Ознаки справжнього кохання чоловіка до жінки у психології

Ознаки справжнього кохання чоловіка до жінки у психології

Ще з дитинства хлопчикам кажуть, щоби вони приховували свої почуття, тримали під контролем емоції. “Розпускати нюні” дозволено лише дівчаткам. В результаті такого очікування громадськості практично всі чоловіки небагатослівні і зрозуміти, чи він любить тебе стає цілим квестом.

У результаті дівчата не розуміють, чи їх любить молодий чоловік, що їм рухає при продовженні стосунків. Спробуємо розібратися із питанням, як зрозуміти, що хлопець любить тебе.

Ознаки кохання чоловіка до жінки

Ознаки справжнього кохання чоловіка до жінки у психології

Фото автора Ron Lach: Pexels

На жаль, нерідко нас цікавлять лише зовнішні прояви кохання у вигляді подарунків та компліментів. Але вони повністю виявляються неприродними. Це лише заїжджений тип залицяння.

Якщо ти добре знаєш свого чоловіка, то у тебе підвищується шанс зрозуміти, що він справді тебе кохає. Є такий тип молодих людей, які люблять голосно, роблять дивовижні вчинки, багато кажуть. Зазвичай так роблять екстраверти.

Є й інший тип чоловіків, котрі люблять мовчки. Вони не сповіщатимуть про своє кохання.

Їхні почуття можна визначити за вчинками. Вони рідко кажуть про них. Така поведінка властива інтровертам.

Але, незважаючи на зовнішні серйозні відмінності прояву кохання, є загальні ознаки, які дозволяють визначити, що ти далеко не байдужа до свого хлопця. Давай зупинимося на них.

 • Ділиться потаємними речами.

Якщо чоловік розповідає про свої плани, цілі, особливості спілкування з близькими, про те, що його дійсно хвилює, то це є ознакою його любові до тебе. Він каже, як минув день, розкриває свої бажання.

Його також цікавлять подробиці твого життя. Він робить усе можливе, щоб ти розкрилася йому, розповіла, як минув твій день. Йому цікаво, з ким ти проводила час, куди ходила, про що говорила.

Звичайно, є менш і більше товариські хлопці, але якщо чоловік тебе любить, то він зробить усе можливе для того, щоб ти увійшла до його внутрішнього світу. Він виявляє, звичайно в міру своєї індивідуальності, зацікавленість твоїм життям.

 • Під час спілкування дивиться тобі у вічі.

Якщо чоловік дивиться тобі у вічі, він проявляє зацікавленість тобою. Коли ти починаєш дискусію, він повертається до тебе, показуючи таким чином свою увагу до того, що ти говориш.

Звичайно, сам по собі зоровий контакт не є проявом кохання. Але, якщо чоловік завжди під час розмови дивиться тобі у вічі, то це є верхом його зацікавленості. Та й зараз ти можеш оцінити глибину його почуттів. Чи є в його очах ніжність та обожнювання.

Ознаки справжнього кохання чоловіка до жінки у психології

Як зрозуміти, що чоловік любить вас по-справжньому?

 • Тримає тебе за руку.

Якщо чоловік тримає тебе за руку, він так каже оточуючим: «Вона моя», показує, що хоче про тебе піклуватися. Публічно заявляє, що ти його дівчина і ви пара. Зверніть увагу на легкі дотики хлопця. Коли він проходить, то чи зачіпає тебе ніби ненароком. Шукає будь-якої можливості для прояву тактильного контакту.

 • Прагне вільний час проводити разом.

Хлопець робить усе можливе, аби зустріч відбулася. Він призначає побачення, хоче бачити тебе щодня, поспішає до тебе після роботи, кожну вільну годину прагне провести з тобою. Якщо раптом сталася несподівана подія, яка змусила чоловіка скасувати зустріч, то він обов'язково попередить тебе про це.

Хлопець, який любить тебе, прагне частих та регулярних зустрічей, не стане заплановані заходи скасовувати в останню хвилину.

 • Бере участь у стосунках.

Люблячий хлопець бере активну участь у розвитку відносин. Він будує спільні плани, призначає зустрічі, пропонує місця для побачень. Ці питання не лише лягають на тебе. Навіть якщо перед тобою не дуже активний чоловік, він все одно час від часу виявляє свою ініціативу.

Якщо тобі необхідно оцінити почуття хлопця, то припини самостійно планувати зустрічі. Дай чоловікові шанс організувати захід. Закоханий молодик за відсутності ініціативи з боку дівчини сам візьме активність у свої руки.

 • Особливості манери поведінки.

Якщо хлопець тебе любить, то при спілкуванні з тобою він стає трохи неспокійним. Йому важливо справити на тебе враження. Він бентежиться, хвилюється, стає трохи напруженим. Чоловікові властиво то почервоніти, то зблідти. Його жести трохи нервові.

Закоханий хлопець прагне багато говорити, причому нерідко дурниці, він намагається тебе розсмішити, справити гарне враження гумором, розповідає анекдоти. Він багато сміється та жартує.

 • Слова та справи не розходяться між собою.

Якщо хлопець любить тебе, то його слова та справи не розходяться. Він сказав, що прийде, значить, зробить усе можливе і ні, щоб ця зустріч відбулася. Якщо він каже, що нудьгує, значить часто дзвонитиме, відправлятиме СМС.

Люблячий чоловік не дурить, не дає невиправдані надії. Він не згадує про тебе час від часу, не дає порожні обіцянки, не забуває про зустріч. Це не ознакою забудькуватості, а неповаги до дівчини.

 • Готовий до компромісів.

Якщо хлопець любить тебе, він готовий йти на поступки. Піде з тобою туди, де йому не дуже подобається проводити час. Готовий пожертвувати своїм фільмом на догоду тобі. Якщо ти помічаєш таку поведінку, то це є ознакою кохання.

 • Особлива манера спілкування.

Люблячий хлопець завжди по-особливому веде себе з дівчиною, яку він любить. Голос його стає м'якшим. Він стежить за своєю промовою, щоб не вилетіли лайки, хвалиться перед тобою своїми досягненнями.

Хлопець ловить кожне твоє слово, разом сміється з тобою з жартів, коментує будь-яку твою фразу. Він готовий підхопити для розмови навіть найцікавішу тему для нього.

Чоловік уважно слухає тебе, не перебиває, в компанії або тримає тебе за руку, або придбає, ніби кажучи: «Вона моя». Люблячу дівчину хлопці не ляскають по-чоловічому під час розмови. Так поводяться із нерозлучними друзями.

 • Він нічого не приховує від тебе.

Якщо хлопець любить тебе, він не стане від тебе нічого приховувати. Не йтиме розмовляти по телефону в іншу кімнату. Він спокійно реагує на те, що на екрані телефону спливає повідомлення, і ти при цьому поруч.

Відкритість чоловіка є свідченням того, що він готовий тобі віддати весь свій внутрішній світ. Це символ відданості до тебе. Він не лукавить, не вдає, не грає з тобою.

 • Намагається справити на твоїх знайомих гарне враження.

Чоловік робить все можливе не тільки для того, щоб справити на тебе гарне враження, а й на твоїх близьких та подруг. Це свідчить про те, що він переживає за розвиток відносин з тобою.

Крім того, він прагне тебе познайомити зі своїми друзями, рідними, запровадити у своє життя.

 • Виявляє готовність змінитися.

Якщо хлопець любить, він готовий помінятися заради тебе. Допустимо, він курить, але знає, що ти не терпиш запаху цигарок. Він або кидає курити, або робить так, що ти не відчуваєш запаху тютюну від нього. У такому разі він у думці будує спільне життя з тобою.

Зрозуміти, що чоловік любить тебе можна не за його словами, а за діями. Чи готовий він заради тебе робити вчинки, міняти деякі свої звички, життєвий уклад. Чоловіки дуже дорожать своїм комфортом, якщо вони готові зазнавати деяких незручностей, то це є ознакою сильних почуттів.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua