Ім'я Веста: походження, значення, характер та доля, сумісність

Ім'я Веста зустрічається у міфології Стародавнього Риму. Його носить богиня, яка вважається хранителькою сімейного вогнища та жертовного вогню. Культ її розвінчали багато років тому, проте ім'я лишилося. Ось уже не перше століття воно доступне простим смертним.

Історія імені Веста

Вперше воно згадується у міфології Стародавнього Риму. Богиня, що носить його, відповідає за жертовний вогонь та сімейне вогнище. Більшість лінгвістів дотримувалася саме цієї версії про походження імені Веста. Значення його – “покровителька”.

Ім'я Веста: походження, значення, характер та доля, сумісність

Римська версія – найпопулярніша, але не єдина. Деякі дослідники наполягають на слов'янському корінні імені. Воно могло утворитися від давньослов'янського слова, що означає «відомість».

Ім'я Веста часто можна почути у країнах Східної Європи. В Україні воно не поширене, але все ж таки зустрічається.

Дитинство

Отже, найімовірніше значення імені Веста – «покровителька». Називаючи так дочку, батьки повинні приготуватися вирощувати командира «у спідниці». Сильний і непохитний характер Вести дається взнаки вже в дитинстві. Якщо цій дівчинці щось не дозволяють, вона обов'язково закотить істерику. Виховувати непоступливу, свавільну, вперту панянку дуже нелегко.

Ім'я Веста: походження, значення, характер та доля, сумісність

Через свою неуживливу вдачу Веста насилу знаходить спільну мову з іншими дітьми. Вона краще шанує книгу, ніж візьме участь у колективних іграх.

Характеристика

Жінка під назвою Веста – великий оригінал. З будь-якого питання вона має свою точку зору, не звертає уваги думки інших. Ця жінка здатна на химерні та ексцентричні витівки. У спілкуванні Веста віддає перевагу іронічній манері.

Власниця імені – людина, яку роздирають внутрішні протиріччя. Вже в юності Веста досконало опановує мистецтво самоконтролю, тому про внутрішню боротьбу мало хто здогадується. Повільний темп життя цієї панянки не підходить, рутина відверто її пригнічує. Веста воліє рішучі дії перед довгими роздумами, нічого не відкладає. Вона наполеглива і впевнена у собі, що іноді створює їй труднощі у спілкуванні з оточуючими. Веста може відверто тиснути на людей, використовувати їх у особистих інтересах.

Веста – добра жінка, яка не відмовляє у допомозі іншим. Заздрість не властива, вона рідко стежить за чужими успіхами. Бути такою, як все для неї немислимо, вона завжди намагається виділитися, привернути увагу. Веста робить це за допомогою незвичайної манери спілкування та екстравагантного зовнішнього вигляду.

Плюси і мінуси

Якими позитивними та негативними якостями наділена Веста? Що означає ім'я у цьому сенсі?

Ім'я Веста: походження, значення, характер та доля, сумісність

Хороших якостей у Вести багато. Вона добра і чуйна, прагне справедливості. Веста самостійна, не чекатиме допомоги у складній ситуації, а вибереться з неї сама. Також вона надійна, стабільна, відповідальна. Ніщо не змусить Весту піти на обман, вона вважає за краще завжди говорити правду.

Веста має й певні недоліки. Ця жінка дуже вперта. Їй нелегко дослухатися порад, навіть якщо вони розумні. Її звичка маніпулювати та чинити тиск викликає роздратування в інших людей. Також оточуючим можуть подобатися її постійні спроби привернути увагу.

Захоплення

Як проводить свій вільний час жінка на ім'я Веста? Природа щедро наділила її різноманітними талантами.

Ім'я Веста: походження, значення, характер та доля, сумісність

Дівчина, названа цим ім'ям, найчастіше вміє співати, танцювати, малювати. Також Веста може писати вірші, писати романи.

Кохання, секс

Самотність, рутина – все це протипоказано Весті. Цій жінці подобається бувати в галасливому суспільстві. Вона завжди приймає запрошення на вечірки та свята. Веста помітно і яскраво одягається. Звичайно ж, навколо такої дами в'ється безліч залицяльників. Перед чарівністю та шармом її здатні встояти небагато.

Ім'я Веста: походження, значення, характер та доля, сумісність

Швидколітні зв'язки не для Вести. При виборі пари вона керується чіткими умовами, ніколи не опускає планку. Але якщо Веста закохується, то віддається обранцеві всім серцем та душею. Лише в цьому випадку вона отримує насолоду від сексу. Їй важливо бути з партнером на одній хвилі, відчувати його настрій.

Шлюб, сім'я

Веста виходить заміж зарано. Вона переконана, що роль лідера в сім'ї належить їй. Якщо її чоловікові не вдається змиритися з цим, то рано чи пізно він стає колишнім. Весті підходить поступливий і спокійний хлопець, який згоден бути веденим у їхньому союзі. З такою людиною вона зможе здобути щастя.

Веста – чудова господиня. Вона робить все можливе, щоб подарувати чоловікові відчуття домашнього комфорту. Створенню затишку ця жінка присвячує багато часу. Також вона стає відповідальною та суворою матір'ю. Діти Вести гармонійно розвиватимуться. Вона не дозволить їм балуватися і вередувати.

Сумісність імен

При виборі чоловіка Веста керується різними умовами. Про сумісність імен їй також не слід забувати. Роман, Матвій, Олег, Євген, Остап, Радомир, Святослав, Ернест, Дмитро, Сергій – чоловіки, які їй підходять.

Кар'єра

Жінка на ім'я Веста при виборі професії враховує свої здібності. Їй підходить та сфера діяльності, яка дозволить виявити найкращі якості. Веста може зайнятися творчою діяльністю, пов'язати своє життя з танцями, співом, малюванням, твором.

Ім'я Веста: походження, значення, характер та доля, сумісність

Цю даму може залучити активна робота, яка передбачає постійне використання нововведень, розвиток. Наприклад, може стати науковим співробітником. Весті не варто робити ставку на професії, успіх в яких залежить від уміння жити з людьми.

Доля

Життя Вести складеться добре, якщо воно не помилиться у виборі професії. Справа, якій вона вирішить присвятити себе, має приносити їй задоволення. Чудово, якщо воно матиме на увазі участь у великомасштабних проектах, поїздки до різних країн.

Веста – не кар'єристка, чоловік та діти завжди будуть для неї на першому плані. Вона може пишатися собою та отримувати задоволення від життя в ролі домогосподарки.

Здоров'я

Дівчинка на ім'я Веста не має міцного здоров'я. Батькам бажано займатися її гартуванням, віддати доньку у спортивну секцію. Слабке місце дорослої Вести – дихальна система. Багато носіїв імені схильні до хвороб легень. Збоїв у роботі інших органів та систем, як правило, не виникає.

Астрологія, нумерологія

Чотири – число імені Вести. Воно свідчить про наполегливість у досягненні мети, здатність вибратися зі складної ситуації, самостійності. Для цього людини важливе визнання в суспільстві, проте живе він за своїми законами та правилами, відрізняється норовливістю. Підкорятися йому не подобається, він вважає за краще диктувати умови. До марнотратства він не схильний, з грошима звертається дбайливо.

  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • Знак Зодіаку – Стрілець.
  • Рослина-талісман – евкаліпт.
  • Камінь-талісман – гіацинт.
  • Дерево-талісман – абрикос.
  • Сприятливий колір – малиновий.
  • Щасливий день – четвер.
  • Тотемна тварина – дельфін.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua