Чоловік дратує жінку, з якою зустрічається, звичками – що робити

Чоловік дратує жінку, з якою зустрічається, звичками – що робити

Давай почнемо з того, що для емоції роздратування характерні розчарування та гнів. І якщо брати за основу розчарування, то виходить, що ключовим є невиправдані очікування, і як наслідок — незадоволеність партнером. Провідна смислова складова — роздратування з урахуванням незадоволених очікувань.

Більше того, коли немає належної розрядки і роздратування лише накопичуватись, нескладно дійти логічного висновку: між потенційними партнерами відбуваються систематичні сутички у вигляді конфліктів інтересів. Не завжди буває так, що є можливість звернутися за допомогою до фахівця та опрацювати з ним емоцію роздратування.

Ми навіть не беремо до уваги подружні пари, які разом мешкають і мають спільний побут. Йдеться про початкові етапи, по суті, про зародження відносин.

Чому жінку дратує чоловік

Чоловік дратує жінку, з якою зустрічається, звичками – що робити

Фото автора Darko Simancas: Pexels

Як було зазначено вище, ми говоримо про етап «зустрічання», а не про спільне проживання. Бо це вже інший етап зі своїми «заморочками» та проблемними місцями.

І якщо ти відчуваєш роздратування, ще не проживаючи спільно з чоловіком, наведені нижче причини допоможуть тобі розібратися в почуттях до нього, і ухвалити остаточне рішення: піти або, підкоригувавши проблемні місця — залишитися, тим самим підводячи ваші стосунки до етапу «довгострокова перспектива».

Як то кажуть, між нами, дівчатками, напевно, кожній хочеться красивих жестів і уваги, і вже зрозуміло — цукерково-букетного періоду: коли чоловік дарує квіти, милі подарунки, робить приємні сюрпризи, і т. д. І, якщо говорить про роздратуванні, можливо два сценарії розвитку відносин, які породять цю емоцію.

Відсутність у відносинах цукерково-букетного періоду

Буває так, що цей «солодкий» період відсутній із самого початку. Чоловік не подарує, навіть якусь схудлу квіточку, не кажучи вже про те, щоб «піднести» масштабніші подарунки. І на самому початку зародження стосунків жінка може не особливо звертати увагу на такий підхід з боку чоловіка. Тому можуть бути різні причини.

Для прикладу: вона спочатку не сприймала чоловіка всерйоз і відповідно не чекала від нього якихось широких жестів у вигляді матеріальних знаків уваги. Щоб ти розуміла, під матеріальними подарунками немає на увазі щось дороге.

Мається на увазі те, що чоловік запрошує не просто у парку погуляти, або сходити на безкоштовну виставку, а таки витрачає якісь матеріальні кошти на дозвілля або робить незначний презент у вигляді квітів.

І якщо розвивати цю тему далі, то, до певного моменту, поки чоловік не був у фокусі уваги як потенційний партнер, відсутність таких знаків уваги з його боку не сприймалася як подразник. А ось потім, як і, напевно, кожній (але не стверджуватимемо 100%, бо бувають винятки з правил), жінці хочеться розуміти, що і вона перебуває у фокусі уваги чоловіка. Простіше кажучи, якщо доглядає, то сприймає її як потенційну обраницю.

Чоловік дратує жінку, з якою зустрічається, звичками – що робити

4 причини, чому ви в стані роздратування

Або жінка спочатку робила ставку на його внутрішні якості чи зовнішню привабливість, і до якогось моменту цього вистачало. Але коли чоловік дає їй тільки, що називається «зірку з неба», а подруги вихваляються шикарними букетами і бередять її душу розповідями про романтичні вечори в шикарній обстановці або запрошеннями на якісь масштабні заходи, у неї виникає резонне роздратування на ґрунті висновку: « А чому у мене все так просто, і немає нічого подібного?!

Коли чоловік постійно зайнятий

Тільки уяви, ви домовилися кудись піти. Ти весь день (ну чи пів дня) готувалася, вбиралася для нього, і в останній момент дзвінок, і ти чуєш: «Пробач! Сьогодні не вдасться побачитися тому, що роботі аврал», або термінові робили, або… по суті, неважливо що, бо провідна ланка він постійно зайнятий.

Ще можна зрозуміти, коли перенесення зустрічі одноразове, але в тих випадках, коли це вже система, як думаєш, що ти відчуватимеш?

Правильно, звичайно ж – роздратування. Коли знову доведеться йти одній і розважати саму себе, або коли в черговий раз усі подруги будуть з коханими, а ти знову одна, або коли негайно треба продзвонювати подруг, і просити їх піти на захід з тобою.

Про який цукерково-букетний період може взагалі йтися, якщо він постійно зайнятий? Тут можна замислитися, а чи не відправити такого чоловіка в далекий похід, і сфокусуватися на комусь гіднішому, — тій людині, яка цінуватиме тебе, і твій час!

Чому чоловіка дратує жінка, з якою він зустрічається

Давай тепер, на цукерково-букетний період, подивимося очима чоловіка. Ти дізнаєшся багато цікавого. І так, коли жінка буквально в лоба, говорить про те, що хоче уваги у вигляді подарунків, чоловік може розцінювати це як користь з її боку. Мовляв: «Яка вимоглива особа! Чи бачите подарунки їй подавай. Ми ще до ладу не знайомі, а я вже повинен вкладатися!».

Подібне бачення може бути зумовлене такими факторами:

  • переконання, що жінка є корисливою особою і нею рухають не почуття у вигляді симпатії, а отримання матеріальної вигоди;
  • банальна жадібність чоловіка;
  • хитке матеріальне становище чоловіка. І тут не потрібно плутати жадібно. Так, ти можеш посперечатися і апелювати до того, що на одну квіточку гроші, за бажання, завжди можна знайти.

І ми з тобою, якоюсь мірою згодні, але давай, таки подивимося на ситуацію очима чоловіка: коли він у пошуках, за матеріально-хиткої нестабільності, він може відштовхуватися від наступного переконання: «Навіщо мені витрачатися на жінку, з якою я ледве знайомий, і яка зустрічається сьогодні зі мною, а завтра буде з іншою?».

У цій частині, звичайно, написано трохи перебільшено, якщо брати до уваги зародження відносин, які припускають те, що люди начебто зустрічаються, але їх відносини ще не доросли до того етапу, коли виключаються зустрічі з іншими.

Як ти бачиш, вимальовується навіть не матеріальна підкладка, а якесь почуття власництва, яке говорить чоловікові буквально наступне: «Як тільки вона буде виключно зі мною, я готовий вкладатися у стосунки і радувати її приємними презентами».

І якщо резюмувати виходить буквально таке:

Чоловік дратує жінку, з якою зустрічається, звичками – що робити

Giphy

  • Роздратування виникає тоді, коли чоловік ще не визначився його ця жінка чи ні, але при цьому вона вже чекає від нього певних вкладень. І виходить, що потенційна обраниця начебто чимось зачепила, але претензії з її боку як кістка в горлі.

Якщо відійти від матеріального, ще причиною роздратування може бути легкість і необов'язковість. Мається на увазі те, коли жінка постійно спізнюється, змушуючи чоловіка довго чекати. Така лінія поведінки, ще більш-менш доречна на, вже на початкових етапах, але, коли це стає нормою, виникає роздратування. Запізнення починають сприймати як неповагу до його особи.

Чому присутній акцент на грошах

Ти, мабуть, звернула увагу, що лейтмотивом розкриття теми стала матеріальна сторона. Як ти розумієш, акцент на ній зроблений не просто. Звичайно, можливо, багато інших причин, але вони вже будуть другорядними. Як би там не було, проте ми вже неодноразово це повторювали, що багатьом з нас хочеться уваги. І на початкових етапах зародження відносин, саме якість букетно-цукеркового періоду відображає всю сутність відносин.

Безперечно, багато жінок є самодостатніми, і матеріальна сторона для них на другому місці. Але давай чесно, коли чоловік сідатиме на їхню шию, і звішує ніжки, при цьому крім гарних слів і нескінченних обіцянок, нічого їм не дає, це рано чи пізно дратуватиме.

Те саме стосується і чоловіків. Підкладкою також є матеріальна частина, як є оцінка жінки: корислива чи ні. Якщо вона потрапить у першу категорію, то з великою ймовірністю не розглядатиметься як постійна супутниця для життя, максимум на що вона може розраховувати — легкі стосунки, які ні до чого не зобов'язують.

Вже якщо зовсім говорити просто, за підсумками, роздратування, на тлі незадоволеності відносинами, це просто різний погляд на ту саму ситуацію: коли у кожного своя правда.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua