Чому дівчата не люблять добрих хлопців – думка психолога

Чому дівчата не люблять добрих хлопців - думка психолога

Американський журнал Evolutionary Psychology на початку 21 століття провів дослідження, в результаті якого було з'ясовано, що 80% дівчат, які брали участь у ньому, симпатизують «поганим хлопцям».

Звичайно, цей експеримент може і не відображати всієї картини, але все-таки він доводить, що стосунки між дівчатами та «поганими хлопцями» є. Давай подивимося, чому жінкам подобається такий тип чоловіків.

Хороший хлопець – який хлопець

Чому дівчата не люблять добрих хлопців - думка психолога

Фото автора Ron Lach: Pexels

Насамперед розберемося, що означає «добрий хлопець». Тут більше йдеться про деякий образ «доброго хлопця», в який входять зручні молоді люди, які догоджають дівчатам. Останніх шалено дратують жіночі угодники. Тому що суть чоловіка – це бути незручним.

Природний потенціал чоловіка ґрунтується на тестостероні. Цей гормон відповідає за агресію, боротьбу. Відповідно, якщо хлопець спокійний, пасивний, гнучкий, догоджає у всьому дівчатам, він відрізняється від чоловічого стереотипу. Це не від чоловічої природи. Зрозуміло, що, якщо чоловік виявляє жіночі риси характеру, він викликає у ній нерозуміння.

Чоловіча суть не відноситься до добрих, зручних хлопців. Щоб просувати свої ідеї, інтереси, щоб відкрито заявляти про це, потрібна чоловіча агресія.

Останнім часом все частіше зустрічається добрих, зручних хлопців. Це відбувається на тлі того, що вихованням дітей переважно займаються жінки. Причому не має значення, зростає дитина у повній або неповній сім'ї.

Звичайно, жінка виховує сина під себе, робить його зручним. З дитинства хлопчикам дається уявлення у тому, як треба чинити, і що робити. Така ситуація порушує природне завдання чоловіка.

Жінки бачать у них гарних хлопців, але чоловіків – ні. Вони розуміють, що чоловік зручний, але в них не виникає пристрасть, любов, не хочеться з ним розслабитися.

Поганий хлопець – який хлопець

«Поганий хлопець», навіть якщо він не має особливих талантів, знає собі ціну. Він успішно має таку якість, як пускання в очі пил. Ним завжди захоплюються жінки. Такий чоловік живе за принципом: «Що менше жінку ми любимо, то більше подобаємося ми їй».

Поганий хлопець ніколи ні в чому не відмовляє. Він живе на своє задоволення. У школі він рідко буває відмінником, але в нього завжди в'ється багато дівчат. Про таких хлопців завжди мріють дівчата.

Поганий хлопець веде себе зухвало, грубить, може вплутатися в бійку. Він має чимало шкідливих звичок, які він не збирається кидати. Він здатний серйозні вчинки, вольові рішення. Він агресивний.

Чому дівчата не люблять добрих хлопців - думка психолога

Чому дівчата люблять поганих хлопців?

Така поведінка формується високому рівні тестостерону. Підсвідомо дівчата відчувають це, що гарант гарного здорового потомства. Якщо чоловік бере участь у бійках, то він здатний захистити свою жінку та дітей, добути пару-трійку мамонтів.

Його шкідливі звички сприймаються як показник гарного здоров'я. Прагнення полігамії генетично сприймається готовністю до продовження роду.

Чому дівчатам подобаються «погані хлопці» і не подобаються добрі

Коли дівчата вступають у стосунки з «поганими» хлопцями, вони усвідомлюють, що це не зовсім вдалий варіант. Проте це відбувається з наступних причин:

  • Бажання порушити правила.

Нерідко дівчат виховують у строгих правилах. Їм заборонено гуляти допізна, спілкуватися з незнайомцями, розважатися з хлопчиками. Як результат, до 18 років вони мають величезне бажання порушити дисципліну і зробити щось погане.

Ось тут «погані» хлопці і трапляються дівчатам на заваді. Вони є своєрідним провідником у заборонений світ. З ними дівчата почуваються впевненішими і сміливішими.

  • Прагнення гострих емоцій.

Підсвідомо дівчатам хочеться здобути гострі емоції. Якщо зав'язати ставлення до «хорошого» хлопчика, то таких емоцій не отримаєш. Напруження пристрастей можуть дати «погані» хлопці. З ними не нудно. Вони не передбачувані. Відверту грубість дівчини вважають проявом почуттів.

  • “Погані” хлопці імпульсивні.

Дівчина за своєю природою емоційна істота. Якщо вона зустрічається з «поганим» хлопцем, який такий же палкий, пристрасний, то емоції між ними просто зашкалюють. Він то прийде пізно ввечері, то тиждень не з'являється. У цей час вона ридає у подушку. Після чого як ні в чому не бувало, він прийде і приголубить її.

Дівчина не знає, що чекатиме від такого хлопця. Його непередбачуваність вражає. «Гарний» хлопець зі своїм букетом і поцілунком у щічку вважається звичайним, надто правильним. Такі стосунки дівчатам не потрібні.

  • “Погані” хлопці привабливі.

Хоч як дивно, але найчастіше «погані» хлопці дуже привабливі. З погляду психології у них закладено гордість, цинічність, самозакоханість, егоїзм. Вони більш чарівні та чарівні.

«Погані» хлопці чимало часу приділяють своєму іміджу, марен поведінки. Вони чудово розуміють свою мову тіла, керують жестами і мімікою, схиляють до себе дівчат без будь-яких проблем. Вони вміють справити перше враження.

  • Віра у свою винятковість.

Дівчина вірить у свою винятковість, що їй вдасться приручити цього «дикуна». Вона щиро вірить, що вона та єдина, яка зможе зрозуміти його бунтівний характер та вивести його на рятівний шлях.

Але, на жаль, навіть, якщо хлопець дійсно любить свою дівчину, спочатку мириться зі своїм характером, то рано чи пізно його вдачу візьме гору. Тоді їй залишиться або піти йому на поступки, або йти зализувати рани в обіймах «хорошого» хлопця.

  • Змагальний момент.

Найчастіше погані хлопці користуються популярністю серед інших дівчат. Це свого роду престиж. Як тільки ти удостоюєшся уваги такого самовпевненого, навіть хамоватого типу, то автоматично піднімаєшся на ранг вище, порівняно з подругами, які зустрічаються з тихими відмінниками.

Завоювати серце того хлопця, за якого б'ються чимало дівчат, є справжнім показником жіночності. Тож ти відчуєш себе справжньою переможницею.

  • Почуваються під захистом.

“Погані” хлопці сміливі. Вони не бояться вступити в бійку, заступитися за себе та свою дівчину. Їм не страшно осадити нахабу. Вони легко пустять у хід свою силу. Крім того, вони нерідко самі стають ініціатором бійок. Від них просто віє силою.

  • Розкутість.

“Погані” хлопці розкуті. Навіть якщо за зовнішньою агресією ховається невпевненість у своїх силах, то вони не дадуть їй проявитися. Вони сміливі та невимушені у спілкуванні з дівчатами, не полізуть за словом у кишеню.

Вони розточуються в компліментах, часом навіть грубуватих. Не визнають недоліків у себе, і натомість інші люди не сприймають негативні риси їхнього характеру. З ними весело та цікаво.

  • Простота у спілкуванні.

“Погані” хлопці прості у спілкуванні. Вони такі, які є. Їм начхати на громадську думку. Вони легкі на підйом, здатні спілкуватися тривалий час. Тему розмови вони ведуть самі. Тобі залишається лише розслабитися та підтримувати досить невигадливу розмову.

Дівчата часто цікавляться «поганими» хлопцями. Комусь не вистачає драйву, хтось прагне непередбачуваності. З віком цей потяг у них минає. Тяга до екстриму з такими чоловіками пропадає. Для життя дівчата вибирають собі спокійних чоловіків.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua