Ім'я Авнер: походження та значення

Ім'я Авенір має дуже стародавнє, можна навіть сказати старовинне коріння. Воно сходить до однієї з релігійних персоналій, а також має сильний сакральний зміст. Хлопчик, якому довелося носити таке благородне ім'я, у майбутньому стане успішним, дисциплінованим, сильним, справжньою опорою для своїх батьків. Специфічне ім'я Авнер наділяє дитину певною височиною, духовністю, що виділяють її серед однолітків. Незважаючи на те, що в країнах СНД воно зустрічається відносно рідко, відмінно підійде малюкові, оскільки дуже милозвучно.

Як воно виникло

Ім'я Авнер: походження та значення

Походження імені Авнер тісно пов'язане з індійським царем. Він прославився мудрою політикою, поміркованістю, терпимістю та релігійною запопадливістю. У перекладі ім'я означає «батько світла». При цьому навіть з урахуванням східного коріння звучить цілком природно для європейця, незважаючи на походження імені. Ім'я Авнер найчастіше зустрічається в Ізраїлі, Саудівській Аравії, Туреччині, Єгипті. Проте з урахуванням культурної асиміляції цих народів із північними сусідами, його не можна назвати надто екзотичним. Національність імені Авнер єврейська. Має також такі трактування: “Бог є світоч”, “осяяний світлом”, “носій світла”. Кожен із варіантів значення вказує на одухотвореність дитини.

Сакральні символи

Планета-покровитель хлопчика – Уран. Стихія – вітер, холодний та сухий. Свої іменини Авнер справляє 2 та 5 грудня. Астрологічні знаки, з ним сумісні – це Козеріг та Водолій. Люди, народжені під заступництвом цих символів, відрізняються серйозністю, діловою вдачею, дисципліною та трудовою запопадливістю. Вподобаний колір – фіолетовий, чорний. Тварина – електричний вугор, рослина – осика, камінь – аметист.

Ім'я Авенір має вкрай тісний зв'язок зі стихією повітря, тому хлопцю слід дотримуватись загальних рекомендацій, властивих астрологічним знакам даної сили. Наприклад, не варто пов'язувати своє життя із представником вогненної стихії, оскільки це завершиться конфліктом. Значення імені Авнер тісно переплетено з усім містичним, сакральним, але сам хлопчик, при цьому, вкрай далекий від астрології та незвіданого, віддаючи перевагу більш діловим і серйозним сферам інтересів.

Число душі

Ім'я Авнер: походження та значення

Носій імені Авенір має число душі 8. Такі люди спочатку схильні до ведення бізнесу. Вони здаються холодними та відстороненими, хоча насправді просто занурені у роздуми. Авнер не є винятком. Найчастіше має серйозну прихильність до своєї роботи і відчуває гостре бажання довести все до кінця, що позитивно впливає на відповідальність людини. Найчастіше начальство високо оцінює і свідомо готує такого кадру до просування нагору.

Загальні риси характеру

Ім'я Авнер наділяє хлопчика дуже глибоким, сильним характером, височиною. Він чемний, ввічливий, зібраний, серйозний. Навіть будучи дитиною, Авнер, начебто, пустує менше своїх однолітків і набагато більш зацікавлений у навчанні. Він завжди чимось зайнятий, навіть якщо це просто домашні обов'язки. Юнак надмірно відповідальний, що нерідко створює проблеми безпосередньо самому Авеніру. Оточуючі цінують його за прямоту, дух лідерства, а також неабиякий розум, який хлопець спрямовує на досягнення цілей. Воістину, носія імені Авнер дуже важко застати у пустому стані духу і тіла. Цілком можливо, що безпосередньо самому хлопцеві необхідно приділяти більше часу відпочинку, інакше є ризик перегоріти.

Зовнішній вигляд

Ім'я Авнер: походження та значення

Носій імені Авенір має вкрай просте ставлення до одягу. Вона має бути зручною, відповідною за стилем заходу та практичною. Це та людина, яка має в шафі п'ять і більше однакових костюмів, якщо вони подобаються самому Авнеру. Такий стан речей хлопця анітрохи не переймається, бо за модою він не стежить. При цьому не можна сказати, що сам Авнер виглядає неохайно або відвертим хіпстером. Він легко орієнтується у традиційному стилі, класиці, офісному напрямку. Віддає перевагу приглушеним відтінкам і ніколи не вибере, наприклад, яскраво-жовтий піджак. Його вподобаний стиль – це невмираюча класика та ділові костюми. Навіть для занять спортом Авнер вибере щось приглушеного забарвлення та максимально зручне.

Ставлення до роботи та бізнесу

Ім'я Авнер: походження та значення

Авнер – трудоголік. Рідко серед його знайомих знайдеться така сама людина з величезним прагненням до праці. Він завжди у справах, буквально. Похід на вулицю, поїздка на велосипеді, покупки – все розплановано з прискіпливістю, яка може лякати спочатку. Він схильний до бізнесу, нових сфер діяльності, керівних посад. До своєї трудової функції Авнер підходить зі скрупульозністю фанатика і може, наприклад, довго досліджувати один об'єкт просто для того, щоб пізніше покращити його. Це стосується і персоналу, який працює під керівництвом Авеніра. Він нагадує єдиний організм, який працює під незримим, але жорстоким керівництвом з боку професіонала. Без щепленої людяності Авнер здатний перетворитися на деспота, але цього досить просто уникнути, оскільки він украй поважає своїх батьків.

Особисте життя та сім'я

Ім'я Авнер: походження та значення

На жаль, у цих сферах життя і проявляється слабка сторона Авнера. Він погано уявляє собі, що таке турбота, романтика та залицяння. До вибору партнерки підходить зі скрупульозністю, може довго жити на самоті і одружитися виключно з практичних спонукань. Але завжди залишається вірним своїм принципам, погано переносить тиск чи неспроможність з боку партнера, що незмінно тягне за собою розрив. Після цього, Авнер часто відразу йде з головою в роботу, і до нього неможливо достукатися. Незважаючи на холодність, він вразливий, і очікує від партнерки розуміння, тільки в такому випадку може стати справжнім батьком і чоловіком, що любить.

Головне – при виборі імені враховувати гармонійне співзвуччя з прізвищем та по-батькові. Щоб воно не вибивалося з контексту, інакше дитині некомфортно представлятиметься у дорослому житті. І ще один момент, не варто відмовлятися від імені, якщо припали не до душі деякі характеристики, адже виховання малюка у ваших руках.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua