україні, Польщі, Білорусії. Звичайно ж, ім'я Аскер також популярне на Близькому Сході. У найбільш популярному трактуванні воно означає “захисник” або “підтримка”.

Серед варіантів того, що означає ім'я Аскер, також є незламний, непереборний, що вказує на стоїцизм характеру хлопчика. Незважаючи на потужний сакральний посил, виховати у своїй дитині мужність все ж таки доведеться батькам. Тільки ім'я не замінить хлопчику батька. А ось за активного сприяння батька, той швидко стане додатковою опорою сім'ї і носитиме своє древнє найменування з гордістю. Безпосередньо значення імені Аскер практично позбавлене недоліків, слово саме собою красиве і милозвучне, до того ж дуже рідкісне.

Загальна характеристика

Аскер: значення імені, походження, тлумачення долі, характер

Етимологія цього імені впирається в арабське “аскар”, тобто “рать”, “військо”, “воїн”, “солдат”. Залежно від трактування це може вказувати як на можливу агресію дитини, так і на її мужність.

З іншого боку, з казахського, “аскар” може означати “підтримку”, “допомогу”, “соратника”. У будь-якому випадку, ім'я Аскер чудово підійде хлопчику. Щодо побоювань щодо його походження, воно дуже красиво звучить, і підійде навіть споконвічно слов'янській дитині. Якщо ж говорити про основні характерні риси хлопця, якого назвали Аскером, слід відзначити мужність, непохитність, жорсткість, але разом з тим і готовність до розуміння, співчуття.

Національність імені Аскер встановлена приблизно. Орієнтовно – це Саудівська Аравія. Безумовно, на території Близького Сходу воно зустрічається значно частіше, ніж у всьому світі. Однак саме слово досить старе і багатьма вже забуте. Це оцінять ті батьки, які найбільше хочуть вибрати саме древнє, милозвучне наречення. У такому разі їх навряд чи зупинить те, якій національності ім'я Аскер і чи варто його давати, наприклад, маленькому поляку.

Символіка, знаки та їх значення

Залежно від обраного варіанта походження тієї чи іншої назви, варіюється також і його сакральний зміст. Для спрощення завдання, значення імені Аскер варто розглядати саме в розрізі трактування “воїна” та “захисника”, оскільки воно найбільш популярне.

Насамперед слід зазначити, що хлопчик не проявлятиме суттєвого інтересу до астрології, окультизму та містицизму, оскільки знаходиться ближче до світу матеріального, а не духовного.

Проте його знак – це Терези, планета-покровитель – Місяць, метал – срібло, рослина – жимолість, а камінь – халцедон. Аскер рідко віддає перевагу тому чи іншому кольору, підбираючи речі раціонально та з огляду на свою зручність. Втім, астрологи рекомендують йому все ж таки купувати побільше білого, оскільки це відтінок його покровителя.

Число душі Аскера – це “двійка”. Такі люди зустрічаються дуже рідко, оскільки наділені приголомшливою здатністю знаходити спільну мову з будь-ким. Вони обдаровані нехитрим, але видатним розумом є генераторами ідей. Значення імені Аскер дещо розходиться з тим портретом, який представляється при створенні образу інтелектуала, він не дурний і має кмітливість, але все ж тяжіє до практики, а не споглядання.

Зовнішній вигляд та переваги при виборі одягу

Аскер: значення імені, походження, тлумачення долі, характер

Аскер віддає перевагу зручним, міцним і простим речам серйозного, класичного крою. Чи він витрачатиме нечувані суми на покупку дизайнерського взуття чи костюма. Ця людина займає позицію консерватора.

Він не модник, хоча завжди виглядає охайно, акуратно. За тенденціями не стежить і може носити поза офіційною обстановкою свої старі кросівки, оскільки зручно. Не буде одягати брудне, навіть якщо дуже треба. Прагне підтримувати свій гардероб у постійній чистоті та порядку, не лінується чистити взуття кожен день, воліючи мати мало пар, але гарної якості. Втім, це зовсім не робить юнака сірою мишею.

Його легко помітити в натовпі по гордовитій поставі, плавній ході та ввічливості. Він намагається завжди дотримуватися норм пристойності, що послужить хлопцеві хорошу службу у більш дорослому житті, але може стати причиною конфліктів у підлітковому віці.

Особистість та ключовий вектор розвитку характеру

Аскер: значення імені, походження, тлумачення долі, характер

Аскер відстоюватиме свою думку в будь-якій ситуації, це слід знати перш за все. Крім того, він дуже вимогливий до батька, і якщо той зрадить ідеали дитини, ставиться до нього підкреслено холодно.

У дитинстві і ближче до школи хлопчик стане частим учасником різних бійок, але рідко виступає ініціатором, він прагне підтримувати своїх друзів і завжди приходить на допомогу. До речі, про знайомих: носій імені Аскер надзвичайно гнучкий у розмові, що дає йому необмежене коло зустрічей. Він легко йде на контакт, але сам залишається закритим.

Аскер самодостатній, дисциплінований, міцний. Незалежно від того, які проблеми наздогнали чоловіка в житті, справлятися він звик сам, не беручи до уваги навіть найближчих і щиро не розуміючи, чому вони ображаються на нього через це.

В дитинстві

Надутий, мов павич, і серйозний, як міністр, – це про нього. Аскер виглядає так, ніби постарів ще до того, як досяг повноліття. Він говорить повільно, підкреслено правильно вимовляючи слова, але мислить дуже швидко та розгорнуто. Набагато випереджає своїх однолітків за рахунок посидючості, підвищеної уваги, недитячої витримки. Незважаючи на здавалося б вроджену безпосередність, Аскер залишається закритим. Надалі це психологічне затворництво тільки посилюватиметься, погрожуючи залишити хлопчика наодинці зі своїми проблемами. Втім, не можна сказати також, що він усунений і апатичний, просто утримує всіх, навіть батьків, на відстані свого внутрішнього світу.

Будучи підлітком

Аскер: значення імені, походження, тлумачення долі, характер

Рано усвідомивши, що він хоче від життя, Аскер не завдасть проблем батькам, будучи підлітком. Бажання змінити світ – це не про нього, тож максималізму можна не побоюватися. З іншого боку, Аскер постійно вдосконалює себе і сконцентрований на саморозвитку, тому перманентних пошуків своїх захоплень не уникнути. Такі починання варто підтримувати, інакше є ризик втратити навіть той незначний зв'язок із підлітком, який вже має батьків.

Доросле життя та пріоритети

Аскер: значення імені, походження, тлумачення долі, характер

Аскер подорослішає рано. Він самостійний, тяжіє до свого забезпечення. Легко і свідомо йде працювати, оскільки вірить, що це піде йому на користь. Згодом абсолютно відмовиться від допомоги батьків. У такому разі не варто тиснути на нього та вимагати уваги, інакше чоловік закриється назавжди, і батькам залишиться бачити свого сина кілька разів на рік на святах. Необхідно зрозуміти, що він надзвичайно самодостатній і, в першу чергу, хоче саме цього. Що ж до роботи, то незалежно від вибору професії, Аскер досягне в ній небувалих успіхів. Просто тому, що може змусити себе робити те, що треба, а не хочеться.

Особисте життя та сім'я

Аскер: значення імені, походження, тлумачення долі, характер

Сім'я для цієї людини – дуже складне питання. Незважаючи на те, що значення імені Аскер – це “захисник”, він звик надавати протекцію тільки самому собі. Так, він егоїст, і з цим доведеться миритись. Він постійно розвивається, того ж вимагає від партнера, ставлячи планку все вище та вище. Досягти його рівня виходить далеко не відразу, сам же Аскер охолоне і втрачатиме інтерес до партнерки. Внаслідок цього чоловік ризикує залишитися один. При правильному вихованні такого егоцентризму можна уникнути, але надалі все залежить від самого Аскера.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua