Знайшла листування чоловіка з іншими дівчатами – що робити з коханками

Знайшла листування чоловіка з іншими дівчатами – що робити з коханками

Гіркота образи, біль, страх, розчарування, гнів і нездійснені мрії. Все це відчуває жінка, коли знаходить листування чоловіка з іншого. Світ ніби руйнується, думки плутаються і неможливо зрозуміти, що робити далі.

Головне – зберегти голову холодною

Знайшла листування чоловіка з іншими дівчатами – що робити з коханками

Фото автора Anna Nekrashevich: Pexels

Якщо ти зіткнулася з подібною ситуацією, не варто з гарячого приймати рішення, всі дії вживай, тільки коли емоції затихнуть, і ти зможеш виважено і обдумано підійти до вирішення питання.

Усі неодноразово чули, що шукати інформацію в телефоні чоловіка неправильно. Проте ситуації, щоправда, бувають різні.

Можливо, ти випадково виявила неприємні факти, а можливо й хотіла сама щось відшукати. У будь-якому випадку, звинувачувати себе за це немає сенсу. Все вже сталося.

Характер листування має значення, адже є величезна різниця між легким фліртом та спілкуванням на тему вже наявних близьких стосунків між чоловіком та іншою жінкою. Тому перш, ніж влаштовувати скандал і з'ясування стосунків, варто розібратися докладніше в ситуації, що склалася.

Чого не варто робити, коли виявила листування

 • НЕ панікуй.

Паніка нічого не приведе. Ти лишень розтратиш енергію та сили, які тобі зараз так потрібні.

 • Не ухвалюй відповідальних рішень.

Розмови про розлучення, збирання речей варто відкласти доти, доки не проясниться вся ситуація цілком. А вже після часу твоя думка здатна змінитися кардинально.

 • Не з'ясуй стосунки із «суперницею».

Не варто дзвонити кривдниці та намагатися закликати її до совісті. Погрожувати та лякати, тим більше не варто. Відповідальність за листування перед тобою несе виключно твій чоловік, адже він вирішив вступити в діалог, його ніхто не примушував.

 • Чи не маніпулюй.

Не варто шантажувати чоловіка дітьми, побутовими моментами. Перестати готувати вечерю чи припинити прати йому речі — не правильна стратегія. Це може лише посилити ваші стосунки.

Які кроки варто зробити відразу після того, як листування виявлено

 • Дай собі час.

Варто переварити те, що ти дізналася, укласти у своїй голові. Буває так, що через деякий час, ти вже не так гостро сприймаєш ту саму ситуацію, ніж на самому початку. Емоційний сплеск йде, і ти здатна мислити раціональніше.

 • Віднови спокій.

Буря емоцій, що кипить усередині тебе, не дає нормально спати, думати, працювати? Варто попрацювати над здобуттям спокою. Для зняття гострого стресу застосовують медитації, засновані на відновленні дихання, спорт і прогулянки на свіжому повітрі.

 • Спостерігай.

Якщо листування несе безневинний флірт, можливо, ситуація сама нормалізується і чоловік вирішить відмовитися від подібного спілкування. Так буває, якщо чоловік відповів на ініціативу жінки, яка захотіла спілкуватися, але потім зрозумів, що йому це не потрібно.

Якщо листування про більш особисті стосунки, пауза потрібна лише для того, щоб зрозуміти, як діяти далі.

 • Продумай план дії.

Коли твій внутрішній стан трохи нормалізувався, подумай, як ти будуватимеш відверту розмову, що саме ти хочеш донести до партнера. Ти маєш розуміти якого результату очікуєш, і дотримуватись своєї мети.

Знайшла листування чоловіка з іншими дівчатами – що робити з коханками

Чоловік листується з іншими жінками. Що робити?

Відверта розмова

 • Вибери для розмови відповідну атмосферу.

Краще усамітнитися, щоб вам ніхто не заважав. Адже якщо в момент розмови поруч бігатимуть діти та постійно проситимуть чимось допомогти, розмова може не принести бажаного результату. Запитай чоловіка, чи може він приділити тобі час, тоді тільки варто починати розмову.

 • Спокійно розкажи чоловікові, що ти знаєш про листування.

Намагайся це повідомляти не як претензії, а просто як відомий факт. Поводься впевнено і рішуче. Не піддавайся емоціям та бажанню влаштувати скандал.

 • Дізнайся, чому так сталося, що безпосередньо підштовхнуло його до листування з іншого.

Можливо, йому не вистачає чогось у ваших стосунках. На жаль, чоловіки не люблять розмовляти про свої почуття і те, що всередині, тому він може бути закритий і не здатний розмовляти відверто.

 • Скажи про свої почуття.

Про почуття варто говорити також, не втрачаючи самовладання. Проговори, як тобі було неприємно, поділися тим, що відчуваєш зараз. Подивися, як він відреагує на твою відвертість. Повідом про те, що не хочеш бути в подібній ситуації, оскільки вона завдає тобі болю.

 • Запитай, як він планує вчинити.

Оскільки листування – це його відповідальність, розплутувати цю історію доведеться йому. Іноді жінка сама бере все до рук: видаляє повідомлення, дзвонить «суперниці», шукає причину в собі. Однак правильно буде, якщо чоловік сам думатиме, як вашій родині вийти із ситуації.

 • Дай чоловікові час.

Чоловіки говорять менше за жінок, у них по-іншому влаштований мозок. Їм потрібно більше часу для формулювання думок та рішень. Тому, можливо, під час поточної розмови він не буде готовий одразу давати відповіді. Дай йому трохи часу, не тисни на нього.

 • Не забувай, що всі роблять помилки.

У ході розмови не варто забувати і про те, що ми не ідеальні всі без винятку, тому варто до чоловіка ставитися як до людини, яка оступилася, але здатна все виправити. Навіть якщо тобі складно буде змиритися з подіями, пробачити все ж таки буде необхідно, адже нести образи за собою важко і руйнівно.

 • Прийміть рішення.

Якщо ситуація стосується вас обох, рішення залежить від вас двох і від вашої готовності змінювати відносини. Вам варто зрозуміти, що вам обом доведеться тепер змінити стосунки, працювати над ними. Адже інакше, ви повернетеся в ту саму точку, звідки намагаєтеся піти зараз.

Яку роботу над собою варто провести

Не має значення, яке рішення ви приймете і до чого приведе подібна правда, тобі варто попрацювати над собою. І це не про те, що ти погана і тобі треба змінюватися.

Як правило, чоловіки починають переписуватись у тому випадку, коли жінка зміщує фокус уваги з чоловіка на дітей. Насправді це нормально і провини в цьому твоїй немає ніякої. Просто сім'я перетворюється і не всі учасники готові до таких змін.

Ще однією причиною, може бути те, що жінка настільки занурюється у роль дружини та мами, що забуває про себе саму. Вона мало приділяє часу собі, не береже своїх сил, віддається без залишку побутовим питанням. Втрачаючи свою жіночу енергію, їй просто нема чого дати своєму чоловікові.

Саме тому тобі варто всі сили витратити на повернення любові до себе:

 • Не звинувачуй себе.

Навіть якщо ти почала приділяти чоловікові, мало часу, звинувачувати себе в цьому немає сенсу. Просто обставини склалися таким чином, що життя вимагало змін. Тим більше, стосунки – це робота двох людей, тому й відповідальність належить обом.

 • Приділяй час своїм хобі.

Згадай, що тобі раніше приносило задоволення. Знаходь час, щоб присвятити цим заняттям хоч трохи себе. Будь-які хобі сприяють приємним, позитивним емоціям.

 • Доглядай за собою.

Найчастіше проводи час наодинці із собою. Це не обов'язково похід у салон краси, ти можеш приділяти собі час та вдома. Але не зневажай цього пункту, адже якщо ти не любитимеш себе, оточуючі також не захочуть любити і піклуватися про тебе.

 • Пести себе.

Дозволь собі більше. Хто, якщо не ти, собі дозволятимеш те, що ти по-справжньому бажаєш. А потім і інші будуть ставитись до тебе більш уважно.

 • Розвивай свою жіночу енергію.

Танці, йога, плавання сприяють жіночності твого тіла. Кулінарія, музика, малювання – відмінні супутники з набуття гармонії та спокою. Душевні посиденьки з подругами допомагають зняти напругу і занурюють тебе у жіночу та приємну атмосферу.

Зміна фокусу зі стресової ситуації на себе кохану дає можливість трохи розвантажити думки, сприяє усвідомленню справжніх бажань та допомагає прийняти правильне рішення. Настав час згадати про себе, адже найдорожча цінність – це ти сама.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua